Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Violeta

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 698 16526

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 22 - Gruodžio 5 d.
Su poilsiu Keraloje
1310 Eur + aviabilietas
2019 Kovo 15 - 28 d.
Su poilsiu Keraloje
1310 Eur + aviabilietas

 • Vienos kelionės metu pamatysite ir tradiciškai populiariausias šiaurės Indijos vietas ir žaliuosius pietus;
 • Kelionės metu ne tik aplankysite istorinius paminklus, bet ir iš arti stebėsite tikrą gyvenimą – aplankysite skalbyklą, duonos kepyklą, valstiečių laukus, dalyvausite kasdienėje palaiminimo ceremonijoje – pudžoje ir dar daugelyje neturistinių vietų;
 • Plauksite tradiciniu namu–laivu tyliaisiais Keralos kanalais;
 • Poilsis jaukiame viešbutyje gamtos apsuptyje ant jūros kranto ir galimybė pasilepinti ajurvediniais masažais;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Anksti ryte atskridę į Delio oro uostą važiuosite į viešbutį pailsėti bei pasiruošti pilnai įspūdžių dienai šalies sostinėje. Papusryčiavę ir pailsėję, susipažinsite su Senuoju Deliu. Trumpam sustosite prie didžiausios Indijoje mečetės – Jama Masjid („Penktadienio mečetės“). Mečetėje daugybė žmonių ir nuolatos skamba maldos. Kaip ir būdinga Indijai, maldos namai puikiai dera su šalia esančia turgaviete – Chandni Chowk. Tai spalvų, garsų ir kvapų labirintas, kurį įveikti jums padės triratės transporto priemonės – rikšos. Čia gatvelėse prekiaujama papuošalais, sariais, senovinėmis monetomis ir net yra atskira gatvė, kurioje parduodami įmantriai dekoruoti vestuviniai atvirukai, tačiau jūs sustosite prieskonių gatvelėje. Kodėl? Tai geriausia vieta atskleisti savo derybinius sugebėjimus. Iš Senojo Delio vyksite į vietinį daržovių ir žuvies turgų, kuriame galėsite išgerti arbatos ir išvysti, kaip kepama indiška duona. Vakare lauks bengališka žuvies vakarienė ir maisto ruošimo demonstracija. Dieną palydėsite deivei Kali skirtoje šventykloje, kur stebėsite magiškas vakarines apeigas. Nakvynė viešbutyje.

Papusryčiavę leisitės į kelią link Džaipūro – rožinio miesto. XVIII amžiaus pradžioje Maharadža Savai Džai Singh II (Maharaja Jai Singh II), gintarinio Ambero (Amer) miesto valdovas, nusprendė įkurti naują savo karalystės sostinę – taip iškilo karališkas ir didingas Džaipūro miestas, vadinamas rausvuoju Radžastano (Rajasthan) provincijos perlu. Atvykus, poilsis viešbutyje su baseinu ir spa. Vakarienės metu galėsite išmokti, kaip dėvėti nepakeičiamus Indijos klimate turbanus ir sarius. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių vyksime prie Džaipūro miesto simbolio – Vėjų rūmų. Ant dramblių kilsite į dangiškąjį Amero fortą. Kelionė drambliais gali nebūti labai romantiška dėl arbatpinigių prašančių ir dramblius grubiai raginančių važnyčiotojų, tačiau tai vienintelė galimybė pajusti maharadžų transporto ypatumus. Papietausime ir vyksime į Agrą. Pakeliui į šį miestą aplankysime „Beždžionių šventyklą“ – Galtaji, kuri įsikūrusi tarp stačių uolų, o joje pagrindiniai šeimininkai – beždžionės. Ši vieta turi ypatingą energetiką. Čia beveik nesutiksite turistų ir galėsite pabendrauti su vietinėmis moterimis, ateinančiomis paaukoti, pasimelsti ir išsimaudyti gydančių galių turinčiame šaltinyje. Nakvynė viešbutyje Agroje.

