Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Audronė

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 35653

UŽSISAKYTI

 • Įvairi, turininga pažintinė programa, į kurią įtraukti žymiausi architektūriniai objektai, drambliukų prieglauda, arbatos plantacijos, safaris džipais po nacionalinį parką;
 • Grožėsimės fantastiška panorama, atsiveriančia nuo Sigirijos uolos;
 • Išbandysime kelionę traukiniu vienu iš gražiausiu maršrutu pasaulyje - eukaliptų ir pušų giraitės, žaliuojančios kalvos ir net 46 tuneliai!;
 • Ilsėsimės vienoje gražiausių Šri Lankos pakrančių;
 • Nedidelės grupelė - iki 8 keliautojų;
 • Kelionės maršrutą sukūrė bei viešbučius atrinko šalies specialistai;
 • Patogus skrydis su trumpais persėdimais.

Kelionės kaina priklausomai nuo galutinio susirinkusių keliautojų skaičiaus:

8 asmenys               6 asmenys          4 asmenys 

980 Eur/asm           1010 Eur/asm       1050 Eur/asm

Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Šri Lankos Kolombo oro uostą su persėdimu Stambule. Sakome Ayubowan! (liet.: sveiki atvykę!) Pasisveikiname su Šri Lanka ir susitvarkome įvažiavimo į šalį formalumus. Oro uoste Jus pasitinka vietinis vairuotojas - gidas. Kartu  vykstate į viešbutį Panaduros pakrantėje. Kelionė truks apie 1,5 val. Vakaras skirtas poilsiui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po ankstyvų pusryčių pradedame turą po Šri Lanką. Vykstate iki Nuvara Elijos - šarmingo miestelio, apsupto arbatos plantacijų. Kelionė truks apie 5 val. Nuvara Elija, dar kitaip vadinamą „Mažąja Anglija“, nustebins savo kalnų kurorto klimatu, britiško stiliaus pastatais ir golfo laukais. Jame imperijos valdymo laikais savo rezidencijas turėjo britai, valdę Ceilono arbatos plantacijas. Pakeliui kartu su gidu aplankote arbatos fabriką, kuriame jo darbuotojai nuosekliai papasakos, kaip renkama ir apdirbama arbata, supažindins su įvairiomis arbatų rūšimis. Pamatysime kaip ji džiovinama, rūšiuojama. Turėsite galimybę paragauti šviežios arbatos ir jos įsigyti. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių vykstame į Nanu Oya traukinių stotį ir traukiniu keliaujate į Kandžio miestą. Eukaliptų ir pušų giraitės, žaliuojančios kalvos, įspūdingos arbatų plantacijos, tuneliai – ši kelionė traukiniu laikoma viena gražiausių pasaulyje. Vietinių bendrakeleivių smalsumas ir šypsenos, o galbūt net ir naujos pažintys suteiks Jūsų kelionei smagaus prieskonio. Atvykus – lankote Karališkąjį Peradenija Botanikos sodą. Šiame sode auga net 4000 skirtingų rūšių augalų, tarp kurių daugybė orchidėjų, palmių, medicininių augalų. Vieni įdomiausių – tai medžiai, pasodinti įžymių žmonių: caro Nikolajaus, kosmonauto Jurijaus Gagarino, Indijos ministrės pirmininkės Indiros Gandhi. Vėliau galite pasivaikščioti po miestelį, apsilankyti tradicinių šokių pasirodyme. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Kandžio miestas – vienas gražiausių Šri Lankoje, apsuptas kalnų, dar kitaip vietinių vadinamas „Šri Lankos karaliumi“ bei įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Atvykę į šį miestą dar kartą įsitikinsite, kokia gali būti skirtinga ir įvairi tokia maža šalis – šiame kalnų miestelyje visai kitokia gamta, nei tropinėje jos dalyje – net oras čia kvepia kitaip. Po pusryčių vykstate į už 40 km. esančią Pinavalos dramblių prieglaudą. Šioje prieglaudoje gyvena kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, tačiau keliautojų širdis visada pavergia mažiausieji. Esant palankiam orui, stebėsite kaip šie gyvūnai džiaugiasi maudynėmis upėje – puiki vieta įspūdingiausioms Jūsų kelionės nuotraukoms.  Grįžtate į Kandį. Jau prieš atvykdami į šią šalį, turbūt buvote girdėję apie tai, kad Šri Lanka žymi savo brangakmeniais, o ypač spalvotaisiais įvairių rūšių safyrais, kurie yra kasami šio miesto apylinkėse. Apsilankote brangakmenių dirbtuvėse, kuriose jums papasakos kur ir kokiose šalies vietovės iškasami brangakmeniai, kaip jie apdirbami ir kur eksportuojami – tai tikras desertas moterų akims. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Ypatingas rytas – Kandyje lankote šventyklą, kurioje saugoma neįkainojama budistinė vertybė – Budos dantis. Baltai pasipuošę maldininkai čia aukoja lotoso žiedus ir smilkalus Budai, o maistą bei drabužius vienuoliams. Vėliau keliaujame į Dambulos (72 km, apie 2,5 val.) miestą ir lankome unikalią budistinę šventyklą, iškaltą uoloje. Šventykla garsėja 153 Budos statulomis ir daugybe išdykusių beždžionių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Sigirijos.

