Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Audronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 35653

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 9 - 23 d.
5 salos
2580 Eur + aviabilietas
2019 Kovo 15 - 29 d.
5 salos
2580 Eur + aviabilietas

 • Turtingiausias kelionės maršrutas Filipinuose – net 5 salos;
 • Gyvybingi Manilos ir Cebu miestai: pažintis su itin spalvinga Filipinų istorija;
 • Unikali gamta: mažiausias pasaulyje Taal ugnikalnis, kone ilgiausia pasaulyje požeminė Sabango upė,  šokoladinės Bohol kalvos, Halongo įlankai Vietname nenusileidžiantis El Nido salų archipelagas;
 • Pažintis su mažiausiais pasaulyje primatais – tarsyrais; 
 • Išskirtinė patirtis – plaukiojimas su bangininiais rykliais. Nebijokite, jie tikrai nepavojingi :)
 • Kelionės metu poilsis tikriausiai gražiausioje Filipinų vietoje – El Nido;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Skrydis į Manilą per Stambulą. Atvykus pervežimas į viešbutį ir poilsis.

Papusryčiavus viešbutyje mūsų laukia kelionė link įspūdingojo Taal ugnikalnio. Viešint Filipinuose būtų nuodėmė nepamatyti šios vietos: tai mažiausias aktyvus ugnikalnis pasaulyje, kurio krateryje tyvuliuoja turkio spalvos ežeras. Važiuosime autobusu apie 2–3 val., laiveliais plauksime Lawango ežeru iki ugnikalnio papėdės ir trekinimo pradžios vietos. Rekomenduojame avėti patogius batus, turėti kepurę, akinius bei kremą nuo saulės. Kopsime į ugnikalnio viršūnę (apie 45 min.) ir grožėsimės nuostabia kraterio panorama. Alternatyva nenorintiems eiti pėsčiomis – jojimas arkliais su vedliu. Po šios aktyvios pramogos pasimėgausime pietumis.
Grįžus vakare į Manilą - laisvas laikas ir nakvynė 5* viešbutyje.

Po pusryčių viešbutyje vyksime į oro uostą skrydžiui į Boholio salą. Boholis – labai žalia ir rami Filipinų sala, kurią itin mėgsta turistai. Tai - dešimta pagal dydį salą visame 7000 salų archipelage. Atvykę į salą visų pirma vyksime į Boholio pietvakariuose esančią Panglao salą ir lankysime savo stebuklingu šuliniu garsėjančią Dauis ir nuostabiomis lubomis išsiskiriančią Šv. Agustino bažnyčią, taip pat įspūdingus Hinagdanan urvus. Šiuose natūraliai saulės spindulių apšviestuose urvuose pamatysime daugybę stalaktitų ir stalagmitų bei žydrą vandens lagūną. Pasivaikščioję po vieną žymiausių Panglao salos geologinių reiškinių - Hinagdan urvus vyksime į organinį Boholio bičių ūkį, kurio išskirtinumas – organinis ūkis, skatinantis sveiką mitybą ir gyvenimo būdą bei bendruomeniškumą. Čia mūsų lauks pietūs, paruošti tik iš čia užaugintų organiškų produktų, bei pažintis su organinio ūkio filosofija ir indėliu į sveikesnę aplinką.  
Pasibaigus turui vyksime į viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė 3* viešbutyje. 

