Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Violeta

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 698 16526

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 2 - 13 d.
Nuo 999 eur + aviabilietas
2018 Lapkričio 16 - 27 d.
Garantuotas išvykimas
Nuo 999 eur + aviabilietas
2019 Sausio 2 - 13 d.
Lanksčios datos
nuo 999 Eur + aviabilietas
2019 Vasario 10 - 21 d.
Lanksčios datos
nuo 999 Eur + aviabilietas

 • Aplankote tris skirtingus Tailando regionus;
 • Tradicinės ir prieštaringai vertinamos šventyklos, jūra ir kalnai, upės ir urvai, daug įvairiausių pramogų ir dar daugiau saulės – visa tai pamatysite ir patirsite keliaudami šiuo maršrutu;
 • Poilsis Krabyje, iš kur pasieksite gražiausias Tailando vakarinės pakrantės salas;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Tailandas yra turistų ypač lankoma šalis, tad "įsibėgėjimui" kelionę siūlome pradėti nuo senosios sostinės – Ajutajos. Jei norite geriau suprasti tailandiečių šaknis ir kultūrą, šį miestą aplankyti tiesiog privaloma, juk Ajutaja Tailando sostine buvo net 417 metų. Įsiregistravę į viešbutį ir kiek pailsėję po kelionės, pusdienį skirsime pažinčiai su šiuo miestu. "Rytų perlu" vadinta Ajutaja buvo svarbus dvasinis bei karinis Pietryčių Azijos centras. Lankysime Bang Pa In rūmus, kuriuose Tailando karaliai nuo 1 a. leisdavo savo vasaras ir kur įdomiai persipynę skirtingi architektūriniai stiliai. Taip pat ekskursijos metu lankysime fotogeniškąją Wat Yai Chaimongkhon šventyklą su puikiai išlikusiomis Budos statulomis bei Wat Lokaya Sutharam su 42 m ilgio ir 8 m aukščio gulinčiu Buda. Nakvynė viešbutyje Ajutajoje.

Po pusryčių išvyksime į Bankoką (apie 1 val. kelio). Miestas užburiantis ir didžiulis, o pažintį su juo pradėsime nuo vizito į Didžiųjų rūmų kompleksą. Tai itin puošnūs ir meniški rūmai, kuriuose iki šiol Tailando karalius rengia ypatingos svarbos ceremonijas. Rūmai iš viso užima 218.400 kv. m. plotą, o juos supa 1783 m. statytos sienos, kurių bendras ilgis siekia 1900 metrų. Šiam kompleksui priklauso ir Smaragdinio Budos šventykla, kurią galima vadinti vienu iš pasaulio stebuklų. Šventykloje yra nuostabi Budos statula, kuri nukalta iš nefrito ir šiandien yra viena labiausiai garbinamų religinių objektų Tailande. Lankysime ir kitas komplekso dalis – Didžiuosius rūmus, Karališkąją laidojimo salę, Karūnavimo salę. Po pietų mūsų lauks dar dvi šventyklos. Persikėlę į kitą Chao Praya upės krantą lankysime Wat Arun – kitaip dar žinomą kaip Aušros šventyklą, o dieną užbaigsime elegantiškoje Wat Ben šventykloje. Ši dar vadinama Marmurine, nes jos statybai naudotas marmuras, pargabentas iš Italijos. Vakare – laisvas laikas atrandant Bankoko siūlomas pramogas ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien vyksime į vakarus nuo sostinės. Dieną pradėsime nuo vienos keistesnių pramogų, nors tai, kas taps pramoga mums, šimtams tailandiečių – kasdienybė. Lankysimės ant traukinio bėgių įsikūrusiame turguje, pro kurį kiekvieną dieną penkis kartus pravažiuoja traukinys, ir tiek pat kartų, per mums neįsivaizduojamai trumpą laiką, prekeiviai įgudusiais judesiais atlaisvina jam kelią. Traukinys pro visus pravažiuoja taip arti, jog kiek pasilenkus nosimis, tikriausiai, siektume jo vagonus. Jam pravažiavus, vėl kartojamas tas pats greitas ritualas – minutė ir turgus vėl šurmuliuoja, lyg nieko nebūtų įvykę.  
Kiek vėliau lankysime vietos kokoso cukraus fabriką. Turėsite galimybę iš arti pamatyti cukraus gamybos paslaptis; teigiama, kad tai pats sveikiausias cukrus. Išnagrinėję ir supratę, kaip gaminamas šis kokosinis saldėsis, vyksime į laivų stotį. Pasiplaukiosime po mažų kanalų raizginį Damnoen Saduak, kuris dar vadinamas “plaukiojančiu turgumi” ir yra labiausiai žinomas plaukiojantis turgus Tailande. Apsipirkę vaisių ar suvenyrų, pasigrožėję šiuo neįprastu mums, europiečiams, vaizdu, grįšime į Bankoką.  
Vakare mūsų laukia kruizas Chao Praya upe su vakariene laive. Lepindami savo skrandžius, tuo pačiu turėsime progą palepinti ir savo sielas – plaukiant upe galėsime gėrėtis apšviestų Bankoko šventyklų, tiltų ir dangoraižių grožiu. Nakvynė viešbutyje.

