Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Jurga

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 612 87007

UŽSISAKYTI
2018 Lapkričio 17 - 30 d.
Su kelionės vadovu iš Lietuvos
2170 Eur + aviabilietas

 • Čia žmonės linksminasi nuo ryto - jau 12 val. galite šokti rumbą! 
 • Čia ilgi pasivaikščiojimai Malecon krantine, fotogeniškos Havana Vieja (Senoji Havana) pastatų detalės;
 • Čia jaukios Trinidad gatvės su 5 valandą po lietaus gatvėse pasirodančiais pyragėlių pardavėjais;
 • Čia tušti balti platūs paplūdimiai;
 • Čia skanūs vaisiai, sultys, mojito...
 • Čia Hemingvėjaus vietos;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Atvykimas iš Europos į Havanos oro uostą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Havanoje.

Šiandien pažindinsimės su Havanos senamiesčiu. Įkurta XVI amžiuje senoji Havana iki pat šiandien išlaikė savitą charakterį. Miesto aikštes supa įspūdingos architektūros statiniai ir siauros tradicinės gatvelės. Mėgausimės išlikusia miesto dvasia vaikščiodami po pagrindines aikštes ir gatves, būtinai užsuksime prie Kapitolijaus. O kaipgi be garsiojo Mochito? Būtent Havanoje gimė šis Hemingvėjaus taip mėgstamas kokteilis, tad aplankysime jo gimimo vietą, kad iš arti susipažintume su populiariausiu Karibų gėrimu. Pietūs viename iš senamiesčio restoranų.

Po pietų privačiu autobusiuku keliausime į Ernesto Hemingvėjaus muziejų, kur šis autorius praleido 20 savo gyvenimo metų ir rašė svarbiausius savo kūrinius. Po turo grįšime į viešbutį. Laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Havanoje.    

 

 

Šiandien įprastinį autobusiuką keisime XX a. penktojo dešimtmečio automobiliais. Būtent tokiu būdu susipažinsime su moderniąja Havanos zona. Turo metu aplankysime pagrindinę - Revoliucijos aikštę. Revoliucijos aikšė - tarsi Kubos istorijos simbolis, kuris ir šiandien vaidina svarbų vaidmenį kubiečių gyvenime: čia ne kartą į tautiečius kreipėsi Fidelis Kastro, čia su tikinčiaisiais susitiko abu apsilankę popiežiai (Jonas Paulius II ir Benediktas XVI), čia vyksta didžiausi muzikos renginiai, čia įsikūręs Nacionalinis teatras. Turo metu aplankysime ir kitas svarbiausias šiuolaikinės Havanos vietas - Vedado rajoną, universitetą, kapines, 5-ąją aveniu. Pietausime turo metu viename iš miesto restoranų. 

Po pietų susipažinsime su populiariausio Karibų gėrimo - romo - gamybos procesu. Po turo grįšime į viešbutį. Laisvas laikas. 

Nakvynė viešbutyje Havanoje. 

 

Po pusryčių išvykstame link Pinar del Rio (Viñales) regiono. Pakeliui apsilankome tabako augintojų plantacijoje. Sustosime apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nepakartojamo grožio Vinales slėnio vaizdai - žaluma, įrėminta dramblių kupras primenančių kalnų fono. Pamatysime indėnų olą, kurią aplankysime požemine upe plaukdami laiveliais. Sustosime prie priešistorinės sienos. Pietūs vietiniame restorane. Nakvynei grįšime į Havaną.

 

Anksti ryte išvykstama į Cienaga de Zapata nacionalinį parką. Mūsų lauks ilga kelionė autostrada. Atvykus į Guama, aplankysime krokodilų fermą. Laiveliu plauksime į vietinių indėnų kaimelį, įsikūrusį vienoje iš Tesoro ežero salų. Pakeliui papietausime.

Po pietų pervažiuosime į Cienfuegos. Pažintis su miestu. Turo metu pasivaikščiosime pagrindinėmis Cienfuegos gatvėmis ir alėjomis. Tai vienintelis miestas, įkurtas prancūzų, todėl mieste yra nemažai neoklasikinio stiliaus pastatų. Pasivaikščiosime po Marti parką, pamatysime Tomo Terry teatrą, Valle rūmus, Katedrą, Kultūros rūmus.

Nakvynė Cienfuegos viešbutyje. 

 

Ši diena skirta gamtai. Palikę "prancūziškąjį" Cienfuegos vykstame į El Nicho krioklių parką. Pasivaikščioję tarp krioklių turėsime galimybę atsigaivinti natūraliuose baseinuose. Pietūs nacionaliniame parke. Vakarop pervažiuojame į Trinidadą, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų miestų sąrašą. Šis ispanų įkurtas kolonijinis miestas žymus ir savo naktiniu gyvenimu. Pagrindinėje miesto aikštėje - La Escalinata - nuo 21.00 val. iki vėlyvos nakties groja gyva muzika, vyksta šokiai. 

Trinidade taip pat mūsų laukia neįkainojama patirtis - gyvenimas vietinių žmonių namuose. Čia mes patys patirsime, kuom šiandien gyvena paprasti kubiečiai. 

