Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 08919

UŽSISAKYTI

 • Itin išsamus kelionės maršrutas - Aliaską pamatysite ne tik pakrantėse, bet gilyn į žemyną, kur gražiausia gamta ir įdomiosios jos atradėjų istorijos.
 • Įdomiausi Kanados nacionaliniai parkai ir pagrindiniai šalies miestai.

Skrydis su persėdimais iš Varšuvos. Atvykimas, pervežimas į viešbutį, poilsis. Ankoradžas - pats didžiausias Alaskos miestas, kuriame gausu restoranų, vietinių virtuvių bei istorinių paveldų. Vaikščiodami po miestą turėsite išskirtinę galimybę pažinti vietinę kultūrą, jos istoriją bei gamtą. 

Po pusryčių savo kelionę pradėsite link Vasilos kaimelio. Pakeliui stosite gražiausiose vietose – panoraminės lygumos, tundra, ežerai. Vasiloje ne tik susipažinsite su vietiniais bet ir aplankysite žymiausių Alaskos šunų kinkinių lenktynių štabą. Toliau kelionę tęsime link Fairbankso miesto. Atvykus laisvas laikas, savarankiškai galite susipažinti su Fairbankso miesteliu. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių pradėsite ekskursiją po miestą. Aplankysite teminį parką, kuriame atskleista visa Alaskos istorija bei kultūra. Kelionę tęsite apsilankydami Šiaurės muziejuje – kuriame atskleista visa Aliaskos gamta ir etnografija. Toliau vyksite į Činos miestelį, kuris jus sužavės karštosiomis versmėmis ir didžiausiu pasaulio ledo muziejumi “Aurora”. Jame temperatūra kiaurus metus -7 laipsniai. Tad būkite pasiruošę šiltą aprangą, nes jūsų laukia šalti, bet neužmirštami įspūdžiai bei nuotykiai. Pervažiavimas į Denali nacionalinį parką. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Iš karto po sočių pusryčių viešbutyje, vyksite į Denali nacionalinį parką. Šis parkas stebina ne tik gamta, bet ir įvairia Aliaskos gyvūnija. Šis parkas užima apie 2,5 mln. hektarų subarktinės ekosistemos, kur gyvena grizliai, vilkai ir amerikietiški briedžiai. Taip pat parke galėsite išvysti aukščiausią Amerikos kalną -  MacKinlį, kurio aukštis net 6193 m. Keliaudami po šį parką, turėsite galimybę pamatyti kvapą gniaužančius vaizdus, daugybę paukščių rušių bei įvairių gyvūnų. Nakvynė Denalyje.

Po pusryčių savo kelionę tęsite toliau ir vyksite link Girvudo miestelio. Kelionės metu bus keletas sustojimų, kurių metu galėsite ne tik pramankštinti kojas, bet ir pasigrožėti įvairiais gamtos stebuklais. Toliau vyksite į ekskursiją, kurioje aplankysite nepakartojamą Turnagan Arm įlanką bei pasivaikščiosite Čugač nacionaliniame miške. Turėsite galimybę apsilankyti draustinyje “Laukinių gyvūnų centras” (už papildomą mokestį). Atvyksite į Girvudą – jaukų miestelį greta Čurgač kalnų grandinės, kuris apsuptas septynių ledynų. Nuo šio gamtos reiškinio vietinių gyventojų ir pavadintas "Ledynų miestu”. Laisvas laikas ir nakvynė Girvude.

Šią dieną skiriame jūsų laisvam laikui, galite savarankiškai pasivaikčioti po miestelį, artimiau susipažinti su vietine kultūra. Keltuvu galima pasikelti į vieną iš Girvudo viršūnių (už papildomą mokestį), iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama. Kitą papildomą veiklą siūlome drąsesniems ir adrenalino pasiilgusiems keliautojams. Siūlome apsilankyti didžiausiame Alaskos muziejuje ir jame ne tik susipažinti su vietine istorija, bet ir pasivažinėti po apylinkes šunų kinkiniais (už papildomą mokestį). Po pietų pervažiavimas į Ankoradžą. Laisvas laikas ir nakvynė.

