Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Tomas

Rašykite man arba skambinkite tel.: +370 686 24849

UŽSISAKYTI

 • Kriugerio ir Ado nacionaliniai parkai bei Zululendas – žvėrių stebėjimas;
 • Svazilendas ir Drakeno kalnai – žygiai pėsčiomis kalnuose;
 • Zululendas ir Laukinis krantas – vietinė kultūra;
 • Hermanus – paplūdimiai ir banginiai;
 • Keiptaunas – Cape Point kyšulys ir Stalo kalnas;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

​Antrąją dieną į Johanesburgą atskrisime 11:20, praėję visas pasienio procedūras važiuosime į viešbutį ir turėsime laiko poilsiui. Apsistosime toliau nuo miesto centro, šiai dienai nėra numatyta jokia ekskursinė programa, mat sekantį rytą pajudėsime gana anksti. Nakvynė viešbutyje.

Išvykstame iš Johanesburgo 06:30 ryte, važiuojame link Mpumalanga, kur mus džiugins kalnai, panoraminiai takeliai, slėniai, upės, kriokliai ir miškai. Vos keli regionai visame pasaulyje gali prilygti šioms neįtikėinoms lygumoms bei aukštumoms. Aplankysime Piligrimų poilsio vietą, Bourkės laimės duobes ir Dievo langą, vėliau apsistosime namelyje ant aukštumos, netoli Graskopo. Nakvynė lodžijoje. (P, Pi, V)

Pats didžiausias žvėrių rezarvatas visoje Pietų Afrikoje, didžiuojasi tuo, kad čia gyvena daugiausiai skirtingų rūšių visame pasaulyje ir yra net 16 skirtingų ekosistemų. Safariai suteiks galimybę pamatyti nuostabius gyvūnus. Turėsime juos tris (du vakariniai ir vienas rytinis). Galėsite pamatyti „Didijį penketą“ (liūtas, leopardas, dramblys, raganosis, buivolas) ir dar daugybę kitų Afrikos laukinės gamtos atstovų. Gyvensime stacionariose palapinėse su visais patogumais, mūsų lodžija yra tikrai puikioje vietoje, netoli upės, kur ateina atsigerti gyvūnai, tad net ir ne safarių metu galėsite jaustis įvykių sūkuryje. Už papildomą mokestį bus galima išbandyti ir naktinį safarį. (P, Pi)

Malolotja gamtos rezervatas Svazilendo karalystės kalnuose – mūsų kitas tikslas. Pakeliui sustosime apsipirkti Malelane, bei turėsime atlikti Jeppes Reef pasienio punktų formalumus. Malolotja žinoma dėl savo gamtos įvairovės, nuo trumpų pievų iki daubų ir krūmynų, nuo skurdžių iki drėgnų miškų. Šias vietoves tyrinėsime pėsčiomis, mėgaudamiesi pasakiškais kalnų vaizdais. Asipalaiduosime vakarieniaudami prie laužo ir liksime nakčiai kalnų nameliuose. (P, Pi, V)

Aplankysime amatininkų turgus netoli Mbabanės, kuriuose yra neįtikėtinas kiekis vietinių gyventojų rankdarbių, taip pat, nepraleisime ir vietino šamano prekystalio! Grįšime į Pietų Afriką ir trauksime link Mkuzi žvėrių rezervato, kuris yra rojaus kampelis nykstančiai juodųjų raganosių rūšiai. Aplankysime vandenduobę, kur gyvūnai susirenka atsigerti. Po ankstyvo ryto gyvūnų stebėjimo apsilankysime Zulu kaimelyje, esančiame rezervato pasienyje ir šiek tiek sužinosime apie zulu kultūrą. Nakvynė lodžijoje su nuolatinėmis palapinėmis ir privačiais patogumais. (P, Pi, V)

Drakensbergo kalnai arba „uKhahlamba“ – iečių užtvara, yra 200 km ilgio kalnuota stebuklų šalis ir pasaulinio paveldo objektas. Iš Mkuzi važiuojame tolyn į pietus link šių kalnų pagrindo, kur dvi naktis nakvosime žaviuose kotedžuose. Laiką leisime vaikščiodami palei gražiuosius kalnų upelių keliukus ar tiesiog mėgaudamiesi kvapą gniaužiančiais vaizdais. (P, Pi, V)

Pakeliui į Laukinę pakrantę mes aplankome Qunu, Nelsono Mandelos gimtinę ir pagerbiame šį didį žmogų. Laukinė pakrantė yra žmogaus nepaliesta gamta su daugybe atviros erdvės ir senų miško vietovių. Liekame pernakt Kei Mouth ir kitą dieną skiriame šios vietos tyrinėjimui, susipažinimui su vietiniais kaimo gyventojais ir atsipalaidavimui paplūdimyje. Nakvosime lodžijoje toliau nuo pajūrio, gamtos apsuptyje. Norintys galės išbandyti žvejybą vandenyne (už papildomą mokestį) (P, Pi, V)

Ado dramblių nacionalinis parkas buvo įkurtas 1931 metais siekiant apsaugoti paskutiniuosius vienuolika laukinių dramblių nuo išnykimo. Šiandien čia vaikšto daugiau nei 600 dramblių. Parke taip pat galima pamatyti juodųjų raganosių, buivolų, liūtų ir leopardų, bei daug kitų stambių žinduolių ir daugiau nei 400 paukščių rūšių kitoje parko dalyje. Tikri laukinės gamtos mylėtojai galės pasirinkti ir naktinį safarį už papildomą mokestį. Nakvynė namukuose arba stacionariose palapinėse lodžijoje. (P)