Šiandien laukia dar viena įsimintina diena. Po pusryčių vyksime į Buenavista miestelį (apie 2 val. kelio), esantį Boholio salos šiaurėje, pro kurį teka Cambuhat upė. Sėsime į valtis ir plauksime pasigrožėti upės ekosistema: mangrovėmis bei nipa palmėmis. Šios upės išskirtinumas – austrių auginimo ferma. Vietiniai gyventojai papasakos apie jų auginimą, o vėliau gamins šviežių jūros gėrybių bei austrių pietus. Valgydami stebėsime tradicinių filipinietiškų šokių pasirodymą – buri. 
Po pietų trumpam užsuksime į vietinį kaimelį susipažinti su senuoju filipinietišku audimo menu, kur vietiniai gyventojai iki šiol naudoja tradicines audimo stakles.
Dar vienos šios dienos akcentas – įspūdingosios Šokoladinės kalvos. Unikalus geologinis 1260 vienodų kalvų darinys, išsidėstęs 50 kv. km plote. Kalvos padengtos žalia žole, kuri paruduoja vasarą – iš čia ir kilęs šokoladinių kalvų pavadinimas.
Vėliau, grįždami į viešbutį, pakeliui aplankysime drugelių sodą ir susipažinsime su tarsyrais - mažiausiais pasaulyje primatais, snaudžiančiais ir besikarstančiais liaunomis medžių šakomis. Vakare poilsis ir nakvynė 3* viešbutyje.

Šiandien laukia smagi diena. Kelsimės anksti (apie 6 val. ryto) ir laivu plauksime stebėti delfinų. Vėliau plauksime į Oslobą – nedidelį žvejų miestelį, garsėjantį bangininiais rykliais. Jie laikomi didžiausia pasaulio žuvimi, nes užauga iki 12 m ilgio, minta planktonu ir smulkiomis krevetėmis. Pamatyti šiuos nuostabius gyvūnus – neišdildoma patirtis. Turėsime galimybę su jais paplaukioti, tačiau jei labai bijote - galėsite juos stebėti iš laivo, iš 3-5 metrų atstumo.
Po šios nuostabios patirties, plauksime į Balicasag salą, čia maudysimės ir galėsime išbandyti paviršinį nardymą. Čia tikrai pamatysite ir jūrinių vėžlių.
Pietūs laive, kuriuos šviežiai ruoš laivo įgula. Į viešbutį parplauksime apie 15 val. Laisvas laikas ir poilsis.

Po pusryčių viešbutyje vyksime į Tagbilaran prieplauką ir plauksime keltu į kitą Filipinų salą – Cebu. Tai graži tropinė sala su kalkakmenio plynaukštėmis ir siauru pakrantės ruožu. Atplaukus važiuosime į to paties pavadinimo pagrindinį salos miestą ir pradėsime pažintį ne tik su šios salos, bet ir visos šalies istorija: lankysime San Pedro fortą ir Šv. Nino bažnyčioje esantį Magelano kryžių ir Šv. Kūdikio baziliką. Taip pat aplankysime Gorordo namus, unikalius savo medine architektūra be vinių. Pietausime vietiniame restorane. 
Poilsis ir nakvynė viešbutyje Cebu.

Po pusryčių viešbutyje vyksime į oro uostą skrydžiui į Puerto Princesą – miestą, esantį Palavano saloje. Ši sala garsi savo laukine gamta, džiunglėmis ir nuostabiais paplūdimiais. Atskridus pervežimas į viešbutį. Pietūs vietiniame restorane. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ir nakvynė 4* viešbutyje.

Po pusryčių važiuosime į Puerto Princesos požeminės upės nacionalinį parką, esantį Sabango kaimelyje. Čia išvysime unikalią požeminę upę, tekančią per klintines uolas į Pietų Kinijos jūrą. Daug matę keliautojai šią upę laiko viena įspūdingiausių pasaulyje - ir mes tikrai galime tai patvirtinti. Tai yra viena ilgiausių požeminių upių pasaulyje (daugiau nei 8 km), įtraukta į UNESCO saugomų vietų sąrašą. Smaragdinė požeminė upė stačių kalkakmenio kalvagūbrių fone palieka neišdildomą įspūdį. Po pietų grįšime į viešbutį poilsiui ir jūros džiaugsmams. Norintys aktyvesnės veiklos galės užsisakyti papildomas ekskursijas į krokodilų fermą, drugelių sodą ar po vietines bendruomenes. Nakvynė 4* viešbutyje.

