Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Audronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 35653

UŽSISAKYTI
2018 Balandžio 12 - 27 d.
Su kelionės vadovu
2650 Eur + aviabilietas

 • Pamatysite vieną iš pasaulio gamtos stebuklų ir galingiausius pasaulyje Viktorijos krioklius;
 • Etošos nacionalinis parkas – užburiantis laukinių gyvūnų stebėjimas ne tarp minios turistų;
 • Damaraland – viena vaizdingiausių Namibijos vietų, senoviniai uolų piešiniai ir senovės pažinimas;
 • Brandberg – aukščiausias Namibijos kalnas ir istorinis “Baltosios moters" piešinys;
 • Svakopmund – Afrikos Nica, pasimėgavimasis Atlanto gėrybėmis jaukiame pakrantės restoranėlyje arba čiuožinėjimas nuo kopų;
 • Namibo dykuma – gražiausios Sossusvlei kopos ir fotogeniškasis mirties slėnis Deadvlei;
 • Paslaptingasis Namibijos pirštelis - Caprivi;
 • Čiobės ir Mahango nacionaliniai parkai – laukinės gamtos ir gyvūnų kerai;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų - galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Iš Vilniaus išskrisime vėlai vakare ir atskrisime į Vindhuką - Namibijos sostinę - kitos dienos popietę. Pervežimas į viešbutį ir laisvas laikas pailsėti bei pažinti sostinę, sugebančią suderinti afrikietišką ir europietišką kultūras, modernų gyvenimą ir senąją vokiečių kolonijinę architektūrą. 

Iš Vindhuko vyksime į Namib-Naukluft nacionalinį parką (550 km, 7-8 val. kelio) pakeliui aplankydami Sesriem kanjoną. Per milijonus metų Tsauchab upės išraižytas 30 metrų gylio kanjonas - viena iš nedaugelio Namibijos vietų, kur visus metus yra vandens. Nakvynė patogiuose palapinių namukuose su stulbinančiais saulėlydžio kopų fone vaizdais prie pat įvažiavimo į parką. Pietus (Pi) ir vakarienę (V) paruoš vietos gidas. 

Kelsimės anksti, kad suspėtumėme su pirmąja saule pakilti į kopas bei nepkliūti į alinantį dykumos karštį. Tyrinėsime tobulą įkaitusio smėlio ruoželį, kur vienas didžiausių traukos objektų – Sossusvlei kopos. Jų spalva vyrauja nuo sodraus apelsino iki rūdžių. Manoma, kad tai seniausios kopos pasaulyje, kurias supustė dykumų vėjai. Aukščiausia kopa vadinasi Big Dady ir jos aukštis – net 380 metrų. Dar viena įstabi vieta - Dedvlei. Tai - balto molio įduboje prieš daugelį metų įstrigę medžiai, užhipnotizuoti šalia esančių oražinių kopų. Norintys galės kopti ir į oranžinę 45-ąją kopą (Dune 45). Nakvynė tame pačiame viešbutyje šalia Nacionalinio parko. P, Pi ir V paruoš vietos gidas. 

Po dykumos saulės vyksime į Namibijos Nica vadinamą Swakompundą, įsikūrusį ant Atlanto vandenyno kranto (350 km, 5 val. kelio neskaičiuojant sustojimų). Mieste tebetvyro vokiška dvasia - ne tik jo architektūroje, bet ir restoranų meniu. Jei nesate austrių ar kitų jūros gėrybių mėgėjai – persikelsite atgal į Europą sukirtę kiaulienos dešrelių su raugintais kopūstais ar kitų sočių vokiškos virtuvės patiekalų. Laisvos popietės metu galėsite išbandyti jūros kajakus arba nusileidimą nuo kopų*.  Nakvynė viešbutyje. P, Pi paruoš vietos gidas. 

Besigėrėdami atvirų lygumų ir pievų peizažais, povandeninių srovių išgriaužtomis kiaurymėmis ir tarpekliais važiuosime į Brandebergą ir Tsisebo draustinį. (230 km, 2-3 val.). Pakeliui aplankysime ruonių koloniją, kurią drąsiai galima vadinti haremu, mat vienas patinas paprastai turi nuo 5 iki 25 patelių. Brandbergas – tai aukščiausias Namibijos kalnas (2600 m.), kurio papėdėje ant uolų yra apie 45000 senovinių piešinių įskaitant ir garsiąją Baltąją moterį. Nakvynė lodžijoje su visais patogumais Brandeberge, kur tvyro lygiai tokia pati atmosfera kaip ir prieš tūkstančius metų – jokio triukšmo ar kitų ramybės drumstėjų – tik paslaptinga laukinė gamta. P – viešbučio restorane, Pi paruoš vietos gidas. 

Gyvensime greta sausos Ugabo upės, kurios apylinkėse veisiasi itin reti dykumų drambliai, tad mūsų laukia 4WD safaris su galimybe stebėti šiuos didingus gražuolius iš labai arti. Vėliau pamatysime vieną garsiausių pasaulyje Baltosios moters (White Lady) uolos piešinį. Nakvynė toje pačioje lodžijoje. P, V paruoš vietos gidas, Pi – piknikas. 

Išvykę anksti ryte aplankysime UNESCO saugomą Tvyfelfonteiną, akmeninį mišką ir gyvąjį damara genties muziejų, o vakare pasieksime Etošos nacionalinį parką (400 km, 5-6 val.). Nakvynė lodžijoje su visais patogumais 25 km atstumu nuo parko. Atvykę į lodžiją galėsime pasimėgauti naktiniu laukinių gyvūnų stebėjimu, nes į netoliese esantį vandens telkinį numalšinti troškulio ateina ir juodieji raganosiai, ir liūtai ar net leopardai. P, Pi, V paruoš vietos gidas. 