Nakvynė svečių namuose Trinidade. 

Pažintis su Trinidadu. Kubos centre įsikūręs miestas tarsi nukelia į kolonijinį laikotarpį. Tai vienas iš geriausiai išsilaikiusių miestų nuo 1500-ųjų metų Karibų jūros regione. Turo metu ne tik susipažinsime su senamiesčiu, aplankysime senuosius cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus, bet ir turėsite galimybę paragauti unikalaus Trinidado kokteilio "Canchanchara", gaminamo iš romo ir medaus. Po sunkios darbo dienos šį gaivų kokteilį šeimininkai duodavo savo vergams. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų laisvas laikas paklaidžioti po unikalias Trinidado gatveles arba pasimėgauti paplūdimio ir jūros malonumais. 

Vakare kviečiame vėl ateiti į centrinę aikštę ir įsitraukti į nesibaigiančius lotynų Amerikos šokių ritmus: trova, son, salsa, timba, mambo ar čia-čia-čia.   

Nakvynė svečių namuose Trinidado centre.

Keliaujame į Kamagvėjų (Camaguey). Pakeliui sustosime pasigrožėti Sugar Mills slėnio panorama ir užsuksime į Manaca-Iznaga cukranendrių plantaciją. Taip pat sustosime pažintinei ekskursijai po Sancti Spiritus miestą, įsikūrusį ant Jajabo (Yayabo) upės kranto, bei papietausime Ciego de Avila vietiniame restorane.

Po pietų mūsų laukia pažintinis turas po Kamagvėjų. Šio miesto gatvelės yra tarsi labirintas ir atsirado jis ne be priežasties: miestas beveik porą šimtmečių kovojo su piratais, tokiais kaip Henris Morganas, o siauros painios gatvelės, labiau primenančios Maroko mediną nei taisyklingus, geometrinius Limos ar Mechiko kvartalus, piratus klaidindavo ir taip padėdavo miestelėnams apsiginti. Kamagvėjus yra trečias pagal dydį Kubos miestas, dažnai vadinamas mieliausiu miestuku šalyje, paprastai keliautojus sužavintis savo tarsi paslėptomis aikštėmis, aukštomis baroko stiliaus bažnyčiomis, galerijomis, barais ir restoranais. 2008 m miestas buvo paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. 

Nakvynė Kamagvėjaus viešbutyje. 

 

Keliaujame link Santa Marija (Cayo Santa Maria) salos. 

Pakeliui apsilankome vieno žymiausių Kubos revoliucionierių - Če Gevaros (isp. Che Guevara) - mauzoliejuje ir muziejuje Santa Klara mieste. Pietūs vietiniame restorane. 

Vėliau tęsime kelionę link labai gražaus ir jaukaus miestelio, kuris vadinasi Remedios. Šis miestelis Kuboje žymus tuo, kad kasmet čia vyksta fejerverkų festivalis. Bus galimybė apsilankyt šiame miestelyje esančioje "San Juan Bautista" bažnyčioje. Pavakare atvykstame į Santa Marija salą.

Vakarienė ir nakvynė all inclusive tipo viešbutyje.

Poilsis Cayo Santa Maria pakrantėje. Mėgausimės saulės ir jūros teikiamais malonumais. Už papildomą mokestį galima užsisakyt ekskursijas: paviršinis ar giluminis nardymas, pasiplaukiojimas katamaranu ir pan.

Nakvynė all inclusive tipo viešbutyje.

Pervežimas į oro uostą 3 val. prieš skrydžius į Europą.

Į kelionės kainą

 • 13 nakvynių dviviečiame kambaryje (3*** viešbučiai ekskursinės programos metu, dvi nakvynės svečių namuose pas vietinius gyventojus ir 5**** all inclusive tipo viešbutis poilsio metu).
 • Pusryčiai ir pietūs visos programos metu, pilnas maitinimas poilsio metu.
 • Visi pervažiavimai tarp miestų ir turistinių objektų.
 • Pasivažinėjimai senoviniais automobiliais.
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos, anglų ar ispanų kalbomis (vertimas į lietuvių kalbą).
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu.

 

 • Tarptautiniai skrydžiai.
 • Programoje nenurodytas maitinimas.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojui, restoranų bei viešbučio darbuotojams.
 • Papildomos ekskursijos ir pramogos, nenumatytos programoje.
 • Turistinė Kubos viza (43 eur).
 • Kelionės draudimas.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 480 eur.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai, atsižvelgiant į situaciją vietoje – dėl klimatinių, politinių ar kitokių sąlygų gali keistis objektų lankymo tvarka ar pan.
 • Renkama keliautojų grupė – ne daugiau 12 žmonių. Kelionė vyksta, esant bent 8 keliautojams.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Puikiai įvertinta!
2018 Lapkričio 17 - Gruodžio 7 d.
Pažintinė kelionė į Čilę ir Patagonijos ledynus
PLAČIAU 5250 Eur
+ aviabilietas
Su kelionės vadovu iš Lietuvos
2018 Spalio 15 - Lapkričio 2 d.
Kelionė Peru-Bolivija: senųjų kultūrų takais
PLAČIAU 3280 eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.