Išskirtinis, milžiniškų rankų prilaikomas pėsčiųjų tiltas centriniame Vietname vos per mėnesį nuo atidarymo užkariavo tvirtas pozicijas socialinėje medijoje. Tiek vietiniai, tiek turistai iš viso pasaulio veržiasi pamatyti dar vieno architektūros šedevro ir pasidaryti asmenukę ant auksinio tilto, paskendusio tarp debesų.

Naujasis tiltas tokio dėmesio nusipelnė ne tik dėl neįprasto dizaino, bet ir dėl nuostabios nuo tilto atsiveriančios panoramos. 150 metrų ilgio tiltas yra nusidriekęs virš miškų ir Ba Na kalvų uolų maždaug 1000 m aukštyje virš jūros lygio. Juo einant jautiesi tarsi vaikščiotum tarp debesų ant auksinio strypo, kurį iš kalno ištraukė milžiniškos ir labai tikroviškos Dievo rankos. 

Šalia Danango esančių Ba Na kalvų, pasak Nacionalinio Vietnamo Turizmo Centro, vien praėjusiais metais pritraukė 2,7 mln turistų, tačiau nuo šiol lankytojų tikimasi sulaukti kelis kartus daugiau.  
Kolonijinės okupacijos metu Ba Na kalvos buvo ypač populiari prancūzų atostogų kryptis, tačiau dabar ši vieta tapo patraukli turistams iš viso pasaulio. Įvairūs atrakcionai, prancūziškas viduramžių miestelis su pilimi, katedra ir išpuoselėtais sodais bei vaškinių figūrų muziejus kažkam gali priminti Las Vegasą, tačiau nuo tilto atsiverianti Danango miesto ir kalvų panorama atperka visą komercinį šurmulį. 

Tiltą suprojektavusi architektų komanda nesitikėjo tokio pasaulinio populiarumo, tačiau pagrindinis architektas Vu Viet Anh jau dirba prie kito projekto – sidabrinio tilto, kuris atrodys kaip Dievo plaukas ir bus taipogi įkomponuotas į Ba Na kalvas. 

Aplankyti šį tiltą geriausia važiuojant iš Hojano į Hue arba keliaujant priešinga kryptimi. Taip pat reikėtų planuoti skirti mažiausiai pusę dienos, o geriausiai – visą dieną. Pasidarę asmenukę galėsite ramiai pasidairyto po Vietnamietiškąjį Las Vegasą ar pasimėgauti puodeliu tradicinės kavos su nuostabia panorama.

Keliaujantys su „Travel Planet“ šį tiltą galės išvysti jau artimiausiose kelionėse šį rudenį. 

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.