Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Žydronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 86016

UŽSISAKYTI

 • Pamatysite tokią Braziliją, kokią pamato nedaugelis – ne tik garsiausius miestus, bet ir mažai atrastus gamtos kampelius;
 • Išskirtinė naujiena Lietuvos keliautojams – Chapada Diamantina nacionalinis parkas, kuriame bus galima pasivaikščioti tarp stalo formos kalnų;
 • Lankysimės Lencois Maranhenses smėlio kopose kaip tik tuo sezonu, kai jos turėtų būti pripildytos žydro vandens lagūnomis (žydro vandens akimis nusėtos kopos – kas gali būti įspūdingiau?);
 • Du spalvingiausi Brazilijos miestai – Rio de Žaneiras ir Salvadoras – ir pakankamai laiko kiekviename iš jų, kad spėtumėte pajusti jų dvasią;
 • Norintys galės pratęsti kelionę ir leistis tyrinėti Iguazu krioklių, Amazonės džiunglių, Pantanalio šlapžemių arba galės pasirinkti poilsį kurortiniame miestelyje;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Atvykimas į Salvadorą – pirmąją Brazilijos sostinę. Nakvynė Salvadore.

Salvadoro miestas – trečias pagal dydį Brazilijos miestas, kuris dažnai konkuruoja su didesniais (Rio de Žaneiru ir San Paulu). Salvadorui klijuojamos kultūrinės sostinės bei laimės sostinės etiketės (kadangi čia organizuojama daugiausia švenčių ir festivalių Brazilijoje).  Taip pat vienareikšmiškai Salvadoras tituluojamas ir juodųjų Brazilijos gyventojų sostine, kadangi per čia į Braziliją buvo „importuojami“ juodieji vergai iš Afrikos, ir iki šiol Salvadore liko didžiausia juodųjų gyventojų koncentracija...  O be to, šis miestas buvo ir pirmąja sostine Brazilijoje. Taigi, titulų vienam miestui – daugiau nei galima įsivaizduoti.

Tačiau svarbiausia, kad miestas išlaikė spalvingą charakterį, jame išlikusi ne tik senoji architektūra, bet ir gyvoji gatvės kultūra – su šokiais, spalvingais pasirodymais, turgumis ir gatvės maistu. Pirmas įspūdis atvykus į Salvadorą pribloškia karščiu (ir tiesiogine ir perkeltine prasme), triukšmu ir spalvomis. Tačiau vėliau pradedi mėgautis šiuo chaosu ir jis tarsi pagauna tave.

Pažindinamės su spalvinguoju Salvadoru iš arčiau. Turo po miestą metu – pažintis su istoriniu centru, spalvingomis jo gatvėmis, charakteringomis bažnyčiomis, kolonijiniais rūmais ir kitomis vietomis, menančiomis svarbius istorinius įvykius. Būtinai užsuksime ir į turgų paragauti vietinių skanėstų.

Vakare laisvas laikas spalvingame Salvadore – mieste, kur juodosios Brazilijos kultūra slypi už kiekvieno gatvės vingio. Čia vakarais kavinėse ir aikštėse skamba afrikietiškų būgnų bei vergų sukurto šokio „kapoeiros“ garsai, naktimis vis dar vykdomos „kandomble“ religijos (afrikietiškų tikėjimų sintezė) ceremonijos, kurių metu mušami būgnai, šokama ir kviečiamos protėvių arba dievų dvasios. Vieną iš laisvų vakarų (kurių Salvadore bus bent du) galima išvyka stebėti „kapoeiros“ pasirodymo*. Nakvynė Salvadore.

Pervažiavimas į Lencois miestelį, iš kur lankysime nacionalinį parką Chapada Diamantina (pervažiavimas truks apie 6-7 val.). Nakvynė kolonijiniame Lencois miestelyje.

