Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Kristina

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 611 26298

UŽSISAKYTI
2018 Spalio 26 - Lapkričio 6 d.
998 Eur + aviabilietas
2019 Vasario 13 - 24 d.
Su kelionės vadovu
1135 EUR +aviabilietas

 • Įvairi, turininga pažintinė programa, į kurią įtraukti žymiausi architektūriniai objektai, drambliukų prieglauda, arbatos plantacijos, safaris džipais po nacionalinį parką;
 • Grožėsimės fantastiška panorama, atsiveriančia nuo Sigirijos uolos;
 • Išbandysime kelionę traukiniu vienu iš gražiausiu maršrutu pasaulyje - eukaliptų ir pušų giraitės, žaliuojančios kalvos ir net 46 tuneliai!;
 • Ilsėsimės vienoje gražiausių Šri Lankos pakrančių;
 • Nedidelės ir draugiškos grupelės - iki 12 keliautojų;
 • Kelionės maršrutą sukūrė bei viešbučius atrinko šalies specialistai;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Šri Lankos Kolombo oro uostą su persėdimu. Sakome Ayubowan! (liet.: sveiki atvykę!) Pasisveikiname su Šri Lanka ir susitvarkome įvažiavimo į šalį formalumus. Oro uoste Jus pasitinka vietinis gidas. Kartu vykstate į viešbutį Wattala pakrantėje. Kelionė truks apie 20 min. Nakvynė viešbutyje.

Po ankstyvų pusryčių pradedame turą po Šri Lanką. Vykstame į už 100 km. esančią Pinavalos dramblių prieglaudą. Šioje prieglaudoje gyvena kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, tačiau keliautojų širdis visada pavergia mažiausieji. Esant palankiam orui, stebėsime kaip šie gyvūnai džiaugiasi maudynėmis upėje – puiki vieta įspūdingoms Jūsų kelionės nuotraukoms. Vėliau keliaujame į Dambulos miestą ir lankome unikalią budistinę šventyklą, iškaltą uoloje. Šventykla garsėja 153 Budos statulomis ir daugybe išdykusių beždžionių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių lankome žymią Sigirijos uolą. Sigirijos rūmai ir parkai, klestėję V a. po Kr., buvo viena įspūdingiausių ankstyvųjų viduramžių rezidencijų Azijoje. 1200 laiptelių veda į 360 m uolos viršūnę ant kurios buvo įkurti karaliaus apartamentai, baseinai, kiemai. Tai iš tiesų įspūdinga vieta, nuo kurios atsiveria fantastiški vaizdai. Po pietų vykstame į Polonaruva miestą, buvusią Šri Lankos karalystės sostinę ir vieną svarbiausių istorinių vietų šalyje. Kartu su gidu aplankome šio miesto architektūrinį palikimą: šventyklas, apleistus vienuolynus, karaliaus rūmų griuvėsius. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių tęsiame kelionę ir vykstame iki Kandžio miesto apie 3 val.  Kandžio miestas – vienas gražiausių Šri Lankoje, apsuptas kalnų, dar kitaip vietinių vadinamas „Šri Lankos karaliumi“ bei įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Atvykę į šį miestą dar kartą įsitikinsite, kokia gali būti skirtinga ir įvairi tokia maža šalis – šiame kalnų miestelyje visai kitokia gamta, nei tropinėje jos dalyje – net oras čia kvepia kitaip. Lankome Karališkąjį Peradenija Botanikos sodą. Šiame sode auga net 4000 skirtingų rūšių augalų, tarp kurių daugybė orchidėjų, palmių, vaistinių augalų. Vieni įdomiausių – tai medžiai, pasodinti įžymių žmonių: caro Nikolajaus, kosmonauto Jurijaus Gagarino, Indijos ministrės pirmininkės Indiros Gandhi.

Jau prieš atvykdami į šią šalį, turbūt buvote girdėję apie tai, kad Šri Lanka žymi savo brangakmeniais, o ypač spalvotaisiais įvairių rūšių safyrais, kurie yra kasami Kandi miesto apylinkėse. Apsilankome brangakmenių dirbtuvėse, kuriose mums papasakos kokiose šalies vietovėse iškasami brangakmeniai, kaip jie apdirbami ir kur eksportuojami – tai tikras desertas moterų akims.

