Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Kristina

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 611 26298

UŽSISAKYTI
2018 Vasario 24 - Kovo 7 d.
Su Leo Pobedonoscevu
1290 +aviabilietas

 • Jau daugiau nei metai, kai Ieva ir Leo atvažiavo į Balį ir su trumpomis pertraukomis naršo šią salą, dalinasi savo atradimais, o dabar yra pasiruošę pakviesti jus keliauti taip pat kaip jie.
 • Įvairus ir itin išsamus pažintinis maršrutas į kurį Balinėtojai sudėjo visą savo patirtį ir širdį.
 • Gyvensite jaukiuose, balinėtojų atrinktuose viešbutukuose ir svečių namuose.
 • Keliausite smagiai ir saugiai, programa tinkama įvairaus amžiaus keliautojams.

 

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Apsistosime svečių namuose, kuriuos pamilsta visi mūsų svečiai.

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis - būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!  Vėliau aplankysime vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias ryžių terasas. Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių – Tegalalango terasų – kurios yra ne tik įtrauktos į UNESCO paveldą, bet ir puikiai iliustruoja bendruomenišką Balio gyvenimą, kai kaimynai visada turi rasti kompromisą, kaip drėkinti skirtingus laukus, kad visiems užtektų drėgmės. Pietauti važiuosime „su vaizdu“. Skanaudami balietiškus patiekalus grožėsimės Baturo ugnikalniu ir ežeru, susiformavusiu iš kito, dar didesnio ugnikalnio kalderos. Po pietų susipažįstame su Kopi Luwak kavos gaminimo procesu. Galėsite paragauti brangiausios pasaulyje kavos. Vėliau mūsų laukia pažintis su dar viena įdomia šventykla - Tirta Empul - ji skirta visoms blogoms įtakoms išvalyti, joje yra šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai gali nusiplauti visas negandas. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po pirmos pažintinės dienos grįžtame į Ubudą. Nakvynė svečių namuose.

Anksti ryte kartu keliausime į vietinį turgų išsirinkti produktų, reikalingų maisto gaminimo pamokai. Vietinis gidas parodys, ko reikia, ir papasakos daugiau apie Balio virtuvę. Gaminsime kartu su vietine šeima kaimynystėje. Pietų sėkme neabejojame! Po pietų jums parengėme geriausią atgaivą - pailsėję važiuosime į Carang Sari kaimelį ir 9 kilometrus leisimės upe guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos jūsų laukiančiam įspūdingam turui po Balio salą. Nakvynė svečių namuose Ubude.

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 -3 val. rytoišvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Vandenyje esantys mineralai naudingi jūsų sveikatai, na o dar labiau ją pagerinti galėsite grįžę į Ubudą, kur mes parodysime geriausias vietas masažams ar kitoms spa procedūroms. Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos (kopimas nebus lyg lengvas pasivaikščiojimas), tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Rekomenduosime ką dar įdomaus galite nuveikti ar pamatyti: karaliaus rūmai, tradiciniai šokiai, muziejai, pasivaikščiojimai ryžių terasomis, pasivažinėjimas dviračiais ar motoroleriais, pasivaikščiojimas po Ubudo gatveles ir suvenyrų paieškos, o gal tiesiog laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti ką tik išspaustų mango sulčių stikline. Nakvynė svečių namuose.

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Užsuksime į dar vienas ryžių terasas – Jatiliwih, nes šio vaizdo tikrai negana. Aplankysime dvi šventyklas – Batukaru ir Ulun Danu, esančią ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusią viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Šiąnakt nakvosime Lovinoje, salos šiaurėje esančiame kurorte, kuris ypatingas savo pilkais paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tad tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau ne mažiau žavus. Nakvynė viešbutyje.

Ryte prieš pusryčius plauksime gainiotis delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Vėliau važiuosime tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti Git Git kriokliais, apsilankysime Brahmavihara - Arama budistinį vienuolyną. Jus tikrai sužavės didžiausia budistinė šventykla Balyje, šiek tiek primenanti garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Po pažintinės programos laisvas laikas pajūryje. Nakvynė viešbutyje Lovinoje.

Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš šiaurės į pietus važiuosime apie 3 valandas. Gerai, kad vaizdai pro langą čia visada džiugina. Pakeliui aplankysime Beji šventyklą. Atvykę į Sanuro kurortą, lipsime į katerį ir plauksime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio. Nakvynė viešbutyje. 

Lembonganas garsėja savo puikiomis vietomis paviršiniam nardymui. Žinoma, tinka ir tiems, kurie nori nerti giliau. Laisva diena jūsų vandens pramogoms (už papildomą mokestį) arba tiesiog poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčiu greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsigyvensime viešbutyje Sanure. Laisvas laikas Jūsų poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje. 

Laisva diena poilsiui. Na, o jei norite išnaudoti savo atostogas maksimaliai – rekomenduosime jums kitos įdomios veiklos. Nakvynės viešbutyje.

Po pusryčių - laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje. Pasiūlysime Jums užsisakyti papildomą turą ir aplankyti žymiąją Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Po pietų - pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. Lietuvą pasieksite sekančią dieną.

Į kelionės kainą

 • 10 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose ir svečių namuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
 • Perplukdymai kateriu į/iš Nusa Lembongano salos;
 • Visi įėjimo mokesčiai;
 • Maisto gaminimo pamoka ir pietūs jos metu;
 • Delfinų stebėjimas;
 • Plaukimas upe - raftingas;
 • Jus visą laiką lydės Ieva arba Leo.
 • Tarptautinis skrydis, kaina nuo 700 eur/asm.;
 • Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietus maisto gaminimo pamokos metu);
 • Paviršinio nardymo turas Lebongane (~30 eur/asm.);
 • Kopimas į ugnikalnį (50 -100 eur/asm., priklausomai nuo norinčių skaičiaus);
 • Ekskursija į Tanah Lot šventyklą (~30 eur/asm.);
 • Ekskursija į Uluvatu šventyklą su Kecak šokių pasirodymu ir vakariene (~ 60 Eur/asm.);
 • Kitos pasirenkamos pramogos; 
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Kelionės draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Vietų nėra
2018 Vasario 16 - 27 d.
Pažintinė kelionė į Indiją: Indijos spalvos
PLAČIAU nuo 884 eur
+ aviabilietas
Populiarus maršrutas
2018 Rugsėjo 23 - Spalio 3 d.
Pažintinė kelionė po svetingąją Gruziją
PLAČIAU 890 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.