Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Jurga

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 612 87007

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 8 - 21 d.
Su kelionės vadovu iš Lietuvos
3390 EUR + aviabilietas
2018 Lapkričio 14 - 27 d.
Vietų nėra
3390 EUR + aviabilietas

 • Kelionė su patyrusiu ir šalį gerai pažįstančiu kelionės vadovu;
 • 3 dienos Kiote – pagrindiniame Japonijos kultūros centre;
 • Unikalios patirtys – tradicinis onsenas (karštosios versmės) ir greitasis "traukinys–kulka";
 • Išsami pažintinė programa bei 2 laisvos dienos Kiote ir Tokijuje – galimybė susipažinti ne tik su svarbiausiais turistiniais objektais, bet ir susikurti savų paslapčių;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Atvykus į Osaką ir susitvarkius imigracijos formalumus, autobusu pervažiuosime į Kiotą. Pakeliui apžiūrėsime vieną garsiausių Japonijos šventyklų – Fušimi Inari. Ši šintoistinė šventykla dar vadinama tūkstančio raudonų vartų šventykla, VIII a. pastatyta Hata klano ir skirta ryžių ir sakės dievybei Inari. Ji yra labai reikšminga visiems japonams, nes ryžių gausa reiškia laimingą ir sotų gyvenimą bei turtą. Tarp 30 tūkst. Inari šventyklų, išsidėsčiusių po visą Japoniją, ši yra seniausia. Beje, dabar ši deivė laikoma verslo žmonių globėja. Nakvynė viešbutyje Kiote.

Kioto miestas pripažintas vienu gražiausių pasaulyje, jis garsus savo gausiu kultūriniu palikimu. Pažintį pradėsime nuo Nidžio pilies, kuri XVII a. buvo oficialia Kioto šioguno Tokugavos rezidencija Kiote. Pradėta statyti 1603 m. iš sudegusios Fušimi pilies likučių, savo didybe pilis turėjo simbolizuoti galios ir realios valdžios perėjimą iš imperatoriaus į šioguno rankas. Nors formaliai egzistavo ir imperatorius, realiai šiogunas tuo metu vienvaldiškai sprendė Japonijos likimą.
Sekantis mūsų lankomas objektas – Kiomidzu šventykla, nuo kurios atsiveria puikūs Kioto vaizdai. Šventyklos terasa, pasistiebusi ant 139 kolonų, atrodo tarsi kybanti virš slėnio. Vėliau lankysimės Gione – legendiniame geišų ar geiko, kaip čia vadinama, rajone. Ankstyvą vakarą, vos pradėjus temti, čia įsižiebia tradiciniai arbatinių žibintai ir dažnai galima pastebėti baltaveides geišas ar maiko (jų mokines) su tradiciniais spalvingais kimono, skubančias į arbatines ar į paskirtas susitikimo vietas – uždarus banketus. Maiko galima pažinti iš ilgarankovio kimono. Geišų ir očiaja (arbatinių) kultūra išsivystė 16 – 17 a. iš dalies dėl to, kad moterims buvo uždrausta vaidinti kabuki teatre. Tada moterys atlikėjos savo artistinius dainavimo, šokio, muzikinio atlikimo talentus pritaikė arbatinių vyriškos klientūros palinksminimui. 
Nakvynė viešbutyje Kiote.

Šiandien mūsų laukia laisva programa, tačiau Kiotas yra ta vieta, kur nuobodžiauti nebus kada net ir tokią dieną. Kartu su kelionės vadovu arba savarankiškai galėsite aplankyti garsųjį Auksinį paviljoną, kurio sienos dengtos aukso folija, o aplinką supa puikus sodas su tvenkiniu. Taip pat galima lankyti Rioandži akmenų sodą, pasivaikščioti po Arašijama bambukų giraitę, pamatyti Nanzendži, Eikando, Heian šventyklas (įėjimo mokesčiai – papildomai). Nakvynė viešbutyje Kiote.​