Rytinis skrydis į Krabi. Tai regionas pietinėje šalies dalyje, turintis daugiau nei 150 išskirtinio grožio salelių. Kažkada šiose salose slėpdavosi Azijos piratai, o šiandien jos siūlo puikias poilsio galimybes keliautojams. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

Dieną praleisime valtyje, lankydami netoliese išsidėsčiusias 4 skirtingas salas. Kalnuota Koh Gai sala tarp keliautojų geriau žinoma kaip „Vištos“ sala, nes turi vištos galvą primenančią išsikišusią uolą. Čia puiki vieta paviršiniam nardymui. Fotogeniška Poda sala taps mūsų pietų vieta, Koh Tub saloje gėrėsimės smėlėtu paplūdimiu, išsišakojančiu tarsi sankryža, o kelionę užbaigsime Railio pusiasalyje, kur galėsime ne tik išsimaudyti, bet ir apžiūrėti čia pat esantį Phra Nang urvą. Nakvynė viešbutyje.

Dar pora dienų, skirtų atsipalaidavimui. Galėsite mėgautis jūros ir saulės voniomis, o jei jums artimesnis aktyvus poilsis – nardyti ar laipioti uolomis. Be to, iš Krabi visada galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Antrosios dienos vakare skrendate į Čiangmajų – didžiausią ir svarbiausią miestą Tailando šiaurinėje dalyje. Apsuptas kalnų ir miškų, gausus šventyklomis, įdomus dėl apylinkėse vis dar išlikusių įvairių genčių kaimų, Čiangmajus pritraukia nemažai lankytojų. Nakvynė viešbutyje.

Čiangrajaus provincijoje esanti Wat Rong Khun – tarp užsieniečių labiau žinoma kaip Baltoji šventykla – yra tarsi balta varna šalyje, kur visos budistinės šventyklos yra auksaspalvės. Balansuojanti tarp trapios didingumo ir kičo ribos, lankytojus ji pasitiks neįprastai: prie tiltelio, vedančio į šventyklos vidų, matysime jūrą rankų, tarsi iš pragaro besiprašančių lauk. Tiltelio prieigose visus pasveikins du pikti, kardais ginkluoti demonai, o viduje, be įprastos Budos statulos, rasime freskas su Holivudo filmų herojais. Ypač originalus yra demonas, kurio akyse nupiešti Osama Bin Ladenas ir Džordžas Bušas. Sužinosime, kaip vertinama tokia šventykla Tailande, ir kas šis keistuolis menininkas – genijus ar pamišėlis. Vėliau lankysime ne mažiau keistą ir paslaptingą, o kai kuriems ir šiurpą keliantį Juodąjį namą (Baan Dam). Pavadinimas kiek apgaulingas, nes čia rasime daug pastatų, talpinančių didelę keistų gyvūnų iškamšų ir kaulų kolekciją. Taip pat rasime gigantiškų stalų, šalia kurių pastatytos kėdės, pagamintos iš medžio, ragų ir kaukolių. Dienos keistenybes vainikuos apsilankymas kalnų genčių "rezervate" – būtent taip būtų galima įvardinti vietą, kurioje gyvena 5 skirtingų genčių žmonės. Modernėjantis pasaulis neišvengiamai paliečia net ir etnines mažumas, tad gentys ir autentika Tailande jau kurį laiką nebėra sinonimai. Tačiau norinčius geriau suprasti įvairių genčių, tarp jų ir Padaug "ilgakaklių", istoriją, dabartį bei tradicijas, apsilankymas čia tikrai praturtins. Po ilgos dienos vakare grįšime į Čiangmajų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien pabėgsime nuo miesto šurmulio ir vėl grįšime į gamtą - lankysimės dramblių gamtos parke, kuris rūpinasi jų išsaugojimu ir reabilitacija. Dramblys yra nacionalinis Tailando simbolis, gyventojų laikomas šventu gyvūnu. Ilgą laiką baltasis dramblys netgi buvo vaizduojamas ant šalies vėliavos. Deja, natūraliai gamtoje gyvenančių dramblių kiekis Tailande mažėja. Šią tendenciją bandantis pakeisti parkas yra vieta, kur drambliai neverčiami dirbti, ant jų nejodinėjama; čia ir praleisime didžiąją dalį dienos. 

Atvykę į parką, stebėsime dramblių gyvenimą, maitinsime juos, o palydėję kaimenę į upę, galėsime patys padėti jiems mėgautis vandens procedūromis - daugeliui lankytojų būtent ši pramoga palieka didžiausią įspūdį. Parko įkūrėjas žurnalo Time 2005 m buvo paskelbtas Azijos metų didvyriu, o paties parko veikla buvo plačiai nušviesta įvairių dokumentinių filmų, kuriuos čia sukūrė Discovery Channel, National Geographic, Animal Planet, BBC ir kitos kompanijos. 

Vakarop grįšime į Čiangmajų. Nakvynė viešbutyje. 

 

Pirma dienos dalis skirta pažinčiai su miestu. Iš daugelio Čiangmajuje esančių budistų vienuolynų ir šventyklų išrinkome kelias įdomiausias. Wat Chiangman šventykla, manoma, yra seniausia mieste. Nedaug nuo jos atsilieka ir fotogeniškoji Wat Lok Molee, pradėta statyti XIVa. Per pietus mūsų lauks puiki pramoga: maisto gaminimo pamoka. Net ir skeptikai galų gale pripažįsta, kad užsikrėsti maisto gaminimo virusu po tokios pamokos yra lengva. Specialiose klasėse virtuvės šefas pamokys tailandietiškos virtuvės gudrybių, o pietūs bus pačių pagaminti valgiai.
Desertui - išvyka į žymiąją Doi Suthep šventyklą. Ji apsupta kalnų, o į ją veda net 309 laipteliai. Kartu tai bus proga visiems pasigėrėti Čiangmajaus miesto panorama.

Vakare - pervežimas į oro uostą ir skrydis į Bankoką. Nakvynė viešbutyje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Į kelionės kainą

 • Anglakalbis arba rusakalbis gidas pažintinės programos metu (2–4 ir 9-11 kelionės dienos);
 • Nakvynės su pusryčiais 3*** viešbučiuose;
 • Įėjimas į programoje nurodytus mokamus objektus;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos numatytos programoje;
 • 3 vietiniai skrydžiai: Bankokas – Krabi, Krabi – Čiangmajus, Čiangmajus – Bankokas (150 EUR). Vietinių skrydžių bilietų kainos svyruoja ir bus patikslintos rezervuojant kelionę, todėl kviečiame ją kuo greičiau patvirtinti!;
 • Kruizas su vakariene Bankoke;
 • Maisto gaminimo pamoka;
 • 3 pietūs;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Skrydis Vilnius – Bankokas – Vilnius (nuo 500 EUR);
 • Tailando viza ~51 EUR, gaunama atskridus (arba 35 EUR, jei daroma Tailando konsulate Vilniuje);
 • Krabi nacionalinio parko mokestis (apie 11 EUR, mokama ekskursijos po 4 salas metu);
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams.

Minimalus keliautojų skaičius - 4. Kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje:

4 – 8 žmonės   1045 Eur;

9 – 12 žmonių   999 Eur.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Per Timpu Tshechu festivalį
2018 Rugsėjo 11 - 25 d.
Pažintinė kelionė po Nepalą ir Butaną
PLAČIAU 3260 eur
+ aviabilietas
Su kelionės vadovu
2018 Gruodžio 1 - 8 d.
Pažintinė kelionė į Izraelį ir Jordaniją
PLAČIAU 1397 EUR
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.