Dvi naktis apsistosime vasarnamių poilsiavietėje Knysnoje, kuri įsikūrusi ramioje lagūnoje. Leisimės į dienos kelionę Audros upe, kur vaikščiosime tarpekliuose akmeningu krantu. Tsitsikamma nacionalinis parkas apima 80 km nuostabaus pakrantės kraštovaizdžio. Papildoma veikla: šuolis su guma, banginių stebėjimas ar turas medžių viršūnėmis. Nakvynė (P)

Hermanus, jaukus žvejų miestelis, išsidėstęs vandenyno pakrantėje su daugybe restoranėlių ir kavinių, kuriose siųlomi patys įmantriausi patiekalai. Siūlome leistis į žygį uolėtu takeliu, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai į vandenyną. Banginių poravimosi sezonu yra galymybė stebėti juos tiesiog nuo kranto. Iš pietinių vandenynų banginiai čia atplaukia nuo birželio iki lapkričio mėnesio. Kartais jie užsibūna ir ilgiau. Kita galima pramoga gamtos mylėtojams - žygis į Fernkloofo rezervatą. Tuo tarpu ekstremalių pojūčių mėgėjai turės unikalią galimybę nerti su ryklais (už papildomą mok.). Nakvynė jaukiame viešbutyje. (P, Pi)

 

 

Keiptaunas yra vienas iš fotogeniškiausių miestų visame pasaulyje, Stalo kalnas suteikia jam išskirtinį vaizdą. Pakeliui į Keiptauną aplankysime Stellenbosh, garsų šalies vynų regioną, pasižvalgysime po vynų rūsius ir galėsite padegustuoti vyną (už papildomą mokestį). Aplankysime prieplauką Hout įlankoje, Cape viršūnę, garsiuosius pingvinus, paplūdimius ir krantinę. Miestas garsėja pramogomis. Papildomai galima aplankyti Robben salą, nerti su rykliais ar pamatyti ruonių koloniją. Apsistosime puikioje vietoje, boutique stiliaus viešbutėlyje, kuris uždės puikų akcentą kelionei. (P)

Ryte kylame į Stalo kalną atsisveikinti su miestu ir šalimi. Laisvas laikas prieš skrydį (18:00) namo. 

Į kelionės kainą

 • 17 nakvynių lodžijose / svečių namuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais;
 • Visi nacionalinių parkų įėjimo mokesčiai;
 • Visi pervežimai pagal programą su specialia safario mašina;
 • Maitinimas kaip nurodyta programoje (P – 16 pusryčių, Pi – 12 pietų, V – 11 vakarienių);
 • Profesionalūs vietiniai gidai ir lydintis kelionės vadovas lietuvis;
 • Tarptautinis bilietas nuo 864 EUR;
 • Papildomos ekskursijos (kaip pažymėta programoje);
 • Kelionės draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Viza, daroma ambasadoje Stokholme, siunčiant ten pasus, kaina 90 EUR;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 540 eur.
 • Atstumai ir pervežimų laikai nurodyti apytikriai, priklauso nuo kelių būklės ir sustojimų fotografuoti.
 • Turas sukurtas pagal visus atsakingo keliavimo standartus.
 • Kelionės metu ėjimai pėsčiomis yra vidutinio sunkumo nuo 0,5 val. iki 4 val.
 • Kelionės metu gidai ruoš maistą iš šviežių, pakeliui įsigytų produktų. Keliautojai kviečiami padėti gidams pjaustyti daržoves ar išplauti indus – tai puikus būdas komandai sulipdyti. Pusryčiai paprastai lengvi (dribsniai, sumuštiniai, kava), pietums – sūris, šalta mėsa, salotos ir duona, vakarienė – vietinė kepta mėsa ant griliaus, troškiniai, daržovės. Nepamiršime ir vaisių. Vandenį ir kitus gėrimus reikės nusipirkti patiems – tam turėsime daug progų.
 • Kelionė nėra ypatingai varginanti – bet kuris sveikas ir aktyvus keliautojas mėgausis ja.
 • Tai Afrika – dulkių čia tikrai pažadame.
 • Dalis kelionės bus maliarijos rizikos zonoje (pirmoji savaitė), tačiau keliausime sausojo sezono pabaigoje, kada rizika minimali. Vis dėlto, patariame pasikonsultuoti su savo gydytoju dėl prevencijos.
 • Rekomenduojame keliauti su kuprine/lagaminu, ne daugiau kaip 12 kg, bei turėti mažą, dienos išvykoms reikalingą kuprinę.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono nr.

Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

Siųsti

Susijusios kelionės

Daugiau komforto
2018 Spalio 1 - 14 d.
Pietų Afrikos Respublika lengvai
PLAČIAU 2099 Eur
+ aviabilietas
Puikiai įvertinta kelionė
2018 Spalio 23 - Lapkričio 4 d.
Pažintinė kelionė į Tanzaniją ir poilsis Zanzibare
PLAČIAU 3250 Eur
+ aviabilietas
VISOS KELIONĖS

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite elektroninį kelionių kalendorių - kada į kurias šalis geriausia keliauti.