Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Jurga

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 612 87007

UŽSISAKYTI

Atvykimas į Buenos Aires, laisvas laikas skirtas adaptacijai.

Diena Argentinos sostinėje. Buenos Airės – šarmingas miestas, kurį puošia elegantiška europietiška architektūra, o gyvybės įkvepia jausmingas argentinietiškas charakteris. Kažkada buvęs jaukus miestukas, Buenos Airės dabar milijoninis metropolis, tačiau tam tikruose miesto rajonuose vis dar jaučiama senoji intymi miesto dvasia. Artimesnė pažintis su Buenos Airėmis: apsilankome senajame rajone San Telmo, kuris dabar tapęs menininkų ir jaukių antikvarinių parduotuvėlių rajonu; klaidžiojame spalvinga gatve Caminito, dar vadinama muziejumi po atviru dangumi; žvelgiame į Rausvuosius rūmus (Casa Rosada), iš kurių balkono garsioji Evita mojo minioms žmonių; pažindinamės su kitomis svarbiomis miesto vietomis. Po pietų – laisvas laikas, skirtas individualiai pažinčiai su miestu. Vakare galima papildoma programa – tango šou* (už papildomą mokestį). Antra nakvynė Buenos Airėse.

Skrydis į Saltą – kolonijinį miestelį Argentinos šiaurės vakaruose. Saltą garsina netoliese plytinčios spalvingos kalvos, kolonijinė architektūra, folklorinė muzika ir... kaip teigia dauguma argentiniečių – pačios skaniausios empanados (tradiciniai pyragaičiai su įvairiais įdarais) šalyje. Atvykę į Saltą, susipažinsime su šio miesto kolonijine architektūra, pakilsime į netoliese esančią kalvą ir stebėsimės miestą supančiu peizažu, o laisvo laiko metu turėsime galimybę išragauti ir miesto „kulinarinį paveldą“... :) Nakvynė Saltoje.

Kaktusais apaugusiu Kalčiakės (Calchaquies) slėniu važiuojame į Kafažiatę (Cafayate) – miestą, garsų dėl puikaus baltojo vyno ir spalvingų kalnų. Tarp Saltos ir Kafažiatės plytinčiame slėnyje kaktusų auga tiek daug, kad iš jų vietinių kaimelių gyventojai gamina baldus, duris, kaktusų „mediena“ dengia lubas. Vaikštome po milžiniškų kaktusų giraites (kai kurie iš šių kaktusų labiau primena medžius, nei naminius augalėlius ant mūsų palangių), aplankome kelis slėnio kaimelius ir juose įsikūrusias, kaktusų mediena puoštas bažnyčias. Pavakary, šiek tiek atvėsus kaitriam Saltos regiono orui, atvykstame į Kafažiatę. Nakvynė šiame miestelyje.

Lankome Kafažiatės miestelį supančius vynuogynus bei vyno daryklas. Miestelio apylinkėse auginamos torrontes vynuogės – iš jų gaminamas garsiausias šalyje baltasis vynas, pasižymintis aromatingumu ir savitu skoniu. Šalia besidriekiančių žalių vynuogynų – spalvingos Kafažiatės slėnio kalvos, kurias vėjas ir lietus pavertė įspūdingų formų gamtos kūriniais. Mankštinsime savo akį ir fantaziją, bandydami įvairiaspalvėse uolose atpažinti tai, ką čia matė vietiniai gyventojai, pavadinę jas tokiais vardais, kaip Rupūžė (El Sapo), Velnio gerklė (Garganta del Diablo) ar Amfiteatras (Anfiteatro). Vakare sugrįšime į Saltą. Nakvynė Saltoje prieš dar vieną išvyką į Saltos regiono apylinkes.

Dviejų dienų išvyka į Salinas Grandes – druskos dykumą Argentinos šiaurėje – ir jos apylinkes. 3350 metrų aukštyje virš jūros lygio plytinti balta dykuma kažkada buvo druskos ežeras, bet vėliau jis išdžiūvo ir paliko apie 500 kvadratinių metrų druskos plotą... Dabar ši dykuma tiekia Argentinos šiaurės regionams tradiciniams kepsniams taip reikalingą druską, o turistams – tai žaidimų aikštelė, kur galima žaisti apgaulingus optinius žaidimus (kaip Lietuvoje kartais žaidžiame su sniegu – tikriausiai kiekvienas kada nors fotografavo draugą „ant delno“?... J).

