Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Violeta

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 698 16526

UŽSISAKYTI

 • Be "tradicinių" Afrikos safarių gyvūnų – liūtų, dramblių, begemotų, gazelių, zebrų, žirafų ar krokodilų – iš arti susipažinsite net su dvejomis didžiųjų žmogbeždžionių rūšimis – šimpanzėmis ir gorilomis;
 • Kelionė – komfortabili, apsistosite geruose viešbučiuose ir lodžijose;
 • Kelionės pabaigoje turėsite progą pailsėti prie gražiojo Viktorijos ežero;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Skrydis su persėdimu į Entebės oro uostą. Į jį atvyksime 4 val. ryto, pervežimas į paprastą viešbutį netoli Kampalos. Nakvynė viešbutyje.

Pailsėję ir papusryčiavę pradedame savo pažintį su egzotiškaja Uganda. Paliekame šalies sostinę ir važiuojame link nacionalinio Murchison krioklių parko, pro lango stebėdami aktyvų gyvenimą. Vėliau vyksime į Ziva raganosių draustinį, susipažinsime su šiais gyvūnais. Vakare pasieksime Nilą, kur įsikursime. Po įspūdžių kupinos dienos vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Papusryčiaujame ir vykstame į šiaurinę parko dalį – deltą, kurios dalys pavadintos gyvūnų pavadinimais: Žirafa, Liūtas, Dramblys, Buivolas, Antilopė. Be šių gyvūnų turėsime galimybę pamatyti babuinus ir kitus žinduolius. Pietūs ir trumpas atokvėpis lodžijoje. Vėliau plauksime laivu į žemutinę krioklių dalį. Tai patirtis, kurios neužmiršite ilgai – didžiuliai Nilo krokodilai, besimaudantys begemotai, driežai, drambliai ir kiti gyvūnai. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Po pusryčių  vykstame į nacionalinį Kibale miškų parką, kuris vietinių vadinamas tiesiog šimpanzių namais. Tai vienintelė vieta šalyje ir visame pasaulyje, kurioje yra tokia didelė šių primatų populiacija ir galite būti garantuotas, jog tikrai išvysite šiuos mielus gyvūnus natūralioje aplinkoje. Pietūs – piknikas miške ir toliau važinėdami po miškus tyrinėsime ir pažinsime šimpanzių gyvenimą. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Ankstyvi pusryčiai ir vykstame į Kanyanchu turizmo centrą, kur mums papasakos apie šimpanzių sekimą ir jaukinimą. Nenustebkite, jei sutiksite savo kelyje primatų, kurie jau yra pripratę prie žmonių ir mielai bendrauja su jais. Kibali pasižymi floros ir faunos įvairove – be šimpanzių, čia gyvena daugiau nei trylika kitų rūšių primatų įskaitant L'Hoest, raudonąsias Colobus beždžiones, mėlynąsias beždžiones, juodaveides Markatos beždžiones, pilkąsias mangabi, pottos, o taip pat ir babuinus. Vaikščiosime pavėsingais miškų takais, kuriuose stebėsime įvairius augalus bei ant jų tupinčius  įvairiaspalvius drugelius. Tiem, kurie mėgsta ornitologiją – galės grožėtis paukščiais, jų čia daugiau nei 335 skirtingos rūšys. Nacionalinis Kibali miškų parkas yra tapęs namais ir retai dramblių rūšiai – jie mažesni ir plaukuotesni, nei jų giminaičiai gyvenantys savanose. Taip pat miške gyvena dešimtys antilopių rūšių, milžiniškųjų kiaulių rūšis, buivolai ir begalė kitų gyvūnų. Šiandien pietausime Tinka namuose, kur ragausime tradicinio afrikietiško maisto bei stebėsime kaip jis ruošiamas, taip iš arčiau susipažinsite su nacionaline Afrikos virtuve. Po pietų vaikščiosime Bigodi pelkynų takais bei artimiau susipažinsime su ten gyvenančiomis paukščių ir beždžionių rūšimis. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Po pusryčių vykstame į Nacionalinį karalienės Elžbietos parką, į jį pateksime per Šiaurinių kraterių teritoriją – tai kvapą griaužiantis peizažas su skaidriais ežerais bei įvairiaspalvėmis pievomis, kurios žaliuoja kraterių slėniuose. Nacionalinis karalienės Elžbietos parkas gali pasigirti vienu didžiausiu biologinės įvairovės reitingu pasaulyje. Jame galima surasti visko – nuo savanų iki miškų, tankias pelkes, kraterinius ežerus. Čia gyvena beveik 100 skirtingų rūšių buivolų, begemotų, leopardų, liūtų, net 606 rūšių įvairiausių paukščių – tarp jų tokios retos rūšys kaip karinis erelis, Verreaux’s erelinė pelėda, Afrikinis skimeris. Čia gyvena ir šimpanzės, ir raudonuodegės beždžionės, ir begalė kitų rūšių primatų. Apsistosime viešbutyje ir papietausime. Vėliau vaikščiosime po parką bei galėsime patikrinti savo žinias ir atsakyti į klausimą – su kiek naujų gyvūnų rūšių susipažinome. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Šį rytą pradedate anksti – stebėsime į savo slėptuves po nakties grįžtančius gyvūnus: dramblius, begemotus, liūtus, leopardus, hienas, dryžuotuosius šakalus, bei kitus motinos gamtos sukurtus gyvius. Paskui grįžtame pailsėti ir papusryčiauti į lodžiją. Vėliau mėgausimės dviejų valandų trukmės plaukimu Kazinga kanalais ir Edvardo ežeru. Plauksime vietomis, kuriose yra didžiausia hipopotamų, dramblių ir buivolų koncentracija. Laive pietausime, o taip galėsime stebėti paukščius bei įamžinti unikalius gamtos vaizdus. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Ši diena bus skirta pietinei parko daliai, kuri yra žinoma kaip Ishasha. Anksti ryte išsiregistruojame iš lodžiojos keliaujame per parką – šiandienos tikslas pamatyti laipiojančius liūtus. Be abejo pamatysime ir kitus gyvūnus :) Po pietų 4 valandų pervažiavimas į Bvindi nacionalinio parko prieigas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

Po pusryčių, lydimi gido vyksime į parko informacinį centrą, kur specialistas suteiks instruktažą, kaip nacionaliniame parke elgtis su švelniais gigantais – kalnų gorilomis. Tiksliai pasakyti, kiek užtruksime stebėdami gorilas – sunku, viskas priklauso nuo šių žmogbeždžionių judėjimo. Patartina į šį žygį – stebėjimą pasiimti daug geriamo vandens. Ši veikla kiek varginanti, nes teks vaikščioti stačių kalvų takeliais. Taip pat rekomenduotina avėti patogius žygio batus, pirštines bei ilgas kelnes ir marškinius ilgomis rankovėmis. Po pietų, jei dar turėsime energijos, eisime į kaimelį pamatyti, kaip gyvena vietiniai žmonės. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose.

Po pusryčių susiruošiame ir keliaujame link Mburo ežero nacionalinio parko, kur turėsime galimybę pamatyti zebrų kaimenes. Šiandien važiuosime Ugandos sritimi, kuri dėl savo kalnų ir slėnių yra vadinama Afrikos Šveicarija. Šis parkas yra Tanzanijos lygumos tęsinys, kurioje gyvena didelės kaimenės impala, eland, zebrų ir kitų kanopinių gyvūnų. O jei mėgstate stebėti paukščius – tai viena geriausių vietų, kurioje galima stebėti medšarkes ir Afrikines palėdas. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Šiandien rytą pradėsite ankstyvu pasivaikščiojimu po parką, vėliau sugrįšime į lodžija, papusryčiausime ir vyksime į Kampalą. Trumpam sustosime kirsdami pusiaują. Vakare pasieksime Bulago salą Viktorijos ežere. Tai puiki vieta pailsėti, aptarti intensyvios kelionės įspūdžius ar pradėti tvarkyti begalę nuotraukų. Nakvynė viešbutyje.

Poilsio diena. Tarp pusryčių, pietų ir vakarienės džiaugiamės saulės voniomis ir vandeniu.

Vakarop persikeliame laiveliu į Entebe, vakarienė ir poilsis viešbutyje prieš naktinį skrydį namo. Iki susitikimo, Afrika!

Į kelionės kainą

 • Apgyvendinimas ir pilnas maitinimas;
 • Visi pervežimai;
 • Visi įėjimo mokesčiai;
 • Nacionalinio parko leidimas stebėti gorilas (600 USD);
 • Nacionalinio parko leidimas stebėti šimpanzes (150 USD).
 • Tarptautinis skrydis (kaina nuo 700 eur);
 • Ugandos viza, gaunama atskridus (50 USD);
 • Draudimas;
 • Asmeninės išlaidos.
 • Susirinkus 6 keliautojų grupei - kelionė vykdoma su vietiniu angliškai kalbančiu gidu.
 • Susirinkus 10 - 12 keliautojų grupei - kelionę lydi lietuvis kelionių vadovas.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
Pažintinė kelionė į Namibiją, Botsvaną ir Viktorijos krioklius
PLAČIAU 2670 EUR
+ aviabilietas
Liko 6 vietos!
2018 Lapkričio 22 - Gruodžio 8 d.
Pažintinė kelionė į Etiopiją
PLAČIAU 2490 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.