Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Audronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 35653

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 10 - 24 d.
Mažos grupės!
nuo 1640 Eur + aviabilietas

 • Pažintis su Vietnamu sudėliota taip, kad turėtumėte laiko pasimėgauti jo skaniu maistu ar išgerti puodelį gardžios kavos;
 • Plauksite prabangiu laivu po magišką Halongo įlanką;
 • Įvertinsite Vietnamo istorijos paveldą imperatoriškajame mieste Hue;
 • Niekada nemiegantis Vietnamo didmiestis Hošiminas, rami Mekongo deltos tėkmė, didingos Angkoro šventyklos ir gražiausi paplūdimiai – kelionė pilna kontrastų, gamtos ir egzotikos;
 • Visi vidiniai skrydžiai ir lankomi objektai - įskaičiuoti!
 • Nedidelė keliautojų grupelė - iki 8 žmonių;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

         Kelionės kaina priklausomai nuo galutinio susirinkusių keliautojų skaičiaus:

         8 asmenys               6 asmenys           4 asmenys

         1640 Eur/asm        1690 Eur/asm          1780 Eur/asm 

*Kelionės kaina patikslinama rezervacijos metu priklausomai nuo esamos vidinių bilietų kainos ir dolerio kurso.

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su persėdimu Stambule.

Atskrendate į Hanojų, pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį. Sveiki atvykę į Vietnamą, kuriame gyvenimas teka sava vaga. Vietname gyvena daugiau kaip 90 milijonų gyventojų, tai 13–ta didžiausia valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių ir 8–ta Azijoje. Gatvėje skuba milijonai motorolerių ir dar daugiau žmonių. Jei norite išlikti budrūs, rekomenduojame paragauti ypatingos vietnamietiškos kavos – ją čia geria su kondensuotu pienu. Na o gurmanams rekomenduojame paskanauti kavos, gaminamos iš mažų žvėrelių palminių musangų apvirškintų kavos pupelių. Laisva diena Jūsų poilsiui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių pradėsite pažintį su miestu. Atiduosime pagarbą Dėdei Ho – apsilankysime Ho Ši Mino mauzoliejuje (dažnai neveikia), prezidento rūmuose ir jo namuose. Nešantis šviesą (tą reiškia jo slapyvardis) buvo kuklus žmogus, bet kaip ir apie kiekvieną vadą išplaukia ir neskelbtų intriguojančių „smulkmenų“. Tęsiame dienos turą ir vykstame aplankyti ypatingą Vietnamo budistų pagodą, kurią iškilusią virš vandens laiko tik vienas polis (One Pillar) ir įspūdingą Konfucijui dedikuotą Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Joje XI a. buvo įkurtas pirmasis universitetas Vietname, skirtas mokyti kilminguosius Konfucijaus išminties. Su Vietnamo etninių grupių įvairove, tautinių drabužių tradicijomis, šalies istorija bei kultūriniu paveldu susipažinsime apsilankę Vietnamo etnologijos muziejuje. Ar žinote, kaip geriausiai susipažinti su miestu? Nustebinsime jus įspūdingu pasivažinėjimu vietnamietiškais dviračiais po šarmingas miesto gatves. Hanojuje labai populiari transporto priemonė – rikša. Viskas prieš jūsų akis, telieka nepamiršti fotoaparato, geros nuotaikos ir mėgautis besikeičiančiais miesto vaizdais. Rikšomis važiuojame per senamiesčio gatves, prisiliesdami prie miesto kasdienybės. Pietums gidas rekomenduos vietinį restoranėlį, kuriame tiesiog būtina paragauti autentiškos Hanoi Pho (noodle makaronų sriubos). Vėlyvą popietę pasivaikščiosite aplink Hoan Kiem ežerą ir Hanojaus Senąjį kvartalą – galėsite apsipirkti, užkąsti, ar paragauti vietinio alaus (jis tikrai geras). Dieną užbaigsite tradiciniu vandens lėlių pasirodymu. Garsusis Hanojaus lėlių teatras ant vandens žinomas kaip kasdienio gyvenimo kaime ir senovės pasakojimų atvaizdavimas. Šio teatro garsiausi kūriniai – Hanojaus miesto įkūrimas arba Hoan Kiem ežero legenda. Nakvynė viešbutyje.

