Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Tomas

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 24849

UŽSISAKYTI
2019 Kovo 29 - Balandžio 11 d.
Su Aurelijum Zyku
3390 Eur + aviabilietas

 • Kelionė su patyrusiu ir šalį gerai pažįstančiu kelionės vadovu Aurelijum Zyku;
 • Išsami, įvairi, keliautojų puikiai įvertinta pažintinė programa; 
 • Unikalios patirtys – tradicinis onsenas (karštosios versmės) ir greitasis "traukinys–kulka";
 • Papildomas laikas savarankiškai pažinčiai kultūrinėje sostinėje Kiote ir Tokijuje; 
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Atvykus į Osaką ir susitvarkius imigracijos formalumus, pervažiuosime į Kiotą. Po įsikūrimo viešbutyje, vyksime apžiūrėti vienos garsiausių Japonijos šventyklų - Fušimi Inari. Ši šintoistinė šventykla, dar vadinama tūkstančio raudonų vartų šventykla, VIII a. pastatyta Hata klano ir skirta ryžių ir sakės dievybei Inari. Ji yra labai reikšminga visiems japonams, nes ryžių gausa reiškia laimingą ir sotų gyvenimą bei turtą. Tarp 30 tūkst. Inari šventyklų, išsimėčiusių po visą Japoniją, ši yra seniausia. Beje, dabar ši deivė laikoma verslo žmonių globėja. Nakvynė viešbutyje Kiote. 

Kioto miestas pripažintas vienu gražiausių pasaulyje, jis garsus savo gausiu kultūriniu palikimu. Pažintį pradėsime nuo Nidžio pilies, kuri XVII a. buvo oficialia Kioto šioguno Tokugavos rezidencija. Pradėta statyti 1603 m. iš sudegusios Fušimi pilies likučių, savo didybe pilis turėjo simbolizuoti galios ir realios valdžios perėjimą iš imperatoriaus į šioguno rankas. Nors formaliai egzistavo ir imperatorius, realiai šiogunas tuo metu vienvaldiškai sprendė Japonijos likimą. Sekantis mūsų lankomas objektas – Kiomidzu šventykla, nuo kurios atsiveria puikūs Kioto vaizdai. Šventyklos terasa, pasistiebusi ant 139 kolonų, atrodo tarsi kybanti virš slėnio. Dar vėliau lankysimės Ginkakudži (Sidabriniame paviljone), kuris kažkada buvo pradėtas statyti kaip užmiesčio vila, o vėliau paverstas šventykla. Dienos programos pabaigai lankysimės Gione – legendiniame geišų ar geiko, kaip čia vadinama, rajone. Ankstyvą vakarą, vos pradėjus temti, čia įsižiebia tradiciniai arbatinių žibintai ir dažnai galima pastebėti baltaveides geišas ar maiko (jų mokines) su tradiciniais spalvingais kimono, skubančias į arbatines ar į paskirtas susitikimo vietas – uždarus banketus. Maiko galima pažinti iš ilgarankovio kimono. Geišų ir očiaja (arbatinių) kultūra išsivystė 16 – 17 a. iš dalies dėl to, kad moterims buvo uždrausta vaidinti kabuki teatre. Tada moterys atlikėjos savo artistinius dainavimo, šokio, muzikinio atlikimo talentus pritaikė arbatinių vyriškos klientūros palinksminimui. Nakvynė viešbutyje Kiote.

Ryte išsiųsime savo didžiuosius lagaminus keliauti savarankiškai (greituosiuose traukiniuose vietos yra tik rankiniam bagažui), o juos vėl „sutiksime“ po poros dienų. Šiandien mūsų laukia laisva programa, tačiau Kiotas - ta vieta, kur nuobodžiauti nebus kada net ir tokią dieną. Kartu su kelionės vadovu arba savarankiškai galėsite lankytis Rioandži akmenų sode, pasivaikščioti po Arašijama bambukų giraitę, pamatyti Nanzendži, Eikando, Heian šventyklas (įėjimo mokesčiai - papildomai). Nakvynė viešbutyje Kiote.