Vėliau aplankome svarbiausią visoje Šri Lankoje šventyklą, kurioje saugoma neįkainojama budistinė vertybė – Budos dantis. Baltai pasipuošę maldininkai čia aukoja lotoso žiedus ir smilkalus Budai, o maistą bei drabužius vienuoliams. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių vykstame į Kandžio traukinių stotį ir traukiniu keliaujame į Nanu Oya stotį, esančią netoli Nuvara Elijos – šarmingo miestelio, apsupto arbatos plantacijų. Kelionė truks apie 4 val. Eukaliptų ir pušų giraitės, žaliuojančios kalvos, įspūdingos arbatų plantacijos ir net 46 tuneliai – kelionė traukiniu iš Kandžio miestelio iki Nuvara Elijos laikoma gražiausia pasaulyje. Vietinių bendrakeleivių smalsumas ir šypsenos, o galbūt net ir naujos pažintys suteiks Jūsų kelionei smagaus prieskonio. Nuvara Elija, dar kitaip vadinama „Mažąja Anglija“, nustebins savo kalnų kurorto klimatu, britiško stiliaus pastatais ir golfo laukais. Čia savo rezidencijas turėjo britai, valdę Ceilono arbatos plantacijas. Po pietų aplankome arbatos fabriką, kuriame jo darbuotojai mums nuosekliai papasakos, kaip renkama ir apdirbama arbata, supažindins mus su įvairiomis arbatų rūšimis. Pamatysime kaip ji džiovinama, rūšiuojama. Turėsite galimybę paragauti šviežios arbatos ir jos įsigyti. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių laukia ilgas, tačiau vaizdingas kelias iki rytinėje Šri Lankos pakrantėje esančio Jalos nacionalinio parko, vingiuojantis per gražiausius arbatos laukus ir Elos regioną. Šis nacionalinis parkas – tai džiunglių, įvairiausios floros, egzotiškų paplūdimių, gyvūnų, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje gamtoje (kelionė trunka apie 6 val.). Po pietų sėsime į džipus ir leisimės į egzotiškų gyvūnų ir paukščių paieškas nacionaliniame parke: krokodilų, meškų, varanų, vandens buivolų, dramblių, povų. Jei pasiseks - išvysite ir gražuolį leopardą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Papusryčiavus keliaujame iki vienos gražiausių Šri Lankoje pakrantės poilsiui prie Indijos vandenyno. Pakeliui aplankysime Galės miestą. Galė buvo svarbus senovinis uostas Tarsish, kuriame vyko prekyba cinamonu ir kitais vietiniais prieskoniais. Jame išlikusi didžiausia pastatyta europiečių tvirtovė Azijoje, įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą. Kolonijinio stiliaus pastatai, jaukios suvenyrų parduotuvėlės ir stilingos kavinukės, siauras gatvelių labirintas – fortas pakerės savo jaukumu ir kitoniškumu. Atvykus į paplūdimio viešbutį - poilsis, vakarienė ir nakvynė.

Laikas pagal Jūsų poreikius. Mėgaujatės atostogomis paplūdimyje. 

Pusryčiai viešbutyje, mėgaujatės atostogomis prie Indijos vandenyno. Išsiregistravimas iš viešbučio kambarių - iki 12 val. Vakare pervežimas į tarptautinį oro uostą. Tariame Jums ačiū, atsisveikiname su šia nuostabia Indijos vandenyno sala ir laukiame sugrįžtant! 

Į kelionės kainą

 • Nakvynės 3 - 4* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje ant vandenyno kranto poilsio metu; 
 • Pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose;
 • Kelionės Šri Lankoje autobusu su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu);
 • Traukinio Peradenija – Nanu Oya bilietas;
 • Vietinio gido paslaugos (anglų/rusų kalba) pažintinio turo metu;
 • Safaris džipais Jalos nacionaliniame parke;
 • Tarptautinio skrydžio bilietas Vilnius – Kolombas – Vilnius su persėdimais. 
 • Šri Lankos viza (35 EUR);
 • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankomus objektus;
 • Pietūs, gėrimai bei kitos asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (~50 EUR);
 • Pasirenkami turai poilsio metu;

*Miestų ir objektų lankymo eiliškumo tvarka gali kisti.

Viešbučiai poilsio metu (pasirinktinai) 5-ios nakvynės:

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su fotografe Aušra Barysiene
2018 Lapkričio 6 - 16 d.
Indija pro fotoobjektyvą
PLAČIAU 1590 Eur
+ aviabilietas
Su kelionės vadovu
2019 Sausio 6 - 18 d.
Pažintinė kelionė į Birmą (Mianmarą) – skaičiuojant Budas
PLAČIAU 1644 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.