*Pastaba: pirmadieniais ir penktadieniais Ho Ši Mino mauzoliejus bei Vietnamo etnologijos muziejus yra uždaryti. Mauzoliejų galėsite apžiūrėti tik iš išorės.

Po pusryčių, 4,5 – 5 val. važiuojame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą kvapą gniaužiančią vietą – Halongo įlanką, kuri vietinių dar vadinama ,,Nusileidusio drakono” įlanka. Legenda byloja – kur skrendantis drakonas su uodega palietė įlankos vandenį, ten susiformavo sala. Taigi šioje pasakiško grožio įlankoje yra susiformavusios 1969 salos ir įvairiaformės iš vandens kyšančios uolos. Taip pat užutėkyje gyvena daugiau nei 20 etninių grupių. Galima išvysti plūduriuojančias valteles ir nendrinius namelius ant vandens. 12 valandą jūsų lauks laivo įgula su gėrimais ir plaukimo instrukcijomis. Čia dar kartą išbandysite savo laimę – jei pasiseks, saulėje įlanka nušvinta, na o jei saulės trūks, tikrai neliūdėkite – veiklos užteks, o aptarnavimas laive puikus. Po sočių pietų aplankysite Titop paplūdimį – galėsite išsimaudyti ir užlipti į Titop kalną, nuo kurio atsiveria graži įlankos panorama. Vėliau plauksite pro Cua Van plaukiojantį kaimelį, Tien Ong, Trong, Ho Don Tieng, Luon ir kitas olas. Jūsų lauks kelionė su kajakais į plaukiojantį Perlų kaimelį, kur pamatysite, kaip vietos gyventojai išgauna natūralius perlus ir kokius stebuklus iš jų sukuria. Susipažinsite su perlų įvairove ir pasikaustysite naudingomis žiniomis, kurios pravers nusprendus įsigyti perlų dirbinių sau ar lauktuvėms. Grįžę į laivą saulėlydį stebėsite mėgaudamiesi vaisiais, vaisių sultimis ar vyno taure atvirame bare. Prieš pat vakarienę laifo šefas pakvies kulinarinei pamokai, kurios metu išmoksite gaminti pavasarinius ritinėlius (angl. spring rolls) ar kitus vietnamietiškus užkandžius. Po vakarienės galėsite pasimėgauti masažu laive esančiame SPA, išmėginti kalmarų žvejybą, pažiūrėti filmą, sužaisti šachamtais ar tiesiog atsipalaiduoti poilsio zonose. Nakvynė laive.

Nepatingėjusieji anksti atsikelti galės pasigrožėti tekančia saule ir žadą atimančia įlankos panoramos ramybe bei išbandyti Tai Či mankštą, kuri nuramins protą ir paruoš kūną dar vienai puikiai dienai.  Po lengvų pusryčių plauksite į Sung Sot Cung olą, kuri dar vadinama Siurprizo ola ir laikoma viena gražiausių ir didžiausių visoje Halongo įlankoje. Apžiūrėję stulbinančias stalaktitų ir stalagmitų kompozicijas (rekomenduojama avalynė kietu padu) grįšite į laivą, išsiregistruosite iš kajučių ir pasimėgausite lėtu ir ilgu „brunchu” – pietumis plaukdami atgal į Hanojų. Po šio įspūdingo kruizo vairuotojas jus nuveš į Hanojaus oro uostą skrydžiui į Danangą. Po skrydžio pervežimas į Hojaną. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių kartu su gidu važiuosite į Tra Que kaimą (3 km.). Čia susipažinsite su tradiciniais daržininkystės metodais, natūraliai auginamos daržovėmis ir žolelėmis, su vietine šeima gaminsite tradicinius patiekalus ir pietausite namų aplinkoje. Po pietų artimiau susipažinsite su Hojanu. Kadaise buvęs vienas svarbiausių Pietryčių Azijos uostų, dabar šis miestas lyg gyvas muziejus, kurio senamiestyje karaliauja pėstieji. Seni namai nukels jus dviem amžiais atgal. Aplankysite senąjį turtingo pirklio Tan Ky namą, kuriame susipina kinų ir japonų architektūros stiliai. Japoniškąjį dengtą tiltą buvo bandyta pervadinti (japonai nuo karo metų nėra čia labai mylimi) į „Tiltą einantiems iš Afaro“, bet pavadinimas neprigijo. Pasak legendos čia gyveno monstras vardu Cu, kuriam sujudėjus šalį užklupdavo žemės drebėjimai ir potvyniai. Užsuksite ir į vietos turgų, su valtimi pasieksite Thanh Ha kaimelį, garsėjantį keramikos dirbiniais. Čia patys galėsite išbandyti keramikos meną padedant patyrusiems meistrams. Vakare galėsite savarankiškai pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, įsigyti suvenerų, o gal net apsilankyti pas vietinį siuvėją. Nepraleiskite progos pasigėrėti naktiniu senovinio miesto žavesiu su daugybe spalvotų žibintų ir šviesų. Nakvynė viešbutyje. 