Etošos nacionalinis parkas supa Etošos įdubą ir vietine kalba reiškia "didžiulę baltą vietą su sausu vandeniu". Vanduo supa įdubą ir pritraukia laukinius gyvūnus, tad čia itin paranku stebėti dramblius, antilopes ir liūtus. Didžiąją dienos dalį skirsime jų stebėjimui, o po to judėsime Zambezės link nakvynei sustodami šalia Grootfonteino ir aplankydami didžiausią pasaulyje žinomą meteoritą Hobą, sveriantį 60 tonų (428 km, 5,5 val. kelio). Nakvynė nameliuose su visais patogumais. P paruoš vietos gidas. 

Šiandien pasieksime Kavango upę ir Namibijos siaurąjį pirštelį – Caprivi ruožą (412 km, apie 5 val. kelio). Kavango upė iš Angolos teka per Caprivi ir maitina Okavango deltą. Mūsų lauks Mahango nacionalinis parkas, kur turėsime galimybę pamatyti didįjį penketą, jei kartais jį būtume praleidę pro akis Etošos nacionaliniame parke. Mahango garsėja didžiulėmis buivolų, dramblių, antilopių, liūtų, leopardų ir raganosių kaimenėmis, tad gerai pasikraukite fotoaparatus daugybei įsimintinų nuotraukų. Nakvosime eko nameliuose su visais patogumais Ngepi kempinge.  P  lodžijos restorane, Pi, V paruoš vietos gidas padedant grupei. 

Tyrinėsime Caprivi ruožą, įsirėžusį tarp tarp Angolos ir Botsvanos, rytuose siekiantį Zambezės upę. Šiame turistų dar neatrastame regione gausu laukinių gyvūnų, net keletas nacionalinių parkų ir daug atvirukų vertų peizažų, kuriuos stebėsime plaukdami Kwando upe. Nakvosime Kwando kempinge, palapinių namukuose su visais patogumais. Iš viso keliausime apie 4 val., 320 km. P, P, V paruoš vietos gidas padedant grupei. 

Visa diena paskirsime safari džiaugsmams Čiobės nacionaliniame parke (iki parko važiuosime 270 km. apie 3 val.). Ryte važiuosime į safarį su 4WD transportu, o vakare keliausime laivu turėdami galimybę užfiksuoti nepamirštamą saulėlydį. Nakvynė lodžijoje Kazanėje su visais patogumais. P –  lodžijos restorane, P paruoš vietos gidas padedant grupei. 

Po pietų galėsime įvertinti, ar teisios buvo vietinės gentys, pavadindamos šį krioklį Griaudžiančiais dūmais. Nors tai - nei aukščiausias, nei plačiausias pasaulio krioklys (aukštis 108 m, plotis 1708 m), jo krentanti vandens srovė yra viena didžiausių pasaulyje. Už papildomą mokestį adrenalino ieškotojai galės išbandyti raftingą, romantikai - saulėlydžio kruizą, o fotografai - pažvelgti į krioklį iš paukščio skrydžio. Iki Viktorijos krioklių važiuosime 70 km, apie 1 val. Nakvynė viešbutyje. P paruoš vietos gidas padedant grupei. 

Po pusryčių viešbutyje – skrydis iš Livingstono į Vilnių, kurį pasieksime kitos dienos popietę.

Į kelionės kainą

 • Komfortiškas apgyvendinimas: 9 nakvynių lodžijose / svečių namuose dviviečiuose kambariuose ir 4 nakvynės palapinių namukuose su visais patogumais,
 • Visi nacionalinių parkų įėjimo mokesčiai,
 • Visi programoje nurodyti safariai ir plaukiojimai laivais,
 • Visi pervežimai pagal programą - autobusiukas, safario mašinos, džipai,
 • Maitinimas, nurodytas programoje (pusryčiai - 13, pietūs - 10, vakarienės - 8),
 • Profesionalus vietinis gidas ir lydintis lietuvis kelionės vadovas;
 • Kelionės draudimas.
 • Tarptautinis aviabilietas nuo 1100 Eur;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Maitinimas, nenurodytas programoje;
 • Papildomos pramogos, pažymėtos * (3 dieną);
 • Vizos (Namibijos - 150 Eur daroma iš anksto, preliminariai: Zambijos - 50 USD, Zimbabvės - 30 USD gaunama ant sienos);
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 610 Eur (yra tik 2 vienvienčiai).
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), pagal situaciją vietoje;
 • Nurodyti kelionės atstumai tarp skirtingų objektų gali keistis atsižvelgiant į kelių sąlygas;
 • Nurodytos lodžijos gali keistis atsižvelgiant į jų užimtumą, tačiau garantuojamas atitinkamas kokybės lygis;
 • Renkama keliautojų grupė – ne daugiau 12 žmonių. Kelionė vyksta esant bent 8 keliautojams;
 • Leistinas bagažo svoris - iki 23 kg, tačiau rekomenduojamas - apie 12 kg, kad būtų patogiau keliauti safario automobiliais.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Liko 2 vietos!
2018 Spalio 23 - Lapkričio 4 d.
Pažintinė kelionė į Maroką su poilsiu
PLAČIAU 1210 EUR
+ aviabilietas
Puikiai įvertinta keliautojų
2019 Sausio 3 - 19 d.
Kalėdinė kelionė į Etiopiją. Egzotiškos gentys
PLAČIAU 2640 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.