Mano nuolatinė darbo vieta – Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute. Ten dėstau kinų kalbą, konfucianizmą, kitus su tradicine kinų kultūra susijusius kursus. Mane domina įvairios etinės tradicijos ir tai, kiek šiandienos žmogus gali jas pritaikyti sau. Dar studijų laikais teko ilgą laiką mokytis Vokietijoje, Kinijoje, Havajuose (JAV). Todėl man kelionės pirmiausia asocijuojasi ne su tingiu poilsiu, o su atradimais ir gyvenimo pamokomis. Ir šiandien keliauju tam, kad atrasčiau pats ir padėčiau atrasti kitiems.

Daugiausia vežu keliautojus į Kiniją, nes tai – ir mano profesinio intereso šalis. Tačiau, kad ir kur vykčiau, mano pagrindinis tikslas – sukratyti savo ir keliautojų įsivaizdavimus apie lankomą šalį ir apie mus pačius. Todėl kelionėse raginu valgyti, klausyti, kalbėti taip, kaip tai daro vietiniai. Tik taip iš svečių šalių grįžtame turtingesni, nei išvykome.

KITI KOMANDOS NARIAI

Keliones lydi arba mūsų komandos nariai, arba toje šalyje gyvenantys/gyvenę lietuviai, galintys praskleisti vietinių paslapčių šydą, arba tam tikros kultūros specialistai, suteiksiantys išskirtinių žinių.

RODYTI VISUS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.