Kokios gi atostogos, jei nepabūsite prie jūros? Vietiniai Pietų Kinijos jūrą vadina tiesiog vandenynu. Baltas smėliukas, jokių medūzų ir net nemokamas wi-fi. Cua Dai paplūdimys tik 4 km nuo Hojano, deginasi čia tik turistai. Stebėkite kaip Vietnamo moterys saugosi nuo saulės spindulių – ilgi drabužiai, tradicinė kepurė, o dažnai net ir skėtis, kad tik daugiau šešėlio. Jei norite pasakyti moteriai komplimentą – pagirkite jos baltą odą. Mėgstantiems aktyvų poilsį – daug galimybių pasirinkti papildomas ekskursijas, žvejybą, nardymą. O galbūt laisvą laiką skirsite lankydami gausias miestelio siuvyklas, kur per vieną dieną siuvėjai gali pasiūti viską, ko tik panorėsite. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto.

Po pusryčių išvyksite Hue link. Sustojus Danango mieste bus galimybė aplankyti Cham muziejų (cham – etninė grupė, gyvenanti pietryčių Azijoje). Tai muziejus, kuriame saugoma didžiausia Cham skulptūrų kolekcija pasaulyje. Vėliau kojas pamiklinsite Marmumo kalnuose, vadinamuose Penkiais Kalnais – lipsite į urvus, kuriuose pilna budistinių šventyklų. Jei susigundysite kalnų papėdėje įsigyti lauktuvių, žinokite, kad čia meistrai tašo iš Kinijos atsivežtus marmuro luitus, nes savuosius Marmuro kalnus vietnamiečiai taupo.  
Sustosite viename gražiausių visoje Azijoje Lang Co paplūdimyje, pakilsite į Hai Van arba Debesų jūros perėją, nuo kurios giedrą dieną atsiveria įstabaus grožio vaizdas į Pietų Kinijos jūros pakrantę. Po pietų pasieksite Hue. Įsiregistravę viešbutyje turėsite laiko pirmajai pažinčiai su miestu ir vakariene.

Po pusryčių išvyksite paplaukioti laivu Kvepalų upe (dabar kvepia tik ten, kur miškai), apžvelgdami miestą ir ramius kaimelius. Sustosite prie Thien Mu pagodos, kur daugiau sužinosime apie budizmą Vietname. Dažnai manoma, kad Vietname religija nepopuliari, tačiau dauguma vietnamiečių atsakys, kad jie yra budistai. Yra dvi budizmo pakraipos, o atskirti jas galima pagal šventyklose sustatytų Budų skaičių – vienas arba trys. Kiti šios dienos lankomi objektai – Citadelė ir Imperatoriaus rūmai, kurie buvo pagrindiniai valdžios statinai valdant Nguyen dinastijos imperatoriams.Tai tarsi istorinis karališkas miestas mieste, iš trijų pusių aptvertas sienomis. Taip pat aplankysite Uždraustajį purpurinį miestą ir jame esančius Penkis Fenikso bokštus, Thai Hoa rūmus, Mie šventyklą. Po pietų atrasite karališkus kapus: aplankysite Minh Mang ir Khai Dinh mauzoliejus. Atkreipkite dėmesį, kaip jų architektūra susilieja su gamta. Grįžus į viešbutį dar liks laisvo laiko pasivaikščioti po Hue miestą. Nakvynė viešbutyje.