Dvi dienos nacionaliniame parke Chapada Diamantina. Vieną iš jų – išvyka iki keistųjų stalkalnių, kurių dėka šis nacionalinis parkas tapo vienu garsiausių Brazilijoje. Stalkalniai (kalnai plokščiomis viršūnėmis) susiformavo "tempiantis" žemei – manoma, kad kai Pietų Amerikos žemynas atsiskyrė nuo Afrikos (o tai, be abejo, buvo ilgas procesas), žemės paviršius buvo tempiamas į dvi priešingas puses, ir kai kur "neatlaikiusi" tempimo, žemė įgriuvo. Stalkalnių viršus – tai ne kalno viršus, o buvusi lyguma. Tiesiog visa kita tarp tų stalkalnių yra "įgriuvę". Pasivaikščiojimas tarp didingų stalkalnių užims kvapą tiek tiems, kurie leisis į aktyvų dienos žygį, tiek tiems, kurie rinksis lengvesnę išvyką iki apžvalgos aikštelės su vaizdu į stalkalnių panoramą (bus galimas pasirinkimas).

Jei pirmą dieną vaikščiosime tarp stalkalnių ir spėliosime ar mes esame kalno viršuje, ar apačioje, ar tiesiog lygumoje, tai antrą dieną tikrai leisimės žemyn – o būtent į Chapada Diamantina nacionaliniame parke susiformavusias olas. Šiame nacionaliniame parke gausu olų, krioklių ir upelių, kurie teka ne tik lygumomis, bet ir išgraužę kelius kalnų viduje. Iki vieno tokio vandens šaltinio ir numatyta mūsų antros dienos išvyka.

Dar dvi nakvynės Lencois miestelyje (po abiejų dienos išvykų nakvoti grįžtame į miestelį).

Grįžtame į Salvadorą (apie 6-7 valandos važiavimo). Laisvas pavakarys ir paskutinė nakvynė spalvingame Salvadoro mieste.

Skrydis į San Luis (Sao Luis) miestą, esantį Brazilijos Šiaurės Rytuose. Iš čia važiuosime į Bareirinjas (Barreirinhas) miestelį (apie 4 val.). Nakvynė šiame mažame pakrantės miestelyje (įsikūrusiame prie upės) prieš apsilankymą dar viename nacionaliniame parke, kurį drąsiai būtų galima pavadinti dar vienu gamtos stebuklu. Tačiau čia mus stebins ne kalnai, o... kopos.

Dvi dienas lankysime dar vieną nacionalinį parką – Lencois Maranhenses. Čia mus stebins kiti gamtos kūriniai – gamta išvagojo jūros pakrantę nesuskaičiuojamomis kopomis, kurios, prasidėjus lietaus sezonui, pradeda po truputį pildytis vandeniu ir taip susiformuoja nedidelių baseinėlių "simfonija". Kadangi po smėlio kopomis slūgso akmens masyvas, jis neleidžia vandeniui iš karto susigerti, tad net ir po nedidelio lietaus, kopų "kišenėse" užsilieka šiek tiek vandens, tačiau "kišenės" prisipildo ne iš karto, o per sezoną palaipsniui. Tad, ar kopos bus pripildytos vandeniu, priklauso nuo oro dievų.

Tačiau net ir esant sausrai, šios kopos atrodo įspūdingai. Jų plotas – net 1,5 tūkst, kvadratinių metrų, ir tiek dėl savo dydžio, tiek dėl įspūdingumo šis nacionalinis parkas dažnai vadinamas "Brazilijos sachara" (nors ši vieta ir nėra tokia sausa). Legendos pasakoja, kad anksčiau šioje vietoje buvo indėnų gyvenvietės, kurios buvo užpustytos smėliu ir "nuskandintos". Apie šią vietą sklando ir daugiau legendų, kurių ypač įdomu klausytis, stebint nuostabius saulėlydžius dykumoje.

Po dienos išvykų, grįžtame nakvoti į Bareirinjas miestelį. Iš viso trys nakvynės Bareirinjas miestelyje.

