Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 08919

UŽSISAKYTI
2018 Spalio 12 - 24 d.
Pagodos festivalio metu
1644 Eur + aviabilietas

 • Atšvęsite Pagodos Festivalį Inlės ežere ir stebėsite viena koja irkluojamų valčių lenktynes;
 • Sutiksite aušrą ir palydėsite saulėlydį įkopę į vieną iš magiškųjų Bagano šventyklų;
 • Rasite 60 tonų aukso apsilankę Švedagono pagodoje, Jangone;
 • Mėgausitės ramiu poilsiu Ngapali kurorte;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Atskridę į Birmos sostinę Jangoną būsite pervežti į viešbutį ilsėtis.

Po pusryčių važiuosite į Bago, kur apžiūrėsite gulintį Budą ir pirmąją savo birmietišką pagodą (Shwemawdaw), bei senus rūmus Kamboza Thadi. Po šio kojų pramankštinimo važiuosite link Kyaikhtiyo kalno, t.y. garsiosios Auksinės Uolos. Tai vienas iš Birmos stebuklų – 5,5 metrų aukščio šventykla pastatyta ant auksuoto riedulio, balansuojančio ant uolos krašto. Link šventyklos užkilsite tradicine vietos transporto priemone – atviru sunkvežimiuku. Vakarinės saulės užliejamas vaizdas – nepakartojamas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien prieš pusryčius rekomenduojame pasivaikščioti. Atstumas nuo viešbučio iki Auksinės Uolos – vos kelios minutės, tačiau jos gali užsitęsti ir iki pusvalandžio ar daugiau, tiek dėl vaizdų, tiek dėl atmosferos. Į eilę išsirikiavę Budistų vienuoliai rytais čia renka aukas, įvairią mantą perneša ant nugaros pintus krepšius užsikrovę vietiniai žmonės, ore tvyro smilkalų kvapas. Birmos piligrimams ši vieta yra viena švenčiausių šalyje, ir atvykę čia paprastai jie lieka nakvoti vietoje pastatytose palapinėse ar tiesiog ant čiužinių.Šiandien prieš pusryčius rekomenduojame pasivaikščioti. Atstumas nuo viešbučio iki Auksinės Uolos – vos kelios minutės, tačiau jos gali užsitęsti ir iki pusvalandžio ar daugiau, tiek dėl vaizdų, tiek dėl atmosferos. Į eilę išsirikiavę Budistų vienuoliai rytais čia renka aukas, įvairią mantą perneša ant nugaros pintus krepšius užsikrovę vietiniai žmonės, ore tvyro smilkalų kvapas. Birmos piligrimams ši vieta yra viena švenčiausių šalyje, ir atvykę čia paprastai jie lieka nakvoti vietoje pastatytose palapinėse ar tiesiog ant čiužinių.
Po pusryčių važiuosime atgal į Jangoną, iš kurio mūsų lauks skrydis į Heho. Atvykus - pervažiavimas į Inlės ežero prieigose esantį Naugšvės miestelį ir nakvynė viešbutyje.

Šandien mūsų lauks išvyka į Kakku. Kakku stupų kompleksas yra vienas iš nuostabiausių Šan valstijos lankytinų objektų. Anot vietinės legendos, šios 2478 stupos buvo pastatytos budistų misionierių 3 a. pr. Kr. Tvarkingai eilėse išdėstytos stupos skiriasi savo stilistika: kai kurios yra paprastos ir neišdailintos, kitas gi puošia įvairių dievybių ir mitologinių būtybių atvaizdai. Apsilankę čia, grįšime nakvoti į tą patį viešbutį Naugšvės miestelyje.

Šiandien – didžioji Pagodos Festivalio diena Inlės ežere, todėl iš viešbučio išvyksime labai anksti (apie 5 – 6 val. ryto) ir valtimi plauksime iki Lin Kin kaimo. Stebėsime kaip Karališkąja Barža bus plukdomi 4 Budos atvaizdai, o baržą ir ją traukiančias ilgas kanojas viena koja irkluos šimtai vietinių Intha genties vyrų.  
Po to grįšime atgal į Naugšve miestelį stebėti paties įdomiausio užsieniečiams festivalio reginio – valčių lenktynių. Į valčių lenktynes atvyksta komandos iš įvairių Šan valstijos apylinkių, tarp visų vyksta arši kova, bus tikrai smagu!  
Likusią dienos dalį skirsime Inlės ežero džiaugsmams: matysime kerinčią gamtą, savo valtis viena koja irkluojančius žvejus, plaukiojančius sodus, padarytus iš dumblių. Lankydamiesi pakrantės kaimuose, susipažinsime su tradiciniais amatais: cigarų gamyba, šilko audimu iš lotoso, kalvių dirbtuve. Taip pat aplankysite gerai žinomą Nga Pe Chaung (Šokinėjančios katės) vienuolyną, kur galėsite sužinoti, kodėl čia katės jau nebešokinėja. Plaukdami atgal į viešbutį dar stabtelėsime pasigrožėti saulėlydžiu ir vakariniais žvejų piruetais. Nakvynė viešbutyje Naugšvės miestelyje.

