Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Audronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 35653

UŽSISAKYTI
2018 Vasario 16 - Kovo 2 d.
4 salos
2150 Eur + aviabilietas

 • Išsamiausias kelionės maršrutas Filipinuose - garsiosios ryžių terasos ir ryžių auginimo darbų pažinimas, egzotiškos vietinių genčių tradicijos, gyvybingi Manilos ir Cebu miestai, šokoladinės Bohol kalvos, požeminė upė ir net 4 pasakiškos Filipinų salos.
 • Kelionės metu poilsis tikriausiai gražiausioje Filipinų vietoje - El Nido. Yra galimybė pratęsti poilsį.
 • Išskirtinė patirtis - plaukiojimas su bangininiais rykliais. Nebijokite, jie tikrai nepavojingi :)

Patogus skrydis į Manilą. Atvykus pervežimas į viešbutį ir poilsis.

Po pusryčių privačiu transportu vyksite į Banaue. Nors tai tik 350 km, būkite pasiruošę ilgai 9-10 val. kelionei su sustojimu papietauti. Puikus laikas pažinti kartu važiuojančius bendrakeleivius, o vaizdai pro langą džiugins visus. Nuo visų nutolęs ir ramus Banaue miestelis yra pagrindinė vieta, kur atvykstama pasigrožėti prieš 2000 metų ifugao genties žmonių sukurtomis ryžių terasomis. Atvykus laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

Kaip bebūtų keista - ryžių terasų negali būti per daug. Šioje kelionėje joms skirsime net 2 dienas ir nustebinsime jus kokios skirtingos jos gali būti. Kasdien po pusryčių ekskursija tradicine vietine transporto priemone, vadinamu jeepney, į vietinį kaimą. Aplankysite mokyklą, matysite, kaip gyvena vietiniai. Pasivaikščiojimas po ryžių terasas - jos šiame regione gana stačios, tad eiti reikia siaurais takais palei skardį (nenorintys eiti lieka terasų viršuje laukti). Pirmąją dieną kelionę paįvairinsime maudynėmis karštosiose versmėse Hapao, na o kitą dieną labiau susipažinsime su vietos gyventojų kasdieniais darbais, galėsite pabandyti kulti ryžius, kartu su jais gaminsime maistą. Vakare laisvas laikas, kurį puikiai galima išnaudoti geriems masažams ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių pervažiavimas į Manila 350 km, 9 -10 val., pietūs vietiniame restorane pakeliui. Nakvynė viešbutyje 

Rytinis skrydis į Cebu salą, kur iš karto važiuosime į jos pietinę dalį ir apsistosime jaukiame viešbutyje ant jūros kranto. Pagaliau laikas poilsiui prie jūros, kad ir trumpam. Į šią vietą atvažiuojame neatsitiktinai - rytoj mūsų laukia neįtikėtina patirtis. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

Kelsimės anksti ir būsime tarp pirmųjų, kurie turės galimybę paplaukioti su bangininiais rykliais. Šios didžiulės žuvys tikrai nepavojingos, mat minta planktonu ir smulkiomis krevetėmis. Bangininiai rykliai gali siekti iki 12 metrų ilgio, o plūdūriuoti greta jų itin įdomu (jei labai bijote - galėsite juos stebėti iš laivelio, iš 3-5 metrų atstumo). Po smagios patirties važiuosime prie Tumalog krioklių, kurie primena gamtinį skėtį. Pati kelionė iki jų taip pat ypatinga - galėsite išbandyti vietinį taksi, t.y. motorolerį su vairuotoju. Po šių pramogų grįšime į Cebu miestą, kur įdėmiau susipažinsime su šalies istorija. Aplankysime San Pedro fortą ir šv. Nino bažnyčioje esantį Magelano kryžių ir Šv. Kūdikio baziliką. Taip pat aplankysime Gorordo namus, unikalius savo medine architektūra be vinių. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių keltas į Boholio salą, į kurią atvykstama pamatyti Šokoladines kalvas, tarsyrus ir senąsias Filipinų bažnyčias. Apžiūrėsime seniausią iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir vietą, kur buvo pasirašyta pirma draugystės sutartis tarp ispanų ir vietinių genčių. Bet palikime istoriją ir pasidžiaukime mažais žaviais primatais, kurie geba pasukti savo galvas 360 laipsnių kampu. Pagaliau atėjo metas ir vienai iš Filipinų vizitinių kortelių - 1268-ioms šokoladinėms kalvoms. Žiūrint į šias nuo 30 iki 50 metrų aukščio darinius sunku patikėti, kad tai ne žmogaus rankų darbas. Vakarop keltu grįšime į Cebu, laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Puerto Princesa miestą vienoje gražiausių salų - Palavan. Ši sala garsi savo laukine gamta, džiunglėmis ir nuostabiais paplūdimiais. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių važiuosime iki Sabango, kuris garsėja savo požemine upe, tekančia per klintines olas į Pietų Kinijos jūrą. Daug matę keliautojai šią upę laiko viena įspūdingiausių pasaulyje - ir mes tikrai galime tai patvirtinti. Tai yra ilgiausia pasaulyje požeminė upė, kurios ilgis daugiau nei 8 km. Puerto Princesa požeminės upės nacionalinis parkas yra paskelbtas UNESCO saugoma paveldo teritorija. Smaragdinė peminė upė stačių kalkakmenio kalvagūbrių fone palieka neišdildomą įspūdį. Po pietų grįšime į viešbutį poilsiui ir jūros džiaugsmams. Norintys aktyvesnės veiklos galės užsisakyti papildomas ekskursijas į krokodilų fermą, drugelių sodą ar po vietines bendruomenes. Nakvynė viešbutyje. 