Pervažiavimas į San Luis, iš ten – skrydis į Rio de Žaneirą – garsiausią ir bene gražiausią Brazilijos miestą (bet tai galima nuspręsti, tik palyginus Rio de Žaneirą su Salvadoru – kadangi šie du miestai varžosi dėl šio titulo). Nakvynė Rio de Žaneire prieš išsamesnę pažintį su šiuo miestu.

Pirma pažintis su Rio de Žaneiru. Šis miestas garsėja ne tik Brazilijoje, bet ir visame pasaulyje gausybe paplūdimių, o, žinoma, garsiausias iš jų – Kopakabana (Copacabana). Taip pat miestą garsina jį supančios „apvarvėjusios“ kalvos bei jose įsikūrę vargšų rajonai – „favelos“, nepaprasta vietinių gyventojų meilė sambai ir futbolui. Na, ir žinoma, Karnavalas! Pusdienio turo po Rio de Žaneirą metu – išvyka į Korkovado (Corcovado) kalną (tai kalnas, ant kurio stovi žymioji Kristaus skulptūra). Kristaus skulptūra pastatyta 1931 m. (nuo to laiko ne kartą renovuota), ji siekia 38 metrus aukščio. Be abejo, Kristaus skulptūra – visame pasaulyje atpažįstamas Rio de Žaneiro simbolis, tad apsilankyti prie jos tiesiog privaloma.

Taip pat išvykos metu nužvelgsime Marakanos stadioną, kuriame taip neseniai olimpiečiai rungėsi dėl medalių, pamatysime garsųjį sambodromą, kur kasmet šurmuliuoja garsiausias pasaulyje Karnavalas ir apsilankysime senajame Rio de Žaneiro rajone "Lapa", kur vietinis menininkas Chorche Selaronas (didžiąją dalį gyvenęs Rio de Žaneire, tačiau kilęs iš Čilės) įrengė spalvingus laiptus, puoštus keraminėmis plytelėmis iš viso pasaulio (deja, jis jau nebesėdi, pasipuošęs veltine kepure, ant savo kurtų laiptų...). Čia galėsime pabandyti surasti ir Vilnių vaizduojančia plytelę :). Vakare laisvas laikas Rio de Žaneiro mieste. Antra nakvynė Rio de Žaneire.

Šiandien tęsime pažintį su Rio de Žaneiru ir kilsime į antrą garsų Rio de Žaneiro kalną – „Pao de Azucar“ (cukraus duonos kalnas) bei lankysimės gražiausiuose ir garsiausiuose Rio paplūdimiuose (Kopakabana, Ipanema ir kt.). Išvykos į „Pao de Azucar“ kalno išskirtinumas – pasikėlimas savotišku „funikulieriumi“, kuriuo kylant į viršų atsiveria nuostabūs vaizdai į Rio de Žaneiro miestą ir jį supančius paplūdimius. Keliautojai ginčijasi, nuo kurio kalno – "Kristaus" ar "Cukraus" – vaizdas į Rio de Žaneirą įspūdingesnis... :) Jūs galėsite nuspręsti patys :). Po ekskursijos – laisva popietė smėlėtuose Rio de Žaneiro paplūdimiuose. To turbūt laukėte visą kelionę? Nakvynė nuostabiame Rio de Žaneiro mieste.

Laisva diena Rio de Žaneire. Galimos papildomos išvykos*: plaukimas laivu iki salų, apsilankymas favelų rajone ir kt. Taip pat tai puiki galimybė dar kartą pasimėgauti puikiais Rio de Žaneiro paplūdimiais, supirkti trūkstamas lauktuves ar išgerti dar vieną "kaipirinją". Paskutinė nakvynė Rio de Žaneire.

Pervežimas į oro uostą 3 valandas prieš tarptautinį skrydį ir skrydžiai  į Europą. Grįžimas į namus 16-tą maršruto dieną  (prisideda 1 diena dėl persisukusio laiko).