Ryte aplankysime Tadž Mahalą. Tai – vienas labiausiai žinomų tobulos architektūros paminklų meilei, kurį pastatė imperatorius Šah Džahanas. Komplekso statyba, prie kurios prisidėjo 20 000 amatininkų, truko net 20 metų. Baltas marmuras ir kiti brangieji akmenys statinio puošybai buvo vežami iš įvairių pasaulio šalių. Šis statinys yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Po to užsuksime į XVI a. statinių kompleksą – Agros fortą, kuris yra labai reikšmingas architektūros istorijai. Ankstyva vakarienė ir pervežimas į traukinių stotį, kur išvyksime į Varanasį. Kelionė traukiniu turėtų būti privaloma kiekvienam, norinčiam pažinti tikrąją Indiją. Šalies geležinkeliai yra didžiausias Indijoje darbdavys, čia dirba vienas milijonas darbuotojų – nenuostabu, kad be konduktoriaus jus nuolat aplankys ir įvairiausio maisto bei gėrimų pardavėjai. Nakvynė traukinyje.

Varanasį pasieksime apie vidurdienį (jei traukinys nevėluos) ir važiuosime į viešbutį. Pailsėję po kelionės pradėsime pažintį su Varanasiu – ko gero emociškai pačiu stipriausiu Indijos miestu. Tai kultūrinis ir religinis Indijos lopšys, įkurtas šventosios Gangos upės pakrantėje. Varanasis laikomas vienu seniausių vis dar gyvenamų pasaulio miestų. Rikšomis vyksime į Varanasio senamiestį, esantį šalia Gangos upės. Pasivaikščiosime Varanasio senamiesčiu, gatvės čia itin siauros, todėl gali tekti duoti kelią ramiai vaikštinėjančioms karvėms. Senamiestyje būtina išbandyti „mėlynąjį lasį“ – iš pasukų, vaisių arba prieskonių gaminamą saldų gėrimą su daug kremo. Jį ragausime seniausioje lasio parduotuvėlėje mieste. Varanasio gatvelės pilnos gėlių, kurios bus aukojamos vakaro apeigų metu, krautuvėlių. Vakare stebėsime užburiančias Aarti apeigas, skirtas užmigdyti Gangos upę. Nakvynė viešbutyje.

Ši diena prasidės anksti – auštant plauksime valtele ir stebėsime prie Gangos krantų plūstančius žmones. Šią upę indai laiko šventa ir kiekvieną rytą pradeda aplankydami „motiną Gangą“. Jie tiki, kad Ganga yra visa ko pradžia ir pabaiga. Jos krantuose atlieka religinius ritualus, maudosi, skalbia rūbus. Išsiregistravę iš viešbučio važiuosime į Benaras Hindu universitetą, dar žinomą kaip Centrinis Hindu universitetas. Varanasis nuo seno garsėja ne tik kaip religinis, bet ir kaip mokslo centras. Šis universitetas – vienas didžiausių mokslo centrų Azijoje. Užsuksime į Bharat Mata („Motinos Indijos“) šventyklą, kurioje, vietoje įprastų akiai dievų statulų, išvysime Indijos žemėlapį. Kur dar, jei ne Indijoje, galėtume pamatyti ką nors panašaus? Prieš važiuojant į oro uostą, jei spėsime, užsuksime susipažinti su skirtingomis, tūkstančio metų senumo ir šių dienų šilko audimo, tecnhikomis. Čia taip pat galėsime nusipirkti tikro indiško šilko. Iš Varanasio oro uosto skrisime į Delį. Nakvynė viešbutyje.

Papusryčiavę viešbutyje vyksime į oro uostą. Šį kartą skrisime į Kočiną. Tai antras pagal dydį Keralos miestas. Kočinas nuo seno garsėjo kaip prekybos prieskoniais centras: jame Viduramžiais kirtosi graikų, romėnų, arabų ir kinų pirklių keliai. Iš Kočino vyksime į Vaikomo kaimelį. Čia tyrinėsime Pietų Indijos kaimiškąją buitį ir amatus: matysime kaip žiedžiama iš molio, spaudžiamas kokosų aliejus, pinami kokosų pluošto kilimėliai. Vietos gyventojai pavaišins tradiciniais pietumis – jiems įprastu kasdieniu maistu ant banano lapo. Jų nuomone, tik taip patiekiamas maistas atskleidžia tikrąjį savo skonį. Plaukiosime vietinių mėgstamomis valtimis, pamatysime derlingose žemėse augančius prieskonius (pipirus, kardamoną, muskatą). Vėliau, išvažiavę iš kaimelio, persėsime į greitaeigę valtį ir plauksime į viešbutį Čempu saloje. Vakare turėsite galimybę pažvejoti kartu su vietiniais žvejais. Nakvynė viešbutyje.