Ryte skrendame į Baganą. Markas Polas šią vietą kažkada yra apibūdinęs kaip vieną gražiausių pasaulyje. Ir iš tiesų, lygumos su daugiau nei 2000 puikiai išlikusių šventyklų vaizdas pribloškia. Iš visos šventyklų gausos išrinkome jums keletą ypatingiausių, kurias šiandien lankysime, tačiau šios vietos privalumas yra ir tas, kad užlipę į bet kurios šventyklos viršų, matysite įspūdingą Bagano panoramą. Ananda šventykla savo forma primins graikų kryžių, be jos dar laukia vizitai į Oakkyaung, Thatbyinyu ir Gawdapalin šventyklas. O dienos kulminacija bus, be abejo, saulėlydis, kurį visi stebėsime išsirinkę geriausias vietas vienoje iš šventyklų. Nakvynė viešbutyje Bagane.

Šiandien itin verta atsikelti prieš aušrą. Sutikti virš miglos ir tūkstančių šventyklų kylančią saulę yra vienas iš stipriausių ne tik Birmos, bet ir viso pasaulio vaizdų. Čia į dangų kyla ir oro balionai, padarydami jūsų nuotraukas dar įdomesnėmis. Po šio malonumo tęsime pažintį su žymiausiomis vietos šventyklomis. Nenustebkite, jei lankant Shwezigon pagodą jus pakvies prisėsti prie stalo, kur susirenka vietiniai gyventojai, o atvykę vienuoliai vaišina tiek skurstančius, tiek svečius. Lankysitės Manuha šventykloje, kurioje yra gigantiškas Budos atvaizdas, Htilominlo ir keletoje kitų. Nepamirškite – Baganas garsėja savo itin kokybiškais lako dirbiniais – turėsite galimybę pamatyti, kaip jie gimsta. Vidurdienį skirsime poilsiui, o po pietų – laisvas laikas, kad kiekvienas galėtumėte skirti laiko labiausiai patikusioms šventykloms aplankyti, apsipirkimui arba poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių pervežimas į vietinį oro uostą ir skrydis į Thandwe. Pervežimas į Ngapali kurortą, kur puikiame viešbutyje, beveik tuščiame paplūdimyje ir itin švarioje bei šiltoje jūroje galėsite mėgautis poilsiu.

Laisvas laikas poilsiui. Šviežios vaisių sultys, tik ką sugauta žuvis ir kitos jūros gėrybės, masažas ošiant jūrai – atostogų malonumai. Na, o aktyvesni galės pasirinkti papildomas ekskursijas – žvejybą, paviršinį ar giluminį nardymą, bei aplankyti kaimelį, kuriame guli šventas vienuolis, išėjęs į nirvaną.

Po pusryčių – pervežimas į oro uostą ir skrydis į Jangoną. Tarp lankomų miesto įžymybių: karališkoji Karaweik barža ant ežero, Šv. Marijos katalikų bažnyčia. Tačiau didžiausią įspūdį šiandien jums padarys Švedagono pagoda, padengta 60 tonų aukso. Pagoda pastatyta ant kalvos, kur prieš daugiau nei 2 tūkst. metų du klajokliai vienuoliai paslėpė relikviją – aštuonis ketvirtojo Budos princo Gautamos plaukus. Relikvija buvo apsaugota auksine plokšte, o ant jos pastatyta auksinė simetriška stupa, simbolizuojanti nušvitusį Budos protą. Šiandien Švedagono pagoda laikoma svarbiausia piligrimams vieta šalyje, ir bent kartą gyvenime ją stengiasi aplankyti kiekvienas Birmos budistas. Įspūdinga ir tai, kad stupos skėtyje yra antras pagal dydį (po Didžiosios Britanijos karūnos) deimantas, kas vakarą čia susirenka savanoriai, padedantys paruošti aplinką vakarinėms maldoms. Temstant auksinė stupa keičia savo spalvą ir dar labiau užburia. Nakvynė viešbutyje Jangone. 

Po pusryčių laisvas laikas iki pervežimo į oro uostą. Kartu su gidu galėsite nuspręsti, ar praleisti jį vaikščiodami po miesto centrą, ar apsilankysite Bogyoke turguje, kur bus pats laikas prisiminti visus, kuriems pamiršote nupirkti lauktuvių. Pervežimas į oro uostą 3 val. iki skrydžio. Lengvos kelionės namo!

Į kelionės kainą

 • Nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose;
 • Vidiniai skrydžiai su visais oro uosto mokesčiais;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Ekskursijos ir bilietai į visus lankomus objektus;
 • Lietuvio kelionės vadovo paslaugos;  
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Tarptautiniai aviabilietai – nuo 800 EUR;
 • Birmos viza – 80 EUR (daroma iš anksto, Lietuvoje);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (2 – 5 USD nuo keliaujančio asmens per dieną);
 • Medicinos išlaidų draudimas;
 • ​Papildomos ekskursijos poilsio metu (10 – 11 kelionės dienos);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 455 EUR.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
2018 Gruodžio 1 - 8 d.
Pažintinė kelionė į Izraelį ir Jordaniją
PLAČIAU 1397 EUR
+ aviabilietas
2018 Lapkričio 2 - 13 d.
Kelionė į Tailandą smalsiems
PLAČIAU Nuo 999 eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.