Vienu iš Japonijos technikos stebuklų - greituoju "traukiniu-kulka" - važiuosime iki Himedži pilies. Tai pati žinomiausia ir vieną gražiausių Japonijos pilių, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankę čia, pratęsime kelionę traukiniu: vyksime į Hirošimą - atominės eros pradžios paženklintą miestą. Nors Hirošima jau seniai sugrįžusi į įprastą ritmą, tačiau retas jos gyventojas gali pasigirti, kad kas nors iš jo artimųjų nežuvo per atominį bombardavimą. Aplankysime Atominį kupolą ir Taikos atminimo parką. Nakvynė viešbutyje Hirošimoje.   

Šiandien ryte plauksime į vieną gražiausių visoje Japonijoje Mijadžima salą, kur grožėsimės tiesiog vandenyje pastatyta Icukušima šventove. Tai dar vienas UNESCO pasaulio paveldo Japonijoje objektų. Po to mūsų lauks pervažiavimas greituoju traukiniu į Kanadzavą. Nakvynė viešbutyje Kanadzavoje. 

Kanadzavos miestas dar vadinamas "Mažuoju Kiotu". Pagrindinis miesto traukos objektas yra Kenrokuenas - "šešių tobulybių sodas", vienas iš trijų garsiausių Japonijos sodų. Jį įkūrė svarbiausias Kanadzavos istorijoje Maedų klanas. Miestelėnai Maedoms iki šiol dėkingi, nes būtent jų valdymo metai susiję su didžiausiu miesto klestėjimu, kada buvo globojami menai ir amatai, puoselėta miesto pilis ir šis "šešių tobulybių sodas". Po to lankysimės Nagamači kvartale, kur anksčiau gyveno samurajaim taip pat Higaši očiaja (arbatinių) rajone, kuris buvo įkurtas XIX a. ir kur geišos linksmindavo vyrus. Dienos ekskursiją baigsime Omičio turguje, kur yra keli šimtai parduotuvių ir didelė jų dalis pardavinėja jūros gėrybes. Tai ne tik puiki vieta akis paganyti po egzotiškus maisto produktus, bet ir stebėti besidarbuojančius vietos žmones. Nakvynė viešbutyje Kanadzavoje.

Šiandien išvykstame Širakavą - vieną iš UNESCO saugomų kaimelių Japonijoje, garsų savo tradiciniais "gassho-zukuri" namais. Kai kuriems iš šių namų - net 250 metų. Pavadinimas "gassho-zukuri" reiškia "pastatyta kaip maldai sudėtos rankos" - ir tai tiesa, nes statūs namų stogai primena budistų vienuolių rankas. Tokia statyba labai gerai atlaiko didelius sniego kiekius, kuriais garsėja šis regionas žiemą. Stogai pastatyti be vinių, o didelėse namo palėpėse yra vietos auginti šilkverpius. Po pietų vyksime į Takajamą. Atvykus, vizitas sakės gamykloje, kur susipažinsime su šio gėrimo gamyba, ir, be abejo, degustuosime ją. Nakvynė viešbutyje Takajamoje.