Ryte važiuosime į Alepėjaus uostą, iš kurio pradėsime pasiplaukiojimą upių kanalais tradiciniu laivu–namu. Kanalų čia yra daugiau kaip 900 kilometrų, kai kurie platūs, išsiliejantys į vieną didžiausių Indijos ežerų, kiti – visai siauri, į tokius galėsime patekti tik su nedidele valtele. Visą dieną laive ilsėsimės, lepinsimės ką tik sugauta ir iškepta žuvimi pietums ir stebėsime, kaip teka gyvenimas pakrantėje. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive-name.

Po pusryčių laive keliausime į Kovalamą (kelionė trunka apie 3 val). Pakeliui užsuksime į Amos („Motinos“) ašramą, įsikūrusį žvejų kaimelyje nedidelėje saloje. Apsilankysime šventyklėlėje, bei susipažinsime su ašramo gyvenimu. Atvykę į Kovalamą, galėsime pailsėti ir pasimėgauti nuostabiu paplūdimiu. Nakvynė viešbutyje.

Dvi dienos poilsio ir laisvo laiko pramogoms.

Rytas skirtas poilsiui. Po pietų išvyksime į Trivandrumo oro uostą (atstumas – 20 km). Skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių atsisveikinsime su Deliu. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Į kelionės kainą

 • Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose su pusryčiais 3* viešbučiuose;
 • Visi pervežimai numatyti programoje autobusu su oro kondicionieriumi;
 • Naktinio traukinio bilietas Agra – Varanasis;
 • Važiavimas rikša Chandni Chowk turguje Delyje;
 • Važiavimas rikša Varanasyje;
 • Plaukimas laiveliais Varanasyje;
 • Sutikimo vakarienė viešbutyje Delyje ir vakarienės gaminimo demonstracija;
 • Jojimas drambliais Džaipūre (į Amber fortą);
 • Sarių ir turbanų demonstracija bei vakarienė Džaipūre,
 • Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė) plaukiant tradiciniu laivu Keraloje;
 • Autentiški Keralos pietūs Vaikom kaime;
 • Plaukimas laivu Vaikom kaime;
 • Valstybiniai mokesčiai;
 • Angliškai kalbančių gidų paslaugos šiaurinėje dalyje (nuo 2 iki 8 kelionės dienos);
 • Lietuvio kelionių vadovo paslaugos šiaurinėje dalyje (nuo 2 iki 8 kelionės dienos);
 • Rusakalbės kelionių gidės paslaugos pietinėje dalyje pažintinių ekskursijų metu;
 • Kompleksinis kelionių draudimas.
 • Aviabilietas Vilnius – Delis – Vilnius su persėdimu Helsinkyje (550 Eur);
 • 3 vietiniai skrydžiai: Varanasis – Delis, Delis – Kočinas, Trivandrumas – Delis. Vietinių 3 – jų skrydžių kainos šiuo metu – 400 eur, bet gali keistis ir bus patikslintos rezervuojant kelionę, todėl kviečiame ją kuo greičiau patvirtinti!;
 • Viza 80 Eur;
 • Vienviečio priemoka – 482 Eur;
 • Yra galimybė Indijos Pietuose rinktis 4* viešbutį su 102 Eur priemoka gyvenant dviviečiame kambaryje arba 142 Eur priemoka gyvenant vieviečiame kambaryje);
 • Pietūs ir vakarienės nenurodytos prie "Įskaičiuota";
 • Įėjimas į visus numatytus objektus (~47 Eur/asm.);
 • Mokestis už fotografavimą lankytinose vietose( viso ~ 15 eur);
 • Procedūros ajurvediniame centre Champu saloje (~40 – 100 eur priklausomai nuo procedūros);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (~2 – 3 Eur/asm/dienai);
 • Arbatpinigiai vairuotojams (~2 – 3 Eur/asm/dienai);
 • Arbatpinigiai už batų saugojimą (~1 – 2 Eur/asm/vienkartinis);
 • Arbatpinigiai už bagažo saugojimą (~1 – 2 Eur/asm/vienkartinis);
 • Arbatpinigiai bagažo nešikams(~1 Eur/asm/vienkartinis);
 • Asmeninės išlaidos.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai vietoje (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.) atsižvelgiant į pasikeitusias klimato, politines ar kitas aplinkybes.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
2018 Spalio 13 - 20 d.
Pažintinė kelionė po Izraelį
PLAČIAU nuo 890 EUR
+aviabilietas
2018 Spalio 26 - Lapkričio 6 d.
Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką
PLAČIAU 998 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.