Anksti ryte lauks skrydis į Hošiminą. Šis miestas stebina prancūzišku suplanavimu: gatvės plačios, ir nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei Hanojuje ar kituose miestuose. Jums patiks ir tai, kad daugelis gatvių nuo saulės ir karščio paslėptos po plačiai išsikerojusiais medžiais. Hošimino oro uoste jus pasitiks gidas ir kartu keliausite pažinti dar vienos Vietnamo pusės – Cu Chi tunelius. Turėsite galimybę patys pajusti kaip gyveno partizanai – pašliaužti bent 50 – 100 metrų iš 200 km ilgio tunelių tinklo. Karo su Amerika metu Cu Chi vietnamiečiams tarnavo kaip maisto saugykla, slėptuvė ir net ligoninė. 
Po pietų lauks turas po Hošiminą – aplankysite Nepriklausomybės rūmus, Senąjį Paštą, Notre Damo Baziliką ir gyvybingąjį Ben Thanh turgų, kurį privaloma aplankyti norint pajusti Hošimino – pačio dinamiškiausio Vietnamo miesto – energiją. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

Po pusryčių viešbutyje vykstate į My Tho (lietuviškai Mitas) miestą. Pakeliui į Mekongo Deltą aplankysite įspūdingą Vinh Trang pagodą. Pasiekę Mekongo deltą, sėsite į laivą ir plaukdami galėsite pamatyti kaip gyvena vietiniai. Praplauksite pro vaisių plantacijas ir tęsite kelionę link Vėžlių salos.  Po pietų plauksite per natūralų Tan Thach kanalą ir atsigaivinsite kokoso palmių metamuose šešėliuose. Vėliau aplankysite vietinės šeimos verslą ir pasivaikščiosite po kaimelį. Po pažinties su Mekongo delta - pervežimas į Can Tho miestą. Pakeliui apsilankysite ir Binh Hoa Phuoc kaime, dar kitaip vadinamu žaliuoju Vietnamo perlu. Čia pasivaikščiosite po Bonsai medžių sodus, grožėsitės tropinių gėlių bei medžių spalvų bei formų įvairove. Nakvynė viešbutyje.

Mekongas - viena ilgiausių pasaulio upių, prasidedanti Tibete, tekanti per Kiniją, Birmą, Laosą, Tailandą, Kambodžą ir Vietnamą. Į Pietų Kinijos jūrą Mekongas įteka devyniais srautais, todėl vietnamiečių vadinamas „Devynių drakonų upe“. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Šiandien keliamės anksti, nes rytas bus ypatingas. Po pusryčių važiuojame į miesto prieplauką, čia sėdame į valtis ir plaukiame lankyti žymiojo, vieno didžiausių Vietname turgaus ant vandens - Cai Rang. Tai turgus, skirtas vietinių gyventojų prekybai. Kas rytą iš aplinkinių miestų čia atplaukia prekeiviai su didelėmis valtimis ir mažomis valtelėmis parduoti savo prekių. Dažniausiai turguje ant vandens prekiaujama daržovėmis ir vaisiais. Gal norėtumėte paragauti sunokusių rambutanų ar skaniųjų ličių? Po pietų grįžtate į Hošiminą, skrydis į Kambodžą, Siem Reapo miestą. Nakvynė viešbutyje.