Po pusryčių išvyksime į šiaurinę Palavano salos dalį, kuri tikriausiai pelnytai vadinama gražiausia Filipinų vieta, El Nido. Ryškiai mėlyname vandenyje čia aukštesnės jėgos primėtė marmurinių uolų ir pribarstė baltų paplūdimių. El Nido - tai vieta, kur prasideda kitoks salų gyvenimas, kai sėdi į laivą pasiėmęs maisto ir gerti ir plauki ieškoti savo gražiausios vietos. Apsigyvensime viešbutyje, laisvas laikas.

Šiandien visą dieną praleisime plaukdami iš vienos nuostabios vietos į kitą - Mažoji lagūna, Didžioji lagūna, Slaptoji lagūna, Simiza sala. Visur bus galimybė paviršiniam nardymui, tad pasiruoškite grožėtis koralais ir ryškiomis žuvytėmis. Apie tokias dienas yra sakoma - gyvenimas pasisekė. Sugrįžus į viešbutį poilsis ir nakvynė.

Iki šios visos dienos buvo pilnos veiklos, tad pagaliau laikas patinginiauti. Mūsų viešbutis yra nutolęs nuo miestelio, tad niekas netrukdys jūsų ramybės, o begaliniame paplūdimyje atrasite savo nuošalią vietą. Tiems, kurie nemėgsta pagulėti - daug aktyvios veiklos su jūros kajakais ar dviračiais. Taip pat galima užsisakyti papildomą plaukiojimą po salas. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių skrydis į Manilą, kur prieš lėktuvą link namų trumpas susipažinimas su Manilos ir šalies istorija - puikus būdas pasikartoti tai, ką jau būsite sužinoję kelionės metu. Pirmiausiai sustosime garsiajame Manilos viešbutyje, kuriame gyveno generolas Douglas MacArthur, įėjęs į Filipinų istoriją Antrojo pasaulinio karo metais, ypač dėl savo garsiosios frazės "Aš dar sugrįšiu". Vėliau atiduosime pagarbą Jose Rizaliui, Filipinų nacionaliniam didvyriui, jo vardo atminimo parke. Manilos senamiestis Intramura (miestas už sienų) labiau primena Ispaniją ir ispanišką gyvenimo stilių: namai-kvartalai su gražiais vidiniais kiemais, įspūdingos bažnyčios ir pietietiškas lengvumas. Deja, tenka atsisveikinti su Filipinais. Lengvo skrydžio namo!

Į kelionės kainą

 • 13 nakvynių Filipinuose su pusryčiais (3*- 5* viešbučiuose);
 • 9 pietūs ekskursijų metu;
 • 3 vietiniai skrydžiai ir keltas į Bohol salą;
 • Programoje nurodytos ekskursijos (įskaitant ir plaukiojimą su bangininiais rykliais);
 • Lietuvio kelionių vadovo ir vietinio anglakalbio gido paslaugos.
 • Tarptautinis skrydis, kaina nuo 760 eur;
 • Kitas maitinimas ir papildomos ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Uosto mokestis keliantis keltu, renkamas vietoje;
 • Arbatpinigiai (~30-40 eur);
 • Draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 670 Eur;
 • Papildomos 2 poilsio dienos El Nido 150 eur asmeniui (minimum 2 keliautojai).

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Dar neatrasti kraštai
2018 Gegužės 5 - 18 d.
Pažintinė kelionė į Turkmėniją ir Uzbekiją
PLAČIAU 1990
+ aviabilietas
Lanksčios datos
2018 Vasario 6 - 17 d.
Kelionė į Tailandą smalsiems
PLAČIAU nuo 999 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.