Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Violeta

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 698 16526

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 3 - 16 d.
Liko 2 vietos!
2990 Eur + aviabilietas

 • Žaliosios Afrikos kalvos ir daugybę gyvūnų turintys nacionaliai parkai - safario kelionė turi itin daug romantikos, kai pasijunti senuoju atradėju;
 • Masajų kultūra ir galimybė susipažinti su šių klajoklių ir karių istorijomis;
 • Poilsis akinamai baltuose paplūdimiuose prie Indijos vandenyno;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Patogūs skrydžiai ir geri jungiamieji laikai su geriausiomis Europos avialinijomis, Turkish airlines. 

Atskrendame anksti ryte, tad iš karto važiuojame į viešbutį atsigaivinti ir pailsėti. Vėliau vykstame į David Sheldrick drambliukų prieglaudą, kurioje globojami tėvų netekę mažyliai ir mokomi vėliau gyventi laukinėje gamtoje. Galėsite juos pamaitinti iš didelių pieno buteliukų, daugiau sužinoti apie dramblių gyvenimą, na o jei įsimylėsite kurį - galėsite tapti jo "tėčiu" ar "mama". Po pietų pagal galimybes vyksime į "Žirafų viešbutį". Jis paprastai lankytojų nepriima, bet yra galimybė ten apsilankyti popietės arbatai arba vakarienei (už papildomą mokestį). Smagu, kai keliant puodelį prie lūpų, pro langą pas jus įlenda žirafos galva?

Išvažiuojame iš Nairobio link Nakuro ežero nacionalinio parko. Kelionė bus ilga (apie 4,5 val.), tačiau kirsime pusiaują, o vaizdai pro langą stebins ir džiugins. Nakuru vienas žymiausių Rift slėnio, vagojančio Afriką iš šiaurės link pietų, ežerų. Nacionalinis parkas garsėja raganosiais, tad bus proga susipažinti tiek su juodaisiais, tiek su baltaisiais jų atstovais ir sužinoti, kodėl būdami vienodai pilki jie yra vadinami skirtingai. Ežeras gali nudžiuginti ir gausiais rausvų flamingų pulkais, nors pastaruoju metu dėl kylančio ežero vandens jų mažėja.

Šiandien vyksime prie kito, Naivašos ežero (2,5 val. kelio), bet nepamiršine ir safarių bei gyvūnų stebėjimo. Naivašos ežere pėsčiomis tyrinėsime Kresento salą. Ne taip dažnai Afrikoje yra galimybė pasivaikščioti - paprastai gyvūnai stebimi iš automobilio, bet čia jūs galėsite pamiklinti kojas. Apylinkėse taip pat labai gausu paukščių - pelikanų, kormoranų ir erelių žuvininkų. Daugiausiai sužinosime apie hipopotamus ir jų gebėjimą po vandeniu išbūti iki 5 minučių. Kitą dieną aplankysime Pragaro vartų nacionalinį parką, vieną mažiausių Afrikoje. Jo raudonos uolos paįvairins jūsų nuotraukas, o norintys galės išbandyti afrikietišką karštųjų versmių spa. 

Grįšime į Nairobį, kad pagailėtume savo sėdynių ir į Masai Mara nacionalinį parką skrisime lėktuvu. Po pietų mūsų jau lauks laukiniai žvėrys. Masai Mara - labiausiai lankomas ir tikriausiai gražiausias Kenijos nacionalinis parkas. Jo pietinė siena, einanti Maros upės vaga ribojasi su Tanzanijos Serengečio parku, bei dalinasi gausia gyvūnija. Metinė antilopių gnu migracija užklysta ir čia, paprastai tai vyksta rugsėjo - spalio mėnesiais.

Dvi dienos, kupinos nuotykių ir malonių siurprizų. Laukinė gamta visada sugeba nustebinti, pradžiugindama netikėtais vaizdais - gal besiilsinti gepardų šeimyna, gal leopardas, pietaujantis medyje, gal liūtai, išsiruošę į medžioklę ir išrietę savo kupras. Jau nekalbant apie smėliu besiprausiančius dramblius, žirafas, draugaujančias su mažais paukšteliais ir gazeles, išdabinusias savo kūnus įvairiais mums atpažįstamais ženklais.

Po pusryčių iš nedidelio masai Maros oro uosto skrisime prie jūros. Pervežimas į viešbutį ir poilsis.

Laisvas laikas paplūdimyje, laikomame pačiu gražiausiu Kenijoje. Smagaus laiko!

Iki pietų vis dar poilsis, tada pervežimas į Mombasą, kur viešbutyje greta oro uosto sulauksite savo naktinio lėktuvo per Stambulą į Vilnių.

Į kelionės kainą

 • 7 nakvynės su pilnu maitinimu stacionariose palapinių stovyklose bei lodžijose su visais privačiais patogumais, kaip nurodyta kelionės maršrute;
 • Poilsis Diani paplūdimyje 4**** viešbutyje (pilnas maitinimas);
 • Pervežimai iš/į oro uostą kaip nurodyta kelionės maršrute;
 • 3 vietiniai skrydžiai;
 • Parkų ir valstybiniai mokesčiai;
 • Mineralinis vanduo, gaivieji gėrimai, arbata, kava safario metu;
 • Anglakalbio gido paslaugos safario metu;
 • Lietuvis kelionės vadovas (keliauja tik esant 10-12 keliautojų grupei);
 • Kompleksinis kelionių draudimas.
 • Tarptautinis skrydis (760 eur);
 • Apsilankymas "Žirafų viešbutyje" - popietės arbata 65 USD, vakarienė 75 USD (pagal galimybes patvirtinti vizitą);
 • Asmeninės išlaidos: gėrimai pietų ir vakarienių metu, suvenyrai;
 • Priemoka už aukštesnės kategorijos viešbutį poilsio metu;
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui, rekomenduojama suma 30 USD nuo žmogaus;
 • Viza 51 USD (daroma internetu, jei vizą daro Travel Planet - 55 eur).

Kelionę lydi lietuvis kelionės vadovas susidarius 10 - 12 keliautojų grupei. Kadangi viename džipe telpa 6 keliautojai ir vairuotojas + kelionės vadovas, pastarasis kasdien keis džipus, kad galėtų versti ir daugiau papasakoti apie Afrikos gyvūnus ir vietos kultūrą.

Kelionės kaina keliaujant 6 asmenims be lietuvio kelionės vadovo - 2790 eur + aviabilietas.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Kelionė su specialistu
2019 Vasario 14 - 26 d.
Pažintinė kelionė į Egiptą
PLAČIAU 1300 EUR
+ aviabilietas
Kelionė su specialistu
2018 Lapkričio 15 - 27 d.
Pažintinė kelionė į Egiptą
PLAČIAU 1300 EUR
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.