Dieną skirsime kelionei lėktuvu link Kanados miesto Edmontono. Skrydis vyks per Sietlą. Pervežimas į viešbutį ir nakvynė.

Po pusryčių pažintis su Edmontono miestu. Pažintį pradėsite provincijos parlamente, pamatysite įspūdingus parkus bei fontanus. Kelionę tęsite vykdami į didžiausią pramogų vietą visoje Kanadoje -  AliasWest Edmonton prekybos centrą, kuris siūlo įvairių pramogų: kiną, kavines, parduotuves bei vandens parką. Toliau kelionę tęsite važiuodami į Džaspero draustinį. Nakvynė parke.

Pusryčiai, po kurių leisitės į Nacionalinio parko platybes. Šis parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo  sąrašą. Parke labai didelė gyvūnų įvairovė, jei pasiseks galėsite pamatyti kalnų ožius, grizlius, briedžius, šiaurės elnius, bebrus ir daugelį kitų parko gyvūnų. Parkas stebina ne tik gyvūnais, dar labiau jus sužavės slėniai, miškai, ežerai, ledynai, kriokliai, snieguotos viršukalnės bei karštosios versmės. Norintys ir patys drąsiausi galės išsimaudyti natūraliame gamtos sukurtame SPA - karštose versmėse. Po apsilankymo parke laisvas laikas ir nakvynė Džaspero miestelyje.

Po pusryčių kelionę po Nacionalinį parką tęsite toliau. Keliausite vienu iš įspūdingiausių kelių, pamatysite garsiuosius ledo laukus bei savo akimis išvysite Kolumbijos Ledo lauko ledyną. Bus sudaryta galimybė važiuoti per ledo lauką su amfibija (už papildomą mokestį). Pervažiavimas į Banfo nacionalinį parką, trumpa pažintis su miestu, laivas laikas ir nakvynė jame.

Po pusryčių vyksite į Kalgarį, kuris išgarsėjo 1988 metais, kai jame vyko XV žiemos olimpinės žaidynės. Ekskursiją po Kalgarį pradėsite nuo pažinties su olimpiniu parku, aplankysite miesto centrą, turėsite galimybę pasikelti į miesto bokštą iš kurio atsiveria pasakiška miesto panorama (už papildomą mokestį). Šiek tiek laisvo laiko miestelyje ir grįžimas atgal į kalnų regioną. Nakvynė.

Po pusryčių vykstame link kalnų slidinėjimo kurorto. Turėsite galimybę pakilti į vieną iš apžvalgos bokštų esančių kalno viršūnėje (už papildomą mokestį). Toliau keliausite vaizdingu ir išskirtiniu Trans-Kanados keliu. Šiame kelyje galėsite pamatyti nuostabius gamtos stebuklus – krištolo skaidrumo ežerus, ledynus ir nenutrūkstančias kalnų grandines. Net nepastebėsite kai atvyksite į Britų Kolumbiją, kurioje aplankysite į UNESCO įtrauktą Jocho nacionalinį parką bei Ledynų nacionalinį parką. Papildoma pramoga – apsilankymas ir vakarienė „vaiduoklių“ miestelyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje. 