Po pusryčių vykstame į Polonaruva miestą, buvusią Šri Lankos karalystės sostinę ir vieną svarbiausių istorinių vietų šalyje. Kartu su gidu aplankome šio miesto architektūrinį palikimą: šventyklas, apleistus vienuolynus. Po pusryčių važiuojame į Habaranos kaimelį aplankyti jame gyvenančių vietinių šeimų, susipažinti su jų kasdieniu gyvenimu, buitimi, papročiais. Kartu mokomės gaminti tradicinius patiekalus ir pietaujame. Vėliau plauksime katamaranais, pasivažinėsime buliaus traukiamais vežimais. Norintys galės pajodinėti drambliais. Po smagaus pusdienio sėsime į džipus ir leisimės į egzotiškų gyvūnų ir paukščių paieškas Minerijos nacionaliniame parke: krokodilų, meškų, varanų, vandens buivolų, dramblių, povų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Po pusryčių vykstame aplankyti žymią Sigirijos uolą. Ekskursijos trukmė – apie 2,5 val. Sigirijos rūmai ir parkai, klestėję V a. po Kr., buvo viena įspūdingiausių ankstyvųjų viduramžių rezidencijų Azijoje. 1200 laiptelių veda į 360 m. uolos viršūnę ant kurios buvo įkurti karaliaus apartamentai, baseinai, kiemai. Tai iš tiesų įspūdinga vieta, nuo kurios atsiveria fantastiški vaizdai. Apžiūrėję Sigiriją vykstate rytinę Šri Lankos pakrantę. Laisvas laikas pagal Jūsų poreikius. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Laikas pagal Jūsų poreikius. Mėgaujatės atostogomis paplūdimyje. Viešbutis įsikūręs ramybės oazėje. Masažai, grožio procedūros SPA centre, vandens sportas, papildomos ekskursijos – kiekvienas čia ras sau tinkamiausią laisvo laiko praleidimo būdą. Pusryčiai, vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

Laikas pagal Jūsų poreikius. Mėgaujatės atostogomis paplūdimyje. 12 val. išsiregistravimas iš kambario, tačiau galite naudotis visomis viešbučio paslaugomis. Po pietų  - pervežimas į Kolombo oro uostą. Kelionė truks apie 6 val. Tariame Jums ačiū, atsisveikiname su šia nuostabia Indijos vandenyno sala ir laukiame sugrįžtant! Tarptautinis skrydis iš Kolombo į Vilnių su persėdimu viename iš Europos miestų.

Į kelionės kainą

Nakvynės 3 – 4* ir boutique stiliaus viešbučiuose pažintinio turo metu;
5 nakvynės viešbutyje ant vandenyno kranto poilsio metu 4* pasirinktame viešbutyje;
Pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose;
Kelionės Šri Lankoje automobiliu su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu);
Traukinio Nanu Oya – Kandis bilietas;
Anglakalbio vairuotojo–gido paslaugos pažintinio turo metu;
Turas po kaimą, maisto gaminimo pamoka ir pietūs;
Safaris džipais Minerijos nacionaliniame parke.
 • Tarptautinio skrydžio bilietas Vilnius – Kolombas – Kaunas su persėdimais. Apie 720 Eur/asm.;
 • Šri Lankos viza (35 EUR);
 • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankomus objektus (~115 EUR);
 • Pietūs, gėrimai bei kitos asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (~50 EUR);
 • Pasirenkami turai poilsio metu;
 • Medicinos išlaidų draudimas;

*Miestų ir objektų lankymo eiliškumo tvarka gali kisti.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Su kelionės vadovu!
2017 Lapkričio 18 - 29 d.
Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką
PLAČIAU 998 Eur
+ aviabilietas
Su poilsiu
2017 Spalio 27 - Lapkričio 9 d.
Pažintinė kelionė su poilsiu į Vietnamą
PLAČIAU Nuo 1120 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.