Ryte keliaujame apžiūrėti Macumoto pilies - vienos seniausių pilių Japonijoje, dėl juodų sienų ir stogų, kurie atrodo kaip besiskleidžiantys sparnai, dar vadinamos Varnos vardu. Iš akmens ir medžio statyta pilis, kitaip negu dauguma, stūkso lygumoje, netoli upės, ir yra įtraukta į Japonijos nacionalinių vertybių sąrašą. Per savo gyvavimo metus, nuo XVI a., Macumoto pilis nė karto nebuvo pilnai sugriauta, tad čia pamatysime daug autentiškų detalių. Po pietų išvykstame į Tokiją. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Pasineriame į Tokiją – dinamišką ir modernų miestą. Aplankysime žymųjį Edo Tokijo muziejų, kuriame galėsime susipažinti su 400 metų trukmės kultūra ir istorija, prasidėjusia dar tada, kai miestas buvo vadinamas Edo vardu. Taip pat lankysime Asakusa Kanon šventyklą, seniausią išlikusią Tokijuje. Apžiūrėsime penkių aukštų pagodą, praeisime netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Dienos programą baigsime laisvu laiku Tokijo „Eliziejaus laukuose“ – Gindzos prekybos rajone. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Šiandien programoje numatytas laisvas laikas. Savarankiškai arba su kelionės vadovo pagalba galėsite pasirinkti sau tinkamiausią dienos programą. Laisvu metu galima nuvažiuoti į pasilinksminimų kvartalą Šibują, kuriame yra (manoma) didžiausia pasaulyje sankryža – kai kam ji gali būti matyta iš daugelio filmų apie Tokiją; taip pat čia koncentruojasi parduotuvės ir barai. Taip pat rekomenduojama aplankyti vieną moderniausių Tokijo kvartalų – Odaibą: dirbtinę salą, supiltą tiesiog jūroje, kurioje stiebiasi dangoraižiai. Į Odaibą važiuojama vienabėgiu geležinkeliu, kuris rieda virš miesto. Didmiesčių panoramų mėgėjams rekomenduojame užkilti į Tokijo televizijos bokštą arba aukščiausią Japonijos pastatą SkyTree. Vaizdai nuostabūs, tačiau įspėjame, kad gali prireikti kelias valandas rikiuotis eilėje. Besidomintieji Japonijos pop kultūra galės nuvykti į Haradžiuku kvartalą, kuriame renkasi madingas jaunimas, arba į elektronikos kvartalą Akihabarą, kur koncentruojasi otaku kavinės ir elektronikos prekių prekybos centrai. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Pervažiuojame į kalnų kurortą Hakone, įsikūrusį aukščiausio Japonijoje - Fudži kalno papėdėje. Čia mūsų lauks kruizas po Ashi ežerą, esantį 723 m virš jūros lygio ir susiformavusį kraterio dugne. Kruizo metu, jei kelionių dievai bus maloningi, matysime šventojo Fudži kalno panoramą. Vakare viešbutyje mūsų lauks ne tik vakarienė, bet ir tradicinio onsen'o (karštųjų versmių) malonumai. Nakvynė viešbutyje Hakone kurorte.

Pirmoje dienos pusėje, iki grįžimo į Tokiją, dar spėsime apsilankyti Hakone muziejuje po atviru dangumi. Tai pirmasis tokio pobūdžio muziejus Japonijoje, atidarytas dar 1969 m. Čia eksponuojama begalė meno kūrinių, tarp kurių yra ir Pablo Pikaso darbai, o vien skulptūrų šiame muziejuje yra daugiau nei tūkstantis. Po pietų grįžtame į Tokiją. Pats laikas prisiminti visus, kuriems dar nenupirkote lauktuvių, o galbūt apsilankyti vietose, kurių dar nespėjote pamatyti – kelionės vadovas patars ir padės laiką išnaudoti kiek įmanoma efektyviau. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Ryte išvykstame į oro uostą, iš kur pradėsime savo kelionę atgal į Lietuvą. 

Į kelionės kainą

 • lietuvio kelionės vadovo Aurelijaus Zyko paslaugos;
 • vietinių gidų paslaugos;
 • 12 nakvynių su pusryčiais 3*** viešbučiuose; 
 • 1 vakarienė;
 • įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus; 
 • visi pervežimai pagal programą; 
 • tradicinio onsen'o (karštųjų versmių) procedūros 12-tą kelionės dieną; 
 • kruizas po Aši ežerą; 
 • kompleksinis kelionių draudimas.
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Papildomi įėjimai ar pramogos, nenurodytos programoje; 
 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Osaka / Tokijas - Vilnius: 744 eur
 • Priemoka už vienvietį kambarį: 425 eur

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
2019 Kovo 16 - 23 d.
Pažintinė kelionė po Izraelį
PLAČIAU nuo 890 EUR
+aviabilietas
Šilko keliai ir "Pragaro vartai"
2019 Gegužės 4 - 17 d.
Pažintinė kelionė į Turkmėniją ir Uzbekiją
PLAČIAU 1990 eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.