Po ankstyvų pusryčių pajudėsite į dar vieną įspūdingą ir kalnuotą kurortą Vistlerį, kuriame vyko 2010 metų Vankuverio žiemos olimpinės žaidynės. Laisvas laikas ir savarankiškas susipažinimas su miesteliu bei vietinais gyventojais. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių vyksite link Vankuverio, kuriame turėsite pažintinę miesto ekskursiją. Šios ekskurisjos metu  galėsite aplankyti kanadiečių taip mėgstamą Stenlio parką, užsuksite ir į istorinį Gastouno kvartalą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite įsigyti įvairių suvenyrų, poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Po ankstyvų pusryčių kviesime į kruizą po Britų Kolumbijos sostinę Viktoriją. Šis miestas garsėja savo puikiai išlaikytu klasikiniu britišku stiliumi. Čia pamatysite ne tik garsiuosius Parlamento rūmus, bet ir populiariuosius angliškus dviaukčius autobusus. Po kruizo vyksite į oro uostą ir kelionę tęsite vietiniu skrydžiu į Monrealį. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija į vieną iš seniausių Šiaurės Amerikos miestų – Kvebeką. Pamtaysite įspūdingą Hotel du Parlament, bei išskirtinį Fairmont Chateau Frontenac viešbutį tapusį miesto simboliu. Apsilankysite centriniame parke ir turėsite galimybę pasivaikčioti po Abraomo laukus, kuriuose 1759 metais britų armija sumušė prancūzus. Taip pat aplankysite Petit Champlain, Karalių aikštę, bei už papildomą mokestį galėsite išvysti Montmorency krioklius. Nakvynė Monrealyje.

Po pusryčių pradėsite ekskursiją po Monrealį – vieną iš didžiausių Kanados miestų. Monrealis garsėja savo labai didele prancūzakalbių gyventojų bendruomene. Šis miestas yra laikomas Kanados kultūros sostine, turi didelę menininkų bendruomenę. Keliaudami šio miesto gatvėmis aplankysite Notrdamo baziliką, šv. Juozapo bažnyčią, Biosferą, Vestmountą, olimpinį stadioną, Formulė 1 trasą, miesto parkus, bei senamiestį. Po aktyvios ekskursijos jūsų lauks pervežimas į Otavą, nakvynė viešbutyje.

Rytą po pusryčių, už papildomą mokestį norintys galės keliauti 1000 salų Kruizu, kurio metu galėsite pasigrožėti vietos augmenyje, prabangiomis vilomis bei pakrantėje stovinčiomis įspūdingomis pilimis. Trumpa miesto apžvalga, kurios metu galėsite artimiau pažinti Kanados sotinę Otavą, o po pietų jūsų lauks pervažiavimas į Torontą. Nakvynė.

Po pusryčių apžvalginė miesto ekskursija po Torontą. Pamataysite miesto rotušę, Rodžerio centrą, televiziojs bokštą ir daug įvairių šio miesto lankytinų objektų. Savarankiškai galėsite nuspresti, ką labiau norite pamatyti ar aplankyti už papildomus mokesčius. Turėsite laiko įsigyti suvenyrų ir pailsėti prieš ilgą kelionę namo. Nakvynė viešbutyje.

Pusryčiai viešbutyje. Iki pietų laisvas laikas, pervežimas į oro uostą, Varšuvą pasieksite 21-ą kelionės dieną.

Į kelionės kainą

 • Du vidiniai skrydžiai;
 • 19 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • rusakalbiai gidai, 
 • pervežimai ir ekskursijos, 
 • valstybiniai mokesčiai ir pan. (įėjimai į Kanados nacionalinius parkus – nemokamai 2017 metais).
 • Tarptautinis skrydis iš Varšuvos ir atgal - 735 eur;
 • Pervežimas Lietuva - Varšuva - Lietuva;
 • Registracija internetinėje sistemoje eTA (elektroninis patvirtinimas keliauti į Kanadą);
 • Privalomas Elektroninės leidimo keliauti į JAV sistemos patvirtinimas ESTA;
 • Papildomi įėjimai ir pramogos (kaip paminėta programoje, apie 250 eur),
 • Pietūs ir vakarienės,
 • Arbatpinigiai,
 • Kelionės draudimas,
 • Kitos asmeninės išlaidos.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Nauja! Su kelionės vadovu.
2018 Balandžio 20 - Gegužės 8 d.
JAV: gamtos ir didmiesčių perlai
PLAČIAU 4985 EUR
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.