Poilsis prie jūros arba galimybė rinktis papildomas aktyvias pramogas:

- Džiunglių trekingą

- Turą po Sheridan fermą su pietumis: medelių arba ryžių sodinimas

Nakvynė 4* viešbutyje.

Po pusryčių išvyksime į šiaurinę Palavano salos dalį, kuri tikriausiai pelnytai vadinama gražiausia Filipinų vieta - tai El Nido (apie 5-6 val. kelio autobusu). Ryškiai mėlyname vandenyje čia aukštesnės jėgos primėtė marmurinių uolų ir pribarstė baltų paplūdimių. El Nido - tai vieta, kur prasideda kitoks salų gyvenimas, kai sėdi į laivą pasiėmęs maisto ir gėrimų ir plauki ieškoti savo gražiausios vietos. Apsigyvensime 4* viešbutyje, laisvas laikas.

Šiandien visą dieną praleisime plaukdami iš vienos nuostabios vietos į kitą - Mažoji lagūna, Didžioji lagūna, Slaptoji lagūna, Simiza sala. Daug kur turėsite galimybę paviršiniam nardymui, tad pasiruoškite grožėtis koralais ir ryškiomis žuvytėmis. Apie tokias dienas yra sakoma - gyvenimas pasisekė. Sugrįžus į viešbutį poilsis ir nakvynė.

Nuo šiandien turėsime porą dienų pailsėti ir patinginiauti. Apsistosime visiškai naujame 4* boutique stiliaus viešbutyje, su baseinu ant stogo. Galėsite atsipalaiduoti ramioje ir nuošalioje aplinkoje. Tie, kurie norės aktyvesnės veiklos – galės papildomai užsisakyti plaukiojimą po salas arba vietos transportu (tuk tuk‘u) vykti į aplinkinius paplūdimius.

Po pusryčių skrydis į Manilą, kur prieš kelionę link namų trumpas susipažinimas su Manilos ir šalies istorija. Pirmiausia sustosime garsiajame Manilos viešbutyje, kuriame gyveno generolas Douglas MacArthur, pasižymėjęs Filipinų istorijoje II-ojo pasaulinio karo metais, ypač dėl savo garsiosios frazės "Aš dar sugrįšiu". Vėliau atiduosime pagarbą Jose Rizaliui, Filipinų nacionaliniam didvyriui, jo vardo atminimo parke. Manilos senamiestis Intramura (miestas už sienų) labiau primena Ispaniją ir ispanišką gyvenimo stilių: namai-kvartalai su gražiais vidiniais kiemais, įspūdingos bažnyčios ir pietietiškas lengvumas. 
Deja, tenka atsisveikinti su Filipinais. Lengvo skrydžio namo!

Į kelionės kainą

 • 13 nakvynių Filipinuose su pusryčiais (3*- 5* viešbučiai);
 • Maitinimas (13 pusryčių ir 9 pietūs);
 • 3 vietiniai skrydžiai ir keltas į Cebu salą;
 • Programoje nurodytos ekskursijos (įskaitant ir delfinų stebėjimą bei plaukiojimą su bangininiais rykliais);
 • Lietuvio kelionių vadovo ir vietinių anglakalbių gidų paslaugos;
 • Kompleksinis kelionių draudimas.
 • Tarptautinis skrydis, kaina nuo 776 EUR;
 • Kitas maitinimas ir papildomos ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Uosto mokestis keliantis keltu, renkamas vietoje;
 • Arbatpinigiai (~40 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 670 EUR.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su poilsiu
2019 Kovo 22 - Balandžio 5 d.
Pažintinė kelionė į Vietnamą ir Kambodžą
PLAČIAU nuo 1640 Eur
+ aviabilietas
Su Rytų Venecija - Udaipūru
2018 Spalio 22 - Lapkričio 3 d.
Indijos karūnos brangakmeniai
PLAČIAU 1290 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.