Traukiniu išvyksime į Kanadzavą, dar vadinamą "Mažuoju Kiotu". Po 2 val. trunkančios kelionės, įsiregistravę į viešbutį ir papietavę, pradėsime ekskursiją. Pagrindinis miesto traukos objektas yra Kenrokuenas - "šešių tobulybių sodas", vienas iš trijų garsiausių Japonijos sodų. Sodą įkūrė svarbiausias Kanadzavos istorijoje Maedų klanas. Miestelėnai Maedoms iki šiol dėkingi, nes būtent jų valdymo metai susiję su didžiausiu miesto klestėjimu, kada buvo globojami menai ir amatai, puoselėta miesto pilis ir šis šešių tobulybių sodas. Taip pat lankysimės Higaši očiaja (arbatinių) rajone, kuris buvo įkurtas XIX a. ir kur geišos linksmindavo vyrus. Dienos ekskursiją baigsime Omičio turguje, kur yra keli šimtai parduotuvių ir didelė jų dalis pardavinėja jūros gėrybes. Tai ne tik puiki vieta akis paganyti po egzotiškus maisto produktus, bet ir stebėti besidarbuojančius vietos žmones. Nakvynė viešbutyje Kanadzavoje.

Šiandien išsiųsime savo bagažą keliauti savarankiškai – jį "sutiksime" sekantį vakarą Tokijuje. Turėsime truputį laisvo laiko aplankyti Kanadzavos pilį (už papildomą mokestį), savo architektūra menančią feodalinio susiskaldymo laikotarpį, arba pasivaikščioti viename geriausiai išsaugotų samurajų kvartalų šalyje. 
Vidurdienį išvykstame į Širakavą – vieną iš UNESCO saugomų kaimelių Japonijoje, garsų savo tradiciniais gassho–zukuri namais. Kai kuriems iš šių namų net 250 metų. Pavadinimas gassho–zukuri reiškia "pastatyta kaip maldai sudėtos rankos" – ir tai tiesa, nes statūs namų stogai primena budistų vienuolių rankas. Tokia statyba labai gerai atlaiko dideles sniego pusnis, kuriomis garsėja šis regionas žiemą. Stogai pastatyti be vinių, o didelėse namo palėpėse yra vietos auginti šilkverpius. Vakarop vyksime į Takajamą. Nakvynė viešbutyje Takajamoje.

Takajama yra nedidelis, tradicinį japonišką žavesį išlaikęs miestas. Šioje vaizdingoje vietovėje miestą supa kalnai, pro jį teka upė, gausu šventyklų ir puikiai išlikusių senovinių kvartalų. Lankysimės rytiniame miesto turguje, sakės (tradicinio japoniško alkoholinio gėrimo) gamykloje, apžiūrėsime raudoną Nakabaši tiltą, gėrėsimės nuo jo atsiveriančiomis panoramomis. Po pietų išvykstame į Tokiją, o dalį atstumo įveiksime vienu iš Japonijos technikos stebuklų – greituoju "traukiniu–kulka". Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Pasineriame į Tokiją – dinamišką ir modernų miestą. Aplankysime žymųjį Edo Tokijo muziejų, kuriame galėsime susipažinti su 400 metų trukmės kultūra ir istorija, prasidėjusia dar tada, kai miestas buvo vadinamas Edo vardu. Taip pat lankysime Asakusa Kanon šventyklą, seniausią išlikusią Tokijuje. Apžiūrėsime penkių aukštų pagodą, praeisime netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Vėliau apžiūrėsime ir modernios architektūros pavyzdį – Asahi korporacijos pastatą. Dienos programą baigsime laisvu laiku Tokijo „Eliziejaus laukuose“ – Gindzos prekybos rajone. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Japonijoje yra patarlė: „nesakyk kekko („nuostabu“), kol nepamatei Nikko“. Tad šiandien ir vyksime į Niko – UNESCO pasaulio paveldo organizacijos saugomą budistų ir šintoistų šventyklų kompleksą su turtingiausiai išpuoštais statiniais Japonijoje. Lankysime Toshogu šventyklą, Yomeimon vartus, Rinnoji šventyklą. Turėsime laisvo laiko pasigėrėti vaizdingu Chuzenji ežeru, Kegon kriokliais. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Šiandien programoje numatytas laisvas laikas. Savarankiškai arba su kelionės vadovo pagalba galėsite pasirinkti sau tinkamiausią dienos programą. Laisvu metu galima nuvažiuoti į pasilinksminimų kvartalą Šibują, kuriame yra (manoma) didžiausia pasaulyje sankryža – kai kam ji gali būti matyta iš daugelio filmų apie Tokiją; taip pat čia koncentruojasi parduotuvės ir barai. Taip pat rekomenduojama aplankyti vieną moderniausių Tokijo kvartalų – Odaibą: dirbtinę salą, supiltą tiesiog jūroje, kurioje stiebiasi dangoraižiai. Į Odaibą važiuojama vienabėgiu geležinkeliu, kuris rieda virš miesto. Didmiesčių panoramų mėgėjams rekomenduojame užkilti į Tokijo televizijos bokštą arba aukščiausią Japonijos pastatą SkyTree. Vaizdai nuostabūs, tačiau įspėjame, kad gali prireikti kelias valandas rikiuotis eilėje. Besidomintieji Japonijos pop kultūra galės nuvykti į Haradžiuku kvartalą, kuriame renkasi madingas jaunimas, arba į elektronikos kvartalą Akihabarą, kur koncentruojasi otaku kavinės ir elektronikos prekių prekybos centrai. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Autobusu išvyksime į vieną iš senųjų Japonijos sostinių – Kamakurą. Atsigausime po Tokijo didmiesčio šurmulio prie Amida Budos statulos (lieta 1252 metais), antros pagal dydį Japonijoje (13,35 m). Lankome Tsurugaoka Hachimangu šventyklą ir Komachi gatvę. Pervažiuojame į kalnų kurortą Hakone, kur viešbutyje ne tik pavakarieniausime, bet ir išbandysime onsen, t.y. karštąsias versmes. Karštųjų versmių kurortas įsikūręs aukščiausio Japonijos Fudzijamos (Fuji) kalno papėdėje. Nakvynė viešbutyje Hakone.

