Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Kristina

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 611 26298

UŽSISAKYTI
2018 Balandžio 2 - 9 d.
Su kelionės vadovu
1550 +aviabilietas

 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Skrydis iš Vilniaus. Nusileidus Amano oro uoste jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Amanas, kaip ir senovės Roma išaugo ant 7 kalvų - jebel. Vakarinis Amanas yra labai vakarietiškas, su prašmatniais viešbučiais, kavinėmis, meno galerijomis, prabangiais gyvenamaisiais rajonais. Nakvynė viešbutyje.

 

 

Po pusryčių susipažinsite su Jordanijos sostine: aplankysite romėnišką teatrą ir citadelę bei Umayyad islamiškojo palikimo rūmus, aplankysite archeologinį ir folkloro muziejų. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti šarmingomis senamiesčio gatvėmis, kur vyksta prekyba. Čia geriausia vieta Jordanijoje pirkiniams ir suvenyrams. Tuomet važiuosite prie Negyvosios jūros, kur dar spėsite išbandyti ką reiškia gulėti ant vandens. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

Po pusryčių vyksite į vietą kur Jonas Krikštytojas pradėjo savo pamokslus ir pakrikštijo Jėzų Kristų. Jordaniją ir Izraelį čia skiria vos 3 metrų pločio Jordano upė. Vėliau važiuosite į Mudžibo nacionalinį parką – nuostabų gamtos kūrinį, kur labai rekomenduojame išbandyti nesudėtingą Siq kanjoną. Jis būna atidarytas nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos. Priklausomai nuo vandens kiekio - jums teks eiti, bristi, lipti ar čiuožti. Fiziškai tikrai nėra sunku, tačiau dėl saugumo užtikrinimo, šiuo maršrutu leidžiama eiti tik nuo 18 metų. Žiemą galima alternatyva - Ibeks (taip vadinamas vietinis kalnų ožys) maršrutas (3-4 val pėsčiomis). Popietę grįšite į savo viešbutį prie Negyvosios jūros, tad dar spėsite pagerinti sveikatą vandens ir purvo voniomis (SVARBU: pasistenkite kanjone nenusibrozdinti - kitaip jūros druskos jums tai skaudžiai primins). Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių važiuosite karališkuoju keliu – jame iki šiol matomi pirklių, kariuomenių ir piligrimų palikti ženklai. Užsuksite į krikščioniškąjį Madabos miestą dar kitaip vadinamą „Mozaikų miestu“. Čia pamatysime mozaikinį romėnų laikų pasaulio žemėlapį, kuris mokslininkams padėjo atrasti tokias svarbias Biblijoje minimas vietas kaip Betani prie Jordano ar Loto ola, kur jis gyveno pabėgęs iš Sodomos ir Gomoros. Užkilsite į Nebo kalną, kur palaidotas pranašas Mozė. Čia jis skelbė savo pranašystes. Dabar ta vieta įamžinta muziejumi, gražia bažnytėle (šiuo metu uždaryta rekonstrukcijai) bei labai įspūdingu kryžiumi. Nuo kalno atsiveria nuostabūs vaizdai į Jordano slėnį. Geru oru galima įžiūrėti Palestiną. Pakeliui į Karako pilį, menančią Bizantijos ir Marmukų periodus, grožėsite Vadi Mudžibo slėnio vaizdais. Karakas - garsi kryžiuočių tvirtovė, prie kurios buvo suremtos Saladino ir Kryžiaus riterių ietys (pamenate filmą Dangaus karalystė?). Nakvynė viešbutyje šalia Petros.

Po pusryčių išvysite vieną iš naujųjų pasaulio stebuklų – senąjį nabatėjų miestą Petrą, dar vadinamą Rausvąja dykumų rože. Link jos galėsite joti ant arklio (~1 km), o vėliau - siauru keliu vingiuojančiu tarp uolų, kuris darė šį miestą neužimamą. Nuostabi galimybė palaipioti kalnais ir uolomis, kuriose iškalti fantastiški rūmai ir nesuskaičiuojami laiptuoti takai. Pakeliui beduinai siūlys pailsinti savo kojas persėdus ant asiliuko ar kupranugario, o beduinės - savo darbo sidabrinius papuošalus ir kitus rankdarbius. Už papildomą mokestį galite pasirinkti apžiūrėti Petrą nakties šviesoje, ekskursijos vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir  ketvirtadieniais, 20:30 - 22:30, kaina 17 USD. Nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių spėsite aplankyti Beidą, dar vadinamą mažają Petra. Čia nabatėjai linksmindavo savo svečius. Toliau keliaudami į pietus, pasieksime Vadi Rum (Wadi Rum) dykumą. Kelionė su beduinų džipais po Vadi Rum dykumą. Praeisime keliu, kuriuo per dykumą  keliavo ir savo būrius vedė garsusis Arabų Lorensas - anglas, tapęs beduinų draugu ir vadu jų kovoje su turkais XX a. pradžioje. Kilsime ir leisimės į aukštas smėlio kopas, lipsime į dykumoje styrančias fantastiškų formų raudonas olas. Grožėsimės nuostabiu saulėlydžiu besimėgaudami tradiciniu beduiniškos arbatos puodeliu. Vakarienė ir naktis beduinų palapinėje (su visais patogumais).
Pastaba: savo bagažą galėsite palikti rakinamame automobilyje, o į palapinę su savimi kartu pasiimti tik reikalingiausius daiktus. Nepamiškite šiltesnio megztinio nakčiai, patogių sandalų ėjimui per smėlį ir žibintuvėlio.

<span rgb(121,="" 121,="" 121);="" font-family:="" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 13px;="" line-height:="" 19.5px;"="">Po pusryčių pervažiuosime į Akabą – Jordanijos kurortą prie Raudonosios jūros. Laisvas laikas poilsiui, nakvynė viešbutyje.

Pusryčiai, laisvas laikas. Norintys gali pasižvalgyti po povandeninį pasaulį – Akaba garsėja savo koraliniais rifais. Nakvynė viešbutyje. 

Pusryčiai. Laisvas laikas. Vėlai vakare pervežimas į Akabos oro uostą. 

Skrydis namo.

Į kelionės kainą

 • 7 nakvynės su pusryčiais 4-5*** puikiuose viešbučiuose; 
 • 1 nakvynė beduinų stovykloje palapinėje su visais patogumais, pusryčiai ir vakarienė;
 • Visi pervežimai patogiu autobusu su kondicionieriumi;
 • Jojimas arkliu į Petrą;
 • 3 val. turas džipu po Vadi Rum dykumą;
 • Visi įėjimai į lankomus objektus;
 • Lydintis kelionės vadovas (susirinkus 10 asmenų grupei); Galimi ir individualūs turai;
 • Vizų sutvarkymas.
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Amanas / Amanas – Vilnius nuo 500 eur ;
 • Draudimas.
Kaina nurodytas susirinkus 10 asmenų grupei.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu
2018 Spalio 18 - 31 d.
Pažintinė kelionė į Iraną – prarastosios Persijos beieškant
PLAČIAU 1650 EUR
+ aviabilietas
Liko 5 vietos!
2018 Gegužės 20 - 30 d.
Pažintinė kelionė po svetingąją Gruziją
PLAČIAU 876 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.