Prie kelionės trukmės prisideda 3-4 dienos. Kaina nuo 600 eurų +  skrydžio bilietai iš Rio de Žaneiro į Iguazu ir atgal (apie 200-350 eurų);

Iguazu kriokliai – vieni žaviausių ir įspūdingiausių pasaulyje. Visas krioklių plotis siekia apie 2,5-3 km (priklausomai nuo sezono), krioklių „puokštę“ sudaro apie 200-300 atskirų krioklių (jų skaičius taip pat priklauso nuo lietingojo/ar sausojo sezono). Žavesio šiai viešnagei priduoda ir tai, kad krioklius iš visų pusių supa džiunglių augmenija, tarp šakų skraido tropiniai paukščiai, o žeme šmirinėja įvairiausi gyvūnai, tarp kurių populiariausias ir lengviausiai pamatomas – vietinis meškėnas.
 
Viešnagės metu numatytos išvykos į Iguazu nacionalinį parką tiek Brazilijos, tiek Argentinos pusėje.

Išvyka į Pantanalį – šlapžemių regioną, garsų gausia gyvūnija. Pantanalyje veisiasi kaimanai (krokodilų „pusbroliai“), skruzdėdos, anakondos, šarvuočiai, kapibaros (didžiausias pasaulyje graužikas, panašus į laukinę kiaulytę), beždžionės ir t.t. Viešnagės metu numatytos išvykos pėsčiomis, laivu ar žirgais šių gyvūnų pažiūrėti.

Prie kelionės trukmės prisideda 4 – 5 dienos. Kaina nuo 1100 eurų + skrydžio bilietai iš Rio de Žaneiro į Pantanalį ir atgal (apie 200-350 eurų).

Prie kelionės trukmės prisideda 4 – 5 dienos. Kaina nuo 740 eurų + skrydžio bilietai iš Rio de Žaneiro į džiunglių miestą Manausą (nuo 280 eurų).

Poilsis kurortiniame miestelyje, netoli Rio de Žaneiro. Poilsio trukmė ir kaina priklauso nuo individualių poreikių.

Į kelionės kainą

 • Apgyvendinimas vidutinės klasės viešbučiuose ar svečių namuose visos kelionės metu (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais). Visi viešbučiai yra kruopščiai įvertinti „Travel planet“ atstovų, yra jaukūs, švarūs ir pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes; 
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vidiniai skrydžiai pagal programą, pervežimai iš oro uostų į viešbučius ir iš viešbučių į oro uostus, kiti pervažiavimai pagal programą organizuotu transportu;
 • Pagal programą numatyti turai ir ekskursijos;
 • Įėjimai į visus lankytinus objektus pagal programą;
 • Vietinių gidų paslaugos (verčiama į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu (nuo atvykimo į Braziliją iki skrydžių atgal į Europą);
 • Kelionės draudimas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius – Salvadoras ir Rio de Žaneiras – Vilnius apie 700 – 1100 eur (kaina tikslinama bilietų rezervavimo metu);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose);
 • Žvaigždute (*) maršrute pažymėti papildomi programos punktai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Esant pageidavimui nakvoti vienviečiame kambaryje, priemoka – 900 eur;
 • Papildomos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Asmeninės išlaidos.
 • Kelionės kaina nurodyta asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai, įtakoti situacijos vietoje – dėl klimatinių, politinių ar kitokių sąlygų gali keistis objektų lankymo tvarka ar pan.;
 • Maksimalus grupės dydis – 12 asmenų. Minimalus – 8 asmenys.;
 • Galima pratęsti maršrutą*: išvyka į Iguazu krioklius, Amazonės regioną, šlapžemių regioną Pantanalį ar kt.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu iš Lietuvos
2018 Lapkričio 17 - 30 d.
Pažintinė kelionė su poilsiu į Kubą
PLAČIAU 2170 Eur
+ aviabilietas
Puikiai įvertintas keliautojų!
2018 Rugsėjo 21 - Spalio 6 d.
Kelionė Peru klasika lengvai
PLAČIAU 2570 eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.