Mūsų lauks kruizas po Ashi ežerą, esantį 723 m virš jūros lygio ir susiformavusį kraterio dugne. Kruizo metu, jei kelionių dievai bus maloningi, matysime šventojo Fudži kalno panoramą. Vėliau lankysimės Hakone muziejuje po atviru dangumi. Tai pirmasis tokio pobūdžio muziejus Japonijoje, atidarytas dar 1969 m. Čia eksponuojama begalė meno kūrinių, tarp kurių yra ir Pablo Pikaso darbai, o vien skulptūrų šiame muziejuje yra daugiau nei tūkstantis.  
O vakare jūsų vėl lauks tradicinio onsen malonumai ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Hakone.

Grįžtame į Tokiją. Pats laikas prisiminti visus, kuriems dar nenupirkote lauktuvių, o galbūt apsilankyti vietose, kurių dar nespėjote pamatyti – kelionės vadovas patars ir padės laiką išnaudoti kiek įmanoma efektyviau. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Ryte išvykstame į oro uostą. Leidžiamės Vilniuje tos pačios dienos vakare.

Į kelionės kainą

 • 12 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose;
 • 2 vakarienės;
 • tradicinis onsenas (11–ta ir 12-ta dienos);
 • visi pervežimai pagal programą;
 • anglakalbio gido paslaugos (išskyrus laisvos programos metu: 4–tą ir 10–tą dienomis);
 • lietuvio kelionės vadovo paslaugos;
 • įėjimo mokesčiai pagal programą; 
 • kompleksinis kelionės draudimas. 
 • programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • papildomi įėjimo mokesčiai ar pramogos laisvos programos metu (4–ta ir 10–ta dienos);
 • arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • tarptautinis skrydis Vilnius – Osaka / Tokijas – Vilnius: 745 EUR;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 425 EUR.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
2018 Gruodžio 1 - 8 d.
Pažintinė kelionė į Izraelį ir Jordaniją
PLAČIAU 1397 EUR
+ aviabilietas
Su kelionės vadovu
2018 Spalio 27 - Lapkričio 4 d.
Pažintinė kelionė į Jungtinius Arabų Emyratus ir Omaną
PLAČIAU 2412 eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.