Pakeliui lankome inkų laikus menančius griuvėsius, stebime „virš debesų“ nutiestą geležinkelio liniją („Tren de los nubes“), lankome miestelius altiplano (aukštikalnių) regione. Išvykos metu nakvynė paprastesnėmis sąlygomis Purmamarkos arba Tilkaros miestelyje. Antros dienos vakare grįžtame į Saltą. Paskutinė nakvynė šiame kolonijiniame mieste prieš neriant į Iguazu krioklių purslus.

Skrydis į Puerto Iguazu. Iš čia lankysime vieną įspūdingiausių Pietų Amerikos gamtos kampelių – Iguazu krioklius. Vieną dieną grožėsimės kriokliais iš Brazilijos pusės – čia jie išsiskleis prieš mūsų akis nuostabiu panoraminiu vaizdu. Kitą dieną leisimės į artimesnį „flirtą“ su kriokliais ir prisiartinsime iš Argentinos pusės – taip arti, kad tiesiog maudysimės pursluose. „Velnio gerklė“ (didžiausias krioklys) įspūdinga tiek žvelgiant iš toli, tiek stovint prie jos krašto – kai atrodo, jog srovė nusineš su savimi.

Viešnagės Iguazu metu galimos papildomos atrakcijos (už papild. mokestį) – plaukimas laiveliu iki krioklio*, skrydis virš krioklių malūnsparniu*, apsilankymas Paragvajaus mieste Ciudad del Este* ir kt. Trys nakvynės svečių namuose (gali būti už Puerto Iguazu miestelio).

Išvyka į San Ignasijaus (San Ignacio) miestelį – jėzuitų statytą „misiją“, kuri buvo skirta vietiniams indėnams atvesti į krikščionybės kelią. Šiame Argentinos regione gyvenę Guarani indėnai praktikavo poligamiją bei turėjo kanibališkų įpročių – jėzuitų misijonieriai siekė atpratinti indėnus nuo šių įpročių bei stengėsi juos „civilizuoti“, statydami tam skirtas „misijas“. Vėliau misijos buvo apleistos, o joms priklausę pastatai dabar yra savotiški misijonieriškos veiklos muziejai po atviru dangumi.
Iš San Ignasijaus naktiniu komfortabiliu autobusu vykstame į Buenos Aires.

Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžių) ir nakvynė Buenos Airėse prieš rytojaus skrydžius į Europą.

 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į kelionės kainą

 • apgyvendinimas vidutinės klasės viešbučiuose, svečių namuose arba lodžijose  – dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais;

 • pusryčiai visose nakvynės vietose;

 • kelionės tarp miestų ir turistinių objektų (vietiniai skrydžiai, kelionės organizuotu transportu  ar vietiniais autobusais, kaip nurodyta programoje);

 • įėjimai į lankytinus objektus pagal numatytą programą;

 • gidų paslaugos anglų kalba arba rusų kalba (programos metu Buenos Airėse ir Iguazu – rusiškai kalbantis gidas, kitur – angliškai kalbantis gidas).

 • tarptautinis aviabilietas nuo 869 EUR;

 • maitinimas kelionės metu (išskyrus pusryčius daugumoje vietų);

 • papildomos ekskursijos;

 • kelionės draudimas;

 • arbatpinigiai vietiniams gidams ir pan.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Puikiai įvertintas keliautojų!
2019 Vasario 23 - Kovo 17 d.
Pažintinė kelionė į Centrinę Ameriką: Panamą, Kosta Riką ir Nikaragvą
PLAČIAU 3590 eur
+ aviabilietas
Puikiai įvertinta!
2019 Lapkričio 16 - Gruodžio 6 d.
Pažintinė kelionė į Čilę ir Patagonijos ledynus
PLAČIAU 5250 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.