Ryte vyksite aplankyti unikaliasias Prasat Kravan skulptūras, o paskui  pasislėpusią Ta Prohm šventyklą. Skirtingai nuo kitų Angkor monumentų, Ta Prohm  buvo apleista  bei "praryta" džiunglių - milžiniški figos medžiai ir gigantiški vijokliai, apsiviję akmeninius šio pastato pamatus, puikiai atspindi, kaip galingoji gamta pasiglemžia žmogaus kūrinius. Patyrinėję šį stebuklą, taip pat apsilankysite aplink esančiose Ta Keo, Thommanon ir Chau Say Tevado šventyklose. Po pietų tęsite turą ir aplankysite Preah Khan šventyklą, kurią pastatė karalius Džajavarmano. Taip pat ir toli nusidriekusią šventyklų grandinę - Neak Pean, Ta Som, East Mebon, saugomą akmeninių dramblių ir Pre Rup, įsikūrusią ant kalno – čia itin gera vieta grožėtis besileidžiančios saulės spinduliais apšviestais smiltainio paminklais. Nakvynė viešbutyje.

Kambodža – tai Angkoras. Jis visur – vėliavoje, viešbučių, alaus, cigarečių pavadinimuose.Visur ir viskas.Be šlovingos Angkoro karalystės kambodžiečiams būtų dar sunkiau ištverti savo skaudžiąją istoriją. Po pusryčių pradėsite ekskursiją nuo pietinių Angkor Thom (Didžiojo miesto), paskutiniosios Angkor periodo (802–1432 m.) sostinės vartų. Vėliau aplankysite įspūdingą Bayon šventyklą, kuri garsėja dėl daugybės milžiniško dydžio besišypsančių veidų, iškaltų akmenyse.

Po pietų tęsite pažintį su Angkor Wat šventyklomis. Šis 210 hektarų ploto architektūros šedevras buvo pastatytas XII a. Pasivaikščiosite po šį gigantišką kompleksą, kurį sudaro daugybė kolonų galerijų, bibliotekų, paviljonų, vidinių kiemelių ir vandens tvenkinių ir juose atsispindinčių šventyklos bokštų. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

Po pusryčių, pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Į kelionės kainą

 • Nakvynės su pusryčiais 3 - 4* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • Poilsis Hojane 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos numatytos programoje;
 • Vietinis skrydis Hanojus – Hue;
 • Vietinis skrydis Danangas – Hošiminas;
 • Vietinis skrydis Hošiminas – Siem Reapas;
 • Plaukimas kruiziniu laivu Halongo įlankoje ir nakvynė laive;
 • Pilnas maitinimas kruizo Halongo įlankoje metu (pusryčiai, pietūs, vakarienė);
 • Vietnamietiško maisto gaminimo pamokėlė vietinėje šeimoje ir pietūs;
 • Vakarienė atvykimo dieną Hanojuje;
 • Tradicinio lėlių teatro ant vandens pasirodymas;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus, numatytus programoje;
 • Visi programoje numatyti plaukimai laivais (Halongo įlanka, Hue, Hojanas, Mekongo delta);
 • Rusakalbiai gidai kiekviename mieste (pagal grupės pageidavimą gali būti anglakalbiai);
 • Iškvietimas Vietnamo vizai;
 • Mineralinis vanduo pažintinio turo metu;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 
 • Tarptautinis skrydis – nuo 770 EUR;
 • Vietnamo viza (viza gaunama atvykus į šalį, vizos kaina 25 USD, su savimi reikia turėti 2 spalvotas nuotraukas);
 • Kambodžos viza (viza gaunama atvykus į šalį, vizos kaina 35 USD, su savimi reikia turėti 2 spalvotas nuotraukas);
 • Maitinimas neįtrauktas į "Įskaičiuota" ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (~50 EUR);
 • Papildomos ekskursijos.
 • Vienviečio kambario priemoka - 575 Eur.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu iš Lietuvos
2018 Lapkričio 2 - 15 d.
Kelionė į Šiaurės ir Pietų Korėją
PLAČIAU 2900 eur
+ aviabilietas
2018 Spalio 26 - Lapkričio 6 d.
Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